Kto to kupi?

Ten program daje zwykłym ludziom możliwość zaprezentowania i sprzedaży swoich innowacyjnych, często szalonych produktów. O tym, czy wykorzystają tę szansę zdecyduje publiczność zgromadzona w studio oraz inwestorzy zasiadający w jury.

„Kto to kupi?” - o czym jest program?

Zgodnie z regułami programu, uczestnicy mają tylko 90 sekund na zademonstrowanie swojego produktu. Jeśli w tym czasie uda im się nakłonić do zakupu przynajmniej jedną osobę zasiadającą na widowni,  dostaną się do drugiego etapu. To właśnie tam będę mieli szansę na przekonanie do swojego pomysłu różnych inwestorów. Który z nich okaże się lepszym sprzedawcą oraz innowatorem i wyjdzie ze studia bogatszy?

„Kto to kupi?” - kim są prowadzący?

Prowadzącymi program są Jan Pirowski, dziennikarz i prowadzący popularno-naukową serię „DeFacto” oraz Krzysztof Ufnal, znany widzom z programu „Gogglebox. Przed telewizorem”.

„Kto to kupi?” - gdzie oglądać?

Program „Kto to kupi?” obejrzysz w serwisie VOD player.pl oraz na antenie TTV.

Kto to kupi?, odcinek 13 Kto to kupi?, odcinek 12 Kto to kupi?, odcinek 11 Kto to kupi?, odcinek 10 Kto to kupi?, odcinek 9 Kto to kupi?, odcinek 8 Kto to kupi?, odcinek 7 Kto to kupi?, odcinek 6 Kto to kupi?, odcinek 5 Kto to kupi?, odcinek 4 Kto to kupi?, odcinek 3 Kto to kupi?, odcinek 2 Kto to kupi?, odcinek 1