Śluby marzeń

Zuzanna i Tomasz to przyszli małżonkowie, u których nie wszystkie detale związane z uroczystością weselną zostały przygotowane tak, jakby sobie wymarzyli.

Zuzanna kończy właśnie studia farmaceutyczne, a Tomasz pracuje jako zawodowy strażak. Praca jest jego pasją, która pochłania go bez reszty. Natomiast pasją Zuzanny jest bieganie i to właśnie metę jednego z maratonów Tomasz wybrał jako idealne miejsce na oświadczyny. Ślub odbędzie się w małym drewnianym kościele, zaś wesele zorganizowane będzie w lokalnej sali weselnej w Kutnie.

Młodzi zwracają się do Izabeli Janachowskiej z prośbą o pomoc w kilku istotnych kwestiach. Panna młoda nie ma pomysłu na swoją fryzurę ślubną oraz make up. To jednak dopiero początek braków, gdyż okazuje się, że pan młody nie ma nawet stroju na nadchodzący wielki dzień. Problemem również okazuje się dekoracja sali weselnej, a także zorganizowanie strefy relaksu dla gości.

Jak się okazuje, para młoda zaprosiła na swoją uroczystość nieco więcej osób. Jak zmieścić wszystkich zaproszonych? Tego dokonać może tylko specjalistka od zadań specjalnych – Izabela Janachowska.

Ale to nie koniec niespodzianek, jakie przygotowała prowadząca. Nietuzinkowy sposób na podziękowania dla rodziców? A może wyjątkowy koncert dla gości weselnych? To tylko poszczególne elementy, które sprawią, że Zuza i Tomasz nigdy nie zapomną swojego wielkiego dnia.