Rinke. Na krawędzi

„Rinke. Na krawędzi” to nowy dokumentalny i społeczny program TTV. Prowadzi go Rinke Rooyens znany z produkcji takich programów jak "Top Model" czy "Rinke. Za kratami".

Wstępem do serii jest "Rinke. na krawędzi - Pilot". Pilotażowy odcinek zapowiadający poruszającą serię programu o ludziach żyjących w bezdomności. Charyzmatyczny prowadzący przez ponad rok spotykał się z bohaterami, którzy żyją na ulicy, pod mostem czy w opustoszałych budynkach. Rinke Rooyens chciał dać im szanse zmienić swoje życie. W tym celu spotykał się z nimi, słuchał ich historii, motywował do działania. Starał się pomóc stanąć im na nogi.

Czy prosto jest pomóc ludziom, którzy zostali pozostawionym sami sobie, skrzywdzonym przez życie, słabym, w bezdomności? Czy bohaterowie skorzystają z szansy rzuconej przez Rinke?

Jedno jest pewne to program głęboko poruszający i prawdziwy, pełen zaskakujących momentów, nie pozostawiający widza obojętnym.

Kim jest Rinke Rooyens?

To holenderski producent telewizyjny, scenarzysta i reżyser. Do Polski przeprowadził się w 1998r. Pięć lat później założył własną firmę Rochstar. Jest producentem takich formatów jak: "Top Model"  "Rinke. Za kratami" czy „Szymon Majewski Show”. Prywatnie były mąż Kayah. 

Gdzie można obejrzeć?

"Rinke. Na krawędzi" poruszający serial dokumentalny, od września dostępny na player.pl


Rinke. Na krawędzi, odcinek 10 Rinke. Na krawędzi, odcinek 9 Rinke. Na krawędzi, odcinek 8 Rinke. Na krawędzi, odcinek 7 Rinke. Na krawędzi, odcinek 6 Rinke. Na krawędzi, odcinek 5 Rinke. Na krawędzi, odcinek 4 Rinke. Na krawędzi, odcinek 3 Rinke. Na krawędzi, odcinek 2 Rinke. Na krawędzi, odcinek 1