Projekt Lady

sezon 3 odcinek 1

Projekt Lady 3

Trzecia edycja programu rozpocznie się spektakularnie! Trzynaście dziewcząt, które chcą odmienić swoje życie, wkroczy do pięknego Pałacu w Rozalinie, by wziąć udział w zajęciach eksperymentalnej szkoły dla dam. Tym razem uczestniczki poznają się wcześniej i wszystkie razem dosłownie szturmem wtargną do pałacu. Mentorki Tatiana Mindewicz-Puacz oraz Irena Kamińska-Radomska, którym niekonwencjonalne zachowanie kandydatek na damy nie jest obce, tym razem aż zaniemówią z wrażenia! Na szczęście lubią wyzwania i nic co ludzkie, nie jest im obce. Z pomocą zaproszonych do programu specjalistów podejmą się niemalże niemożliwego do wykonania zadania i dołożą wszelkich starań, by uczestniczki „Projektu Lady”, wyniosły z pobytu w programie jak najwięcej i zmieniły swoją postawę życiową. Kandydatkom na damy, przez cały czas ich pobytu w szkole, będzie towarzyszyć, służyć radą i ocierać im łzy, prowadząca program - Małgorzata Rozenek-Majdan.

Każdy dzień w szkole będzie dla uczestniczek nie lada wyzwaniem. Mimo że na pewno prześledziły dwa pierwsze sezony programu, czeka je wiele niespodzianek i tajemnic do odkrycia. Na przykład spotkania z ludźmi, które wpłyną na ich życie, wizyty w miejscach, do których nigdy same by nie trafiły oraz doświadczenia, które wzbogacają. Co będzie dla nich największym wyzwaniem? Co wywoła w nich bunt? A co mile je zaskoczy?

W trzecim sezonie "Projektu Lady" będzie aż kipiało od emocji, a to za sprawą wyrazistych osobowości uczestniczek i ich spontanicznych reakcji. Czy dojdzie do tego, że po raz pierwszy w historii programu uczestniczka opuści go z własnej woli?

W tej edycji zaskakiwać będą także mentorki! Tatiana Mindewicz-Puacz przeżyje silne wzruszenia, gdy będzie pomagać uczestniczkom pokonać ich demony, a Irena Kamińska-Radomska pokaże zupełnie nową twarz! Takiej mentorki, która słynie z dystyngowanego stylu i zamiłowania do zasad, jeszcze nie znacie!

Jednak cel programu pozostaje niezmienny - pomoc dziewczętom w odnalezieniu w sobie pewnej siebie kobiety z klasą. Po cotygodniowych eliminacjach, tylko jedna z trzech finalistek zdobędzie tytuł Pierwszej Damy "Projektu Lady" i wygra główną nagrodę, czyli trzymiesięczne stypendium w szkole językowej w Oxfordzie, W Wielkiej Brytanii.