TTV

Domówka

Charlie odwiedza polskie domy i pomaga ich mieszkańcom przygotować niezapomniane imprezy. Wspólne gotowanie staje się często przyczynkiem do rozmów i to nie tylko na temat stopnia wysmażenia mięsa czy temperatury pieczenia ciasta drożdżowego. Oczywiście nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem, czasem coś się przypali, a czasami goście zjawiają się zbyt wcześnie – ale na "Domówce" z Charliem wszystko zawsze kończy się dobrze, a to jest przecież najważniejsze. Towarzysko Charlie jest nie do pobicia: wiecznie uśmiechnięty, z humorem i dystansem podchodzący do rzeczywistości, potrafi zrelaksować i rozbawić do łez. A że przy okazji na kuchni zna się jak mało kto, pomoże zorganizować każdą domową imprezę!

Po obejrzeniu Domówki" będziecie bogatsi o świetne przepisy, kulinarne porady i praktyczną wiedzę o organizacji przyjęć. To program o gotowaniu z miłości, z przyjaźni, o ludzkich historiach, które w tym wypadku finał mają przy wspólnym, suto zastawionym stole.

Emisja w TV:
TTV
Produkcja:
MBM FILM Monika Bysina
Kraj produkcji:
Polska
Tagi:
program o gotowaniu, domówka player, domówka Charliego, program o gotowaniu z przyjaciółmi, jakie przekąski przygotować na imprezę, gotowanie na imprezę, co podać na imprezie
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „Domówka”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty