Projekt Lady

sezon 4 odcinek 12

Projekt Lady 4

Trzy finalistki: Liubov, Agata oraz Dominika otrzymają wsparcie w tym szczególnym ostatnim tygodniu. Odwiedzą je zwyciężczynie dotychczasowych edycji i będą im towarzyszyć do samego końca programu. Będą im służyć pomocą, wsparciem i doświadczeniem. W końcu każda z nich była na miejscu trzech finalistek i najlepiej wiedzą co one czują oraz jakie mają obawy.

W kwestiach kreacji na galę finałową pomoże im Małgorzata Rozenek-Majdan. Zabierze je do atelier jednej z czołowych polskich projektantek. Elegancja, pełna klasa i kobiecość – taki wizerunek pomoże im osiągnąć Viola Piekut. Czy wybory uczestniczek będą zgadzały się z sugestiami Małgosi i projektantki?

Podsumowaniem ich metamorfoz w „Projekcie Lady” będą szczere rozmowy z Tatianą. Czego najbardziej obawiają się po opuszczeniu programu? Co uważają za swój największy sukces? Czy pamiętają siebie z pierwszego dnia pobytu w pałacu w Rozalinie? Czy poradzą sobie bez parasola ochronnego?

Uczestniczki wpadną z wizytą do trzech starszych pań. O czym będą z nimi rozmawiać i co będą z nimi robić? Jakie historie opowiedzą im panie, które na myśl przywiodą im ich własne babcie.  Jak te spotkania wpłyną na nie i czego dowiedzą się od wiekowych już osób o życiu?

Zwyciężczynie poprzednich edycji przygotują dla finalistek niespodzianki. Każda z nich spędzi jeden dzień w świecie swoich marzeń. Sesja zdjęciowa, praktyka u jednego z najlepszych polskich stylistów fryzur oraz sportowe wyzwanie – takie przyjemności czekają na nie tuż przed finałem.

A na galę finałową przyjadą eksperci biorący udział w tej edycji, rodziny, uczestniczki z obecnej edycji oraz poprzednich sezonów, a także mnóstwo gości zaprzyjaźnionych z „Projektem Lady”. Kto zostanie zwyciężczynią tej edycji? Odpowiedź już w ostatnim odcinku programu!

„Projekt Lady” – o czym jest program?

To będzie wyjątkowa edycja pod każdym względem. Dziewczęta są coraz lepiej przygotowane, więc tym razem mentorka dr Irena Kamińska-Radomska postawi na jeszcze bardziej wyrafinowane zadania oraz nieustanną kontrolę postępów. Weryfikacja i ocena nabytych umiejętności odbywać się będzie nie tylko podczas cotygodniowych eliminacji, ale także podczas niezapowiedzianych testów i sprawdzianów.

Po raz pierwszy nie będzie wolnego dnia w ekskluzywnym spa, w którym dziewczęta mogły się totalnie wyluzować. Zamiast tego mentorki zafundują im survival. Ta szkoła przetrwania z noclegiem w lesie będzie dla niektórych mocnym przeżyciem. Nauka tańca również zakończy się nietypowym egzaminem. Uczestniczki wezmą udział w turnieju razem z profesjonalnymi tancerzami.

Tatiana Mindewicz-Puacz jak zwykle pomoże im uwierzyć w siebie oraz uruchomi pokłady energii potrzebnej do walki ze swoimi słabościami i kompleksami. Pokaże im również jak radzić sobie ze złością. W tym celu zabierze je na wyścig. Z kim i czym będą się ścigać uczestniczki?

Ponieważ intensywność doznań i nowości zapowiada się ogromna, dziewczęta będą mogły liczyć na duże wsparcie prowadzącej „Projekt Lady” - Małgorzaty Rozenek-Majdan. Będzie ona uczestniczyć w ich codziennym życiu bardziej intensywnie oraz posłuży wsparciem w słabszych i trudniejszych dla nich momentach.

Które z dziewcząt wykażą się największą determinacją, chęcią zmiany i gotowością do otwarcia nowego rozdziału w swoim życiu? Jedna z nich zdobędzie tytuł Pierwszej Damy „Projektu Lady” oraz główną nagrodę, jaką jest trzymiesięczne stypendium w szkole językowej w Wielkiej Brytanii.

„Projekt Lady” – gdzie obejrzeć?

Program dostępny na antenie TVN oraz online na platformie VOD player.pl