Starsza pani musi fiknąć

odcinek 8

Starsza pani musi fiknąć

Mistrzyni świata w boksie tajskim zorganizowała pełną niecodziennych atrakcji wycieczkę do Meksyku. Joanna już od dłuższego czasu namawiała mamę na wspólny wyjazd, ale jak dotąd nie było okazji. Program „Starsza pani musi fiknąć” jest doskonałym pretekstem do tego, by spędzić razem egzotyczne wakacje. Ale nie będzie to taki typowy wypoczynek. Skoro mama nie widziała nigdy ani jednej walki swojej córki, to ta podróż będzie idealnym zadośćuczynieniem.

Anna Jędrzejczyk, wspólnie z Joanną, przeżyje mnóstwo szalonych i budzących grozę chwil, w których adrenalina wyzwala się z prędkością światła. Motyw przewodni wyprawy? Oczywiście walka. Zaskoczeni? No po bokserskiej mistrzyni, chyba nikt by się tego nie spodziewał. A wszystko to przy dźwiękach ulubionej piosenki Anny - „La Cucaracha” w wykonaniu meksykańskich Mariachi.
Na początek miejsce, w którym organizatorka wycieczki odnajduje się doskonale. A mianowicie – ring. Ale mama nie będzie musiała oglądać walki Joanny, tylko… sama stanie na deskach i zmierzy się z zawodowymi meksykańskimi zawodnikami wrestlingu. Poczuje te emocje, które wyzwalają się w córce, gdy stoi w ringu. Jak poradzi sobie w walce wręcz?

Meksykańską dżunglę panie będą eksplorować z różnej perspektywy. Najpierw podczas jazdy monster truckiem. Nie będzie to jednak spokojna podróż, gdyż turystki zostaną zaatakowane przez nietypowe stwory! Czy wygrają walkę z przerażającymi zombie? Odwiedzą również ekstremalny park rozrywki, w którym z ogromnej wysokości, w bardzo szybkim tempie, można rzucić okiem na dżunglę. Uzbrojone w uprząż panie, najpierw musiały wspiąć się na sam szczyt wieży, a później zjechać z niej wisząc w powietrzu. Takiego zwiedzania Meksyku mama Joasi chyba się nie spodziewała…

Po mocnych atrakcjach, córka obieca Ani relaks. Perspektywa pluskania się w krystalicznej wodzie, w zapierającej dech w piersiach jaskini, rozluźni nieco mamę. Ale tylko na chwilę. Gdy Anna zobaczy z jakiej wysokości będzie musiała skoczyć, odechce się jej kąpieli. Po znalezieniu się krok nad przepaścią nawet nieustraszonej zawodniczce MMA zmiękną nogi. Czy obie panie skoczą? Czy może jednak zadowolą się pięknymi widokami w jaskini? Podejście drugie do wodnych atrakcji, też okaże się hardcorowe. Mama pójdzie na pierwszy ogień. Rejs w wodnej kapsule w kształcie orki sunącej po falach z zawrotną prędkością może podnieść ciśnienie. Emocje sięgną zenitu!

Starsza pani musi fiknąć - o czym jest program?

Nowy program „Starsza pani musi fiknąć” to zabawna, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji telewizyjna przygoda, w której udział biorą matki (lub w niektórych przypadkach ojcowie) wraz ze swoim znanym dzieckiem albo dziecko ze znanym rodzicem. Razem spełniają niezrealizowane dotąd, niekiedy ekstremalne marzenia o wspólnych podróżach i unikalnych chwilach spędzonych razem. Czas poznać swoich bliskich na nowo!

Starsza pani musi fiknąć – kto wystąpi?

Joanna Krupa, Dawid Kwiatkowski, Andrzej Piaseczny, Anna Dereszowska, Tomasz Szczepanik, Joanna Andrzejewska wraz z mamami, Paweł Fajdek z ojcem oraz Magda Gessler z synem – to pary rodziców z dziećmi, które udadzą się na niezapomnianą wyprawę. Bohaterowie programu pojadą w bardzo odległe miejsca, zarówno jeśli chodzi o dystans, jak i kulturę. Przeżycia, jakie zapewnią rodzicom, nie są osiągalne w żadnym z biur podróży. Często będą to wyzwania budzące skrajne emocje: lęk, ekscytację, radość czy wzruszenie. Pozwolą im odkryć siebie na nowo lub dowiedzieć się o drugiej osobie tego, o co nigdy by jej nie podejrzewali.

Taka wyprawa, sam na sam w egzotykę, pozwoli także uciec od pędu życia, zgiełku, problemów i nadmiaru obowiązków. Uczestnicy będą mogli spędzić ze sobą czas, którego mają dla siebie za mało w codziennym życiu. Niekiedy brakuje go na długie rozmowy, na wyjaśnienie sobie niezałatwionych spraw czy po prostu na przebywanie w swoim towarzystwie. Tych kilka wspólnie spędzonych dni pozwoli im pogłębić wzajemne relacje i powiedzieć sobie wszystko to, co dotychczas odkładali na później.

Każdy odcinek to pełna humoru, ale i dużej dozy wspomnień i wzruszeń, wyprawa w świat jednej pary bohaterów. Tylko dzieci wiedzą, jakie przygody będą przeżywać i czego doświadczać, bo to one odpowiadają za organizację atrakcji. Dla rodzica do samego końca pozostanie to słodką tajemnicą. Czy rodzice zgodzą się na wszystkie zaproponowane im atrakcje? A może to samo dziecko będzie miało opory przed nowym doświadczeniem? Życie lubi zadziwiać!

Starsza pani musi fiknąć – gdzie oglądać?

Wszystkie odcinki zobaczysz na antenie TVN oraz player.pl