Projekt Lady

sezon 4 odcinek 9

Projekt Lady 4

Nadszedł czas weryfikacji wiedzy oraz umiejętności radzenia sobie w stresujących i niewygodnych dla dziewcząt sytuacjach. Które uczestniczki wyniosły z pobytu w szkole dla dam najwięcej?
Ten naszpikowany zadaniami tydzień rozpocznie wizyta hrabiny, która unaoczni dziewczętom jak długą drogę przeszły od początku programu. Śniadanie z arystokratką z Francji zszokuje je i skłoni do wielu przemyśleń. Co się wydarzy podczas tego spotkania? Dlaczego dziewczęta będą zniesmaczone i zbulwersowane?

Testy zaczną się od pracy w ogrodzie, która wymagać będzie dużo cierpliwości i bardzo ścisłej współpracy. Grupa może osiągnąć cel jedynie wspólnymi siłami.  Po „brudnej robocie” Małgosia Rozenek-Majdan zafunduje dziewczętom 5 minut w świecie szołbiznesu. Makijaż, piękne stroje, ścianka eventowa i zdjęcia. Szybkie działanie, zaradność i pomysłowość – to pomoże im zrealizować zadanie przygotowane przez Małgosię. Następnie czeka na nie ogrodowy tor przeszkód, będący testem na grację. Kałuże, żwir, strome zbocza i wiele innych niespodzianek czeka na uczestniczki wystrojone w buty na obcasach. Dziewczęta, życzymy, jak to się mówi, połamania nóg!
A to tylko niektóre z testów przygotowanych dla uczestniczek! Sprawdźcie, z czym będą musiały się mierzyć i kto osiągnie najlepszy wynik w wielkim tygodniowym teście „Projektu Lady”.

„Projekt Lady” – o czym jest program?

To będzie wyjątkowa edycja pod każdym względem. Dziewczęta są coraz lepiej przygotowane, więc tym razem mentorka dr Irena Kamińska-Radomska postawi na jeszcze bardziej wyrafinowane zadania oraz nieustanną kontrolę postępów. Weryfikacja i ocena nabytych umiejętności odbywać się będzie nie tylko podczas cotygodniowych eliminacji, ale także podczas niezapowiedzianych testów i sprawdzianów.

Po raz pierwszy nie będzie wolnego dnia w ekskluzywnym spa, w którym dziewczęta mogły się totalnie wyluzować. Zamiast tego mentorki zafundują im survival. Ta szkoła przetrwania z noclegiem w lesie będzie dla niektórych mocnym przeżyciem. Nauka tańca również zakończy się nietypowym egzaminem. Uczestniczki wezmą udział w turnieju razem z profesjonalnymi tancerzami.

Tatiana Mindewicz-Puacz jak zwykle pomoże im uwierzyć w siebie oraz uruchomi pokłady energii potrzebnej do walki ze swoimi słabościami i kompleksami. Pokaże im również jak radzić sobie ze złością. W tym celu zabierze je na wyścig. Z kim i czym będą się ścigać uczestniczki?

Ponieważ intensywność doznań i nowości zapowiada się ogromna, dziewczęta będą mogły liczyć na duże wsparcie prowadzącej „Projekt Lady” - Małgorzaty Rozenek-Majdan. Będzie ona uczestniczyć w ich codziennym życiu bardziej intensywnie oraz posłuży wsparciem w słabszych i trudniejszych dla nich momentach.

Które z dziewcząt wykażą się największą determinacją, chęcią zmiany i gotowością do otwarcia nowego rozdziału w swoim życiu? Jedna z nich zdobędzie tytuł Pierwszej Damy „Projektu Lady” oraz główną nagrodę, jaką jest trzymiesięczne stypendium w szkole językowej w Wielkiej Brytanii.

„Projekt Lady” – gdzie obejrzeć?

Program dostępny na antenie TVN oraz online na platformie VOD player.pl