Projekt Lady

sezon 4 odcinek 7

Projekt Lady 4

W tym tygodniu mentorka Tatiana będzie ostro pracować z dziewczętami nad ich emocjami. Strach, złość i bezradność nie mogą kierować życiem i wyborami uczestniczek. Najwyższa pora przestać się bać i zawalczyć o swoje!

Pierwszy na warsztat pójdzie strach, który nie pozwala działać. Blokuje, stawia mur, którego często dziewczyny nie są w stanie sforsować. By go przezwyciężyć, mentorka Tatiana przygotowała kilka pudełek z tajemniczą zawartością. Uczestniczki będą musiały jej zaufać i włożyć ręce do środka. Wyobraźnia dziewcząt będzie pracować ze zdwojoną intensywnością - czy uda im się przełamać strach i przejdą ten pudełkowy tor przeszkód?

Mentorka Irena wprowadzi uczestniczki w świat nowych smaków. Odwaga to ważna cecha w mierzeniu się z różnymi wyzwaniami życiowymi. Dzięki niej pokonamy strach i staniemy się otwarci na nieznane doświadczenia. Zasłonięte oczy i talerze z potrawami, których uczestniczki jeszcze nie próbowały, będą nie lada wyzwaniem.

Mentorka Tatiana pozostanie przy kulinariach i przetestuje cierpliwość dziewcząt za pomocą kursu robienia sushi. Żmudne, dokładne i precyzyjne przygotowanie tego dania potrafi wiele powiedzieć o podejściu dziewcząt do wymagających chwil w życiu.

Kolejnym problemem uczestniczek jest brak kontroli nad złością i częste wybuchy agresji. W konsekwencji robią rzeczy, których potem żałują. Co doprowadza dziewczyny do szału? Czy zdarzyło im się użyć przemocy wobec innych? Jak daleko się posunęły i czy wyrządziły komuś krzywdę? Najwyższa pora zacząć radzić sobie z eksplozją negatywnych uczuć, a pomoże im w tym mentorka Tatiana, która poradzi jak okiełznać napad niepohamowanej złości.

Małgosia Rozenek-Majdan pomoże dziewczętom zmierzyć się z hejtem i plotką. Sama będąc na świeczniku, codziennie zderza się z nieprawdziwymi, często krzywdzącymi informacjami na swój temat oraz z obraźliwymi, nieprzychylnymi, a czasem wręcz szkalującymi ją opiniami ludzi, którzy nic tak naprawdę o niej nie wiedzą. Jak z tym walczyć? W jaki sposób uodpornić się na hej i czy w ogóle można się tym nie przejmować?

Na koniec, dziewczęta będą się uczyć pozytywnego pożytkowania buzującej w nich energii. Mentorka Tatiana pomoże dać upust emocjom i zabierze uczestniczki na wyścigi samochodowe, które są niesamowitą dawką adrenaliny! Kto usiądzie za kierownicą, a kto będzie pilotem? Z jaką prędkością będą jechać? A przede wszystkim kto zostanie mistrzem kierownicy?

Ten tydzień w Pałacu w Rozalinie, zdecydowanie był pełen emocji! Zobacz jak poradzą sobie uczestniczki z wyzwaniami.

„Projekt Lady” – o czym jest program?

To będzie wyjątkowa edycja pod każdym względem. Dziewczęta są coraz lepiej przygotowane, więc tym razem mentorka dr Irena Kamińska-Radomska postawi na jeszcze bardziej wyrafinowane zadania oraz nieustanną kontrolę postępów. Weryfikacja i ocena nabytych umiejętności odbywać się będzie nie tylko podczas cotygodniowych eliminacji, ale także podczas niezapowiedzianych testów i sprawdzianów.

Po raz pierwszy nie będzie wolnego dnia w ekskluzywnym spa, w którym dziewczęta mogły się totalnie wyluzować. Zamiast tego mentorki zafundują im survival. Ta szkoła przetrwania z noclegiem w lesie będzie dla niektórych mocnym przeżyciem. Nauka tańca również zakończy się nietypowym egzaminem. Uczestniczki wezmą udział w turnieju razem z profesjonalnymi tancerzami.

Tatiana Mindewicz-Puacz jak zwykle pomoże im uwierzyć w siebie oraz uruchomi pokłady energii potrzebnej do walki ze swoimi słabościami i kompleksami. Pokaże im również jak radzić sobie ze złością. W tym celu zabierze je na wyścig. Z kim i czym będą się ścigać uczestniczki?

Ponieważ intensywność doznań i nowości zapowiada się ogromna, dziewczęta będą mogły liczyć na duże wsparcie prowadzącej „Projekt Lady” - Małgorzaty Rozenek-Majdan. Będzie ona uczestniczyć w ich codziennym życiu bardziej intensywnie oraz posłuży wsparciem w słabszych i trudniejszych dla nich momentach.

Które z dziewcząt wykażą się największą determinacją, chęcią zmiany i gotowością do otwarcia nowego rozdziału w swoim życiu? Jedna z nich zdobędzie tytuł Pierwszej Damy „Projektu Lady” oraz główną nagrodę, jaką jest trzymiesięczne stypendium w szkole językowej w Wielkiej Brytanii.

„Projekt Lady” – gdzie obejrzeć?

Program dostępny na antenie TVN oraz online na platformie VOD player.pl