Projekt Lady

sezon 4 odcinek 8

Projekt Lady 4

Czas wziąć się do pracy! I to dosłownie. Uczestniczki „Projektu Lady” staną twarzą twarz z headhunterami i odbędą, w wielu przypadkach, pierwszą poważną, rozmowę rekrutacyjną. Ponieważ dla większości dziewcząt to całkowita nowość, mentorka Irena przygotuje je do tego spotkania. A Tatiana Mindewicz-Puacz porozmawia z uczestniczkami o ich ambicjach, dotychczasowych doświadczeniach i wątpliwościach.
Kto chciałby zawodową tancerką, dziennikarką, prezenterką telewizyjną albo policjantką? Warto, by dziewczęta zdały sobie sprawę z jednej ważnej rzeczy. Nie wystarczy marzyć. Trzeba konsekwentnie dążyć do ich urzeczywistnienia przez ciężką pracę.

W Projekcie Lady uczestniczki będą miały szansę spróbować swoich sił w zawodach, z którymi nie miały jeszcze do czynienia. Zamieszkają w wielkim apartamentowcu i trafią do różnych miejsc pracy: redakcji w wydawnictwie prasowym, perfumerii, firmie organizującej śluby oraz w butiku dla dzieci.

Dwie uczestniczki wkroczą w dziennikarski świat. I już od razu zostaną rzucone na głęboką wodę. W portalu lifestyle’owym będą musiały same przygotować artykuł oraz przeprowadzić rozmowę na żywo z polskimi gwiazdami fitnessu. Na jedną z nich czeka staż w redakcji. Tylko jedna z nich otrzyma tę wyjątkową szansę. A w perfumerii uczestniczki przejdą test na wyobraźnię, pomysłowość oraz otwartość na zapachowe doznania. Po krótkim kursie, czeka ich obsługa klientów i tworzenie niepowtarzalnych kompozycji zapachowych. Doradzanie w wyborze sukni ślubnej, dostarczenie próbek tortów weselnych do klientki, dekoracja sali weselnej – to zadania innych dziewcząt w agencji ślubnej. Natomiast w ekskluzywnym butiku dziecięcym odbędzie się impreza dla mediów, w której udział wezmą gwiazdy.Jak dziewczęta odnajdą się w roli gospodarzy śniadania prasowego, w tłumie gości i jak poradzą sobie w kontaktach z dziećmi?

Jakie wnioski wyciągną z tych staży? Która z nich wykaże się największym zaangażowaniem? Co będzie najbardziej stresujące, a co je zachwyci?

„Projekt Lady” – o czym jest program?

To będzie wyjątkowa edycja pod każdym względem. Dziewczęta są coraz lepiej przygotowane, więc tym razem mentorka dr Irena Kamińska-Radomska postawi na jeszcze bardziej wyrafinowane zadania oraz nieustanną kontrolę postępów. Weryfikacja i ocena nabytych umiejętności odbywać się będzie nie tylko podczas cotygodniowych eliminacji, ale także podczas niezapowiedzianych testów i sprawdzianów.

Po raz pierwszy nie będzie wolnego dnia w ekskluzywnym spa, w którym dziewczęta mogły się totalnie wyluzować. Zamiast tego mentorki zafundują im survival. Ta szkoła przetrwania z noclegiem w lesie będzie dla niektórych mocnym przeżyciem. Nauka tańca również zakończy się nietypowym egzaminem. Uczestniczki wezmą udział w turnieju razem z profesjonalnymi tancerzami.

Tatiana Mindewicz-Puacz jak zwykle pomoże im uwierzyć w siebie oraz uruchomi pokłady energii potrzebnej do walki ze swoimi słabościami i kompleksami. Pokaże im również jak radzić sobie ze złością. W tym celu zabierze je na wyścig. Z kim i czym będą się ścigać uczestniczki?

Ponieważ intensywność doznań i nowości zapowiada się ogromna, dziewczęta będą mogły liczyć na duże wsparcie prowadzącej „Projekt Lady” - Małgorzaty Rozenek-Majdan. Będzie ona uczestniczyć w ich codziennym życiu bardziej intensywnie oraz posłuży wsparciem w słabszych i trudniejszych dla nich momentach.

Które z dziewcząt wykażą się największą determinacją, chęcią zmiany i gotowością do otwarcia nowego rozdziału w swoim życiu? Jedna z nich zdobędzie tytuł Pierwszej Damy „Projektu Lady” oraz główną nagrodę, jaką jest trzymiesięczne stypendium w szkole językowej w Wielkiej Brytanii.

„Projekt Lady” – gdzie obejrzeć?

Program dostępny na antenie TVN oraz online na platformie VOD player.pl