O tym się nie mówi

odcinek 4

O tym się nie mówi

W najnowszym odcinku „O tym się nie mówi” widzowie poznają historie homoseksualistów, którzy w otwarty sposób mówią o swojej odmiennej orientacji seksualnej. Pedały, cioty, homo, pederaści - tak nazywają ich ludzie, dla których homoseksualizm to choroba. Oni sami mówią o sobie, że przede wszystkim są wrażliwi i uczuciowi. Opowiedzą, co ich w sobie pociąga i czy w związkach homoseksualnych istnieje podział na role kobiecą i męską.

Jak wygląda ich świat w porównaniu ze światem osób heteroseksualnych? Zdrady i rozstania w środowiskach gejowskich pojawiają się tak samo często jak w świecie par heteroseksualnych. Tylko w tym programie opowiedzą o tym, jak reagowały ich rodziny, kiedy dowiadywały się o odmiennej orientacji seksualnej swoich najbliższych.

„O tym się nie mówi” – O czym jest program?

„Patrz, murzyn!”, „Tatuaże są dla kryminalistów”, „Obrzydliwy grubas”, „Homoseksualizm trzeba tępić?”. Często słyszymy takie głosy, jednak co czują osoby, o których w taki sposób ktoś się wypowiada? Program „O tym się nie mówi” obala mity i mierzy się z najpopularniejszymi stereotypami.

„O tym się nie mówi” – Gdzie obejrzeć?

Program „O tym się nie mówi” obejrzysz na antenie TTV oraz platformie VOD player.pl.