Starsza pani musi fiknąć

odcinek 4

Starsza pani musi fiknąć

Pełna wzruszeń i pięknych chwil podróż Anny Dereszowskiej i jej taty Krzysztofa do Korei Południowej!
„Wojownicza córeczka”, która walczyła o prawo do zabawy, teraz przygotuje wypełnioną szalonymi  przygodami wycieczkę. Tata nie pamięta kiedy spędził z Anią sam na sam więcej czasu. Dzięki udziałowi w programie „Starsza Pani musi fiknąć”, szykuje się świetna okazja, by to nadrobić. „Może odkryjemy siebie na nowo. Obyśmy tylko wrócili razem” – śmieje się Ania.
Tata Anny Dereszowskiej, emerytowany lekarz ginekolog podczas tej wyprawy zmierzy się wielokrotnie ze swoim lękiem wysokości. Zacznie od skromnych 80 metrów, a zakończy na bagatela 236-metrowej wieży. Jednak to nie koniec wysokościowych atrakcji. Czeka go również wizyta w szkole latania, szybki kurs pilotażu i szybowanie w przestworzach. Początki mogą być trudne, zwłaszcza gdy maszyna już  na samym początku odmawia posłuszeństwa pilotowi. Ania zaniepokoi się nieco i będzie gotowa zrezygnować. Czy tata poprze jej decyzję? Czy jednak zdecyduje się oderwać od ziemi, by podziwiać koreańskie krajobrazy z lotu ptaka?
Krzysztof w młodości marzył o karierze aktorskiej. Życie potoczyło się co prawda inaczej, ale marzenia należy spełniać. I córka postanowiła właśnie podczas pobytu w Korei przypomnieć tacie o jego niezrealizowanej pasji. I to bez żadnej taryfy ulgowej. Jak się bawić, to się bawić.  Scena jednego z najbardziej popularnych teatrów komediowych w Seulu należy do Krzysztofa. Czy nie zje go trema? Co o jego aktorskiej kreacji powie sam reżyser spektaklu? Na koniec należy dodać, że nie będzie to występ dla znajomych czy ekipy kręcącej ten program. Na sztukę przyjdą widzowie, którzy zakupili bilety.
Spacer po starym mieście w tradycyjnych królewskich strojach koreańskich skłoni Anię i jej tatę do wspomnień z dzieciństwa. Opowiedzą o ciężkich chwilach i przykrych wydarzeniach, które ich dotknęły. Ale też sprawiły, że mają dziś jedyną w swoim rodzaju, pełną miłości, przyjaźni i szacunku więź. Podczas tych emocjonalnych rozmów popłyną łzy…
Czas zabawy i radości. Czas wspomnień i refleksji. Czas, którego nikt im nie odbierze.

Starsza pani musi fiknąć - o czym jest program?

Nowy program „Starsza pani musi fiknąć” to zabawna, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji telewizyjna przygoda, w której udział biorą matki (lub w niektórych przypadkach ojcowie) wraz ze swoim znanym dzieckiem albo dziecko ze znanym rodzicem. Razem spełniają niezrealizowane dotąd, niekiedy ekstremalne marzenia o wspólnych podróżach i unikalnych chwilach spędzonych razem. Czas poznać swoich bliskich na nowo!

Starsza pani musi fiknąć – kto wystąpi?

Joanna Krupa, Dawid Kwiatkowski, Andrzej Piaseczny, Anna Dereszowska, Tomasz Szczepanik, Joanna Andrzejewska wraz z mamami, Paweł Fajdek z ojcem oraz Magda Gessler z synem – to pary rodziców z dziećmi, które udadzą się na niezapomnianą wyprawę. Bohaterowie programu pojadą w bardzo odległe miejsca, zarówno jeśli chodzi o dystans, jak i kulturę. Przeżycia, jakie zapewnią rodzicom, nie są osiągalne w żadnym z biur podróży. Często będą to wyzwania budzące skrajne emocje: lęk, ekscytację, radość czy wzruszenie. Pozwolą im odkryć siebie na nowo lub dowiedzieć się o drugiej osobie tego, o co nigdy by jej nie podejrzewali.

Taka wyprawa, sam na sam w egzotykę, pozwoli także uciec od pędu życia, zgiełku, problemów i nadmiaru obowiązków. Uczestnicy będą mogli spędzić ze sobą czas, którego mają dla siebie za mało w codziennym życiu. Niekiedy brakuje go na długie rozmowy, na wyjaśnienie sobie niezałatwionych spraw czy po prostu na przebywanie w swoim towarzystwie. Tych kilka wspólnie spędzonych dni pozwoli im pogłębić wzajemne relacje i powiedzieć sobie wszystko to, co dotychczas odkładali na później.

Każdy odcinek to pełna humoru, ale i dużej dozy wspomnień i wzruszeń, wyprawa w świat jednej pary bohaterów. Tylko dzieci wiedzą, jakie przygody będą przeżywać i czego doświadczać, bo to one odpowiadają za organizację atrakcji. Dla rodzica do samego końca pozostanie to słodką tajemnicą. Czy rodzice zgodzą się na wszystkie zaproponowane im atrakcje? A może to samo dziecko będzie miało opory przed nowym doświadczeniem? Życie lubi zadziwiać!

Starsza pani musi fiknąć – gdzie oglądać?

Wszystkie odcinki zobaczysz na antenie TVN oraz player.pl