Rinke. Za zamkniętymi drzwiami

„Rinke. Za zamkniętymi drzwiami” to głęboko poruszający program, pełen prawdy o rzeczywistości, o której się głośno nie mówi.

„Rinke. Za zamkniętymi drzwiami” - o czym jest program?

Miejsca, do których nikt prosto z ulicy nie ma wstępu i poruszające historie bohaterów, którzy znaleźli się pod ścianą nie pozostawią widza obojętnym. W siedmioodcinkowej serii widzowie oczami Rinke Rooyensa zobaczą, jak od środka wygląda życie w takich miejscach jak szpital psychiatryczny, ośrodek terapii uzależnień, więzienie, ośrodek wychowawczy, hospicjum, dom poprawczy. Rooyens spędzi pięć dni i nocy w każdej z tych lokalizacji, aby poznać historie ludzi, którzy tam mieszkają i pracują. Jak odnajdują się w sytuacji, w której się znaleźli? Każdy odcinek to podróż, pełna szczerych rozmów i często nadziei na lepsze jutro.

„Rinke. Za zamkniętymi drzwiami” - gdzie obejrzeć?

Premierowe odcinki programu w każdą niedzielę od 6 października o 22:30 w TTV oraz na platformie VOD player.pl.

Rinke. Za zamkniętymi drzwiami, sezon 1, odcinek 8Rozmowa z psychoterapeutą Rinke. Za zamkniętymi drzwiami, sezon 1, odcinek 7Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy Rinke. Za zamkniętymi drzwiami, sezon 1, odcinek 6Centrum Leczenia Oparzeń Rinke. Za zamkniętymi drzwiami, sezon 1, odcinek 5Dom pomocy społecznej Rinke. Za zamkniętymi drzwiami, sezon 1, odcinek 4Centrum Rehabilitacji Rinke. Za zamkniętymi drzwiami, sezon 1, odcinek 3Tworki Rinke. Za zamkniętymi drzwiami, sezon 1, odcinek 2Monar Rinke. Za zamkniętymi drzwiami, sezon 1, odcinek 1Hospicjum