Projekt Lady

sezon 3 odcinek 4

Projekt Lady 3

Przed kandydatkami na damy ciężki tydzień - w szkole rozpoczyna się intensywny czas szkoleń. Czy uda się im przekonać mentorki, że zasługują na dalszy udział w programie? Czy wszystkie są gotowe na zmiany?

Na początek - komunikacja. Jak uczestniczki radzą sobie z relacjami międzyludzkimi? Czy umieją zachować szacunek do siebie i innych? Które są zbyt agresywne, a które zbyt uległe? Mentorka Tatiana przeprowadzi także warsztaty z negatywnych emocji. Jak radzą sobie z agresją, złością, przemocą i gniewem? Czy zdarzało im się "posunąć za daleko"?

Pozostając w temacie agresji, tym razem fizycznej, czas na propozycję Ireny Kamińskiej-Radomskiej, która zaskoczy nie tylko widzów, ale także uczestniczki! Takiej mentorki jeszcze nie poznaliście. Zabierze dziewczęta na zajęcia z... krav magi, czyli sztuki samoobrony! To będzie jedyna okazja, by zobaczyć Irenę Kamińską-Radomską w innej stylizacji... w dresie!

Oprócz warsztatów, na uczestniczki czekają zadania - zagadki. Szef kuchni Pałacu w Rozalinie przeprowadzi swój test. Zadaniem kandydatek na damy będzie pójście po zakupy. Wydaje się proste? Produkty, które mają zdobyć muszą spełniać bardzo restrykcyjne wytyczne. Jak dziewczęta sobie poradzą z wymagającym zadaniem? Czego ma je nauczyć?