Dżentelmeni i wieśniacy

sezon 3 odcinek 1

Dżentelmeni i wieśniacy 3

Dżentelmen i biznesmen Axel, czyli Cezary Nowicki z Warszawy kontra Wojtek Plis rolnik na pół etatu, który śpiewa disco polo prosto ze wsi Kraczkowa w województwie podkarpackim. Jak przebiegnie ta zamiana?

Dżentelmeni i Wieśniacy - O programie

Trzeci sezon polskiej edycji popularnego programu "Dżentelmeni i Wieśniacy" ruszył! Dwóch mężczyzn z krańcowo różnych światów zamieni się rolami i życiem. Po trzech dniach okaże się, czy do bycia dżentelmenem wystarczy mieć wypchany portfel, luksusowe auto i piękne kobiety u boku? Czy łatwo im będzie się przesiąść z wypasionej fury na… furmankę czy ciągnik?   Jak na wielkomiejskich salonach odnajdą się wiejscy gospodarze?

Dżentelmeni i Wieśniacy - Co w trzecim sezonie?

Panowie trafią w miejsca, które znali jedynie ze słyszenia. Sprawdzimy czy ceniący markowe ciuchy dżentelmen, ma szansę modnie się ubrać w wiejskim lumpeksie? Czy uwielbiający szybkie samochody właściciel agencji modelek z podobną pasją poprowadzi traktor?  Nie zabraknie też męskich przepychanek i porachunków. Pewny siebie, muskularny biznesmen spróbuje wyjść cało z pojedynku z lokalnymi osiłkami, a przystojny dżentelmen spróbuje zaimponować skromnym mieszkankom polskich wsi.

Dżentelmeni i Wieśniacy - Gdzie oglądać?

Wszystkie trzy sezony programu reality-show oglądaj na antenie TTV oraz online na VOD player.pl. Premiera w każdy piątek o godzinie 23.00