Niestety, nie znaleźliśmy tego czego szukasz, ale może cię zainteresować

Ostatnio wyszukiwane

%%SINGLE_STEPS%%
Aby zobaczyć odcinek, przejdź do aplikacji.
18+

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

To wideo zawiera treści przeznaczone dla osób powyżej 18 roku życia, ponieważ mogą zawierać sceny drastyczne, wulgarne, czy pokazujące przemoc.

Mam powyżej 18 lat i chcę oglądać

Przekroczyłeś limit urządzeń przypisanych do konta

Aby korzystać z Player na tym urządzeniu, usuń tutaj jedno z urządzeń przypisanych do Twojego konta.

Materiał uruchomiony na innym urządzeniu

Ten materiał wideo jest obecnie uruchomiony na innym urządzeniu. Sprawdź inne urządzenia, na których możesz być zalogowany, czy wideo nie jest tam odtwarzane lub usuń urządzenia z listy Twoich Urządzeń tutaj.

Wystąpił błąd

W serwisie player.pl wystąpił nieoczekiwany błąd. Spróbuj ponownie.

Nadal nie działa? Sprawdź w Centrum Pomocy Player, co możesz zrobić w takiej sytuacji.

Materiał nie jest dostępny dla Twojej przeglądarki

Materiały Video 360⁰ są wspierane przez określone przeglądarki, aby je oglądać skorzystaj z przeglądarki Google Chrome, Firefox lub Opera.

Wykup dostęp

To wideo jest dostępne tylko w płatnym pakiecie.

Jeśli go wykupiłeś, a mimo to wideo nie wyświetla się, upewnij się, że jesteś zalogowany.

Brakujące wtyczki

Aby poprawnie odtwarzać materiał wideo na player.pl, Twoja przeglądarka musi mieć zaktualizowane wtyczki. Przeprowadź test zgodności, który wskaże, jakie wtyczki wymagają aktualizacji i wesprze Cię w ich instalacji.

Wyświetlenie tego wideo w Twojej lokalizacji jest niemożliwe

Ze względu na ograniczenia licencyjne wybrany materiał możesz oglądać tylko na terenie Polski. Szczegóły dotyczące ograniczeń licencyjnych możesz znaleźć w Centrum Pomocy Player.

Widzisz ten komunikat, a jesteś na terenie Polski? Sprawdź tutaj, co możesz zrobić.

Urządzenie nie wspiera DRM

Wybrany materiał jest chroniony przed nieuczciwym pobieraniem treści, a to urządzenie nie wspiera tego zabezpieczenia.

Obejrzyj wideo w player.pl w przeglądarce internetowej lub innym urządzeniu.

Materiał nie działa płynnie?

Jego jakość może nie być dostosowana do możliwości Twojego Urządzenia.

Materiał, który chcesz obejrzeć, jest w bardzo wysokiej jakości, co powoduje, że zajmuje więcej pamięci Twojego urządzenia. Aby działał płynnie, możesz ręcznie zmienić jakość materiału w dolnej części odtwarzacza.

Kontynuuj oglądanie

Czy chcesz kontynuować oglądanie?

TakNie
Źródło: Discovery

Mosquito

Discovery Channel 6.07.2017 godzina 22:00

2017 USA Zwiastun

Każdego roku choroby przenoszone przez komary zabijają 725 000 osób na całym świecie! Żadne inne zwierzę na Ziemi nie stanowi tak wielkiego zagrożenia dla naszego gatunku. Problem ten nie dotyczy już tylko społeczeństw Afryki, Azji czy Ameryki Południowej. Ocieplenie klimatu, intensywny rozwój handlu międzynarodowego oraz łatwość i szybkość przemieszczania się ludzi po całym świecie sprawia, że problem tropikalnych chorób przenoszonych przez te owady zaczyna być obecny także w Europie, USA czy Kanadzie. Zagrożenie stało się na tyle poważne, że naukowcy starają się znaleźć sposób na zlikwidowanie całej populacji komarów. Jeśli się uda, dojdzie do największego w dziejach ludzkości wytępienia całego gatunku. Niezwykły i zrealizowany z wielkim rozmachem dokument MOSQUITO zabiera nas w samo centrum konfliktu między ludźmi a komarami.

Discovery zwraca uwagę na jedno z największych zagrożeń dla ludzi w nowożytnej historii: komara. W Polsce owady te kojarzone są głównie z niedogodnościami podczas letnich spotkań na świeżym powietrzu. Obecność tych insektów z roku na rok staje się nie tylko coraz bardziej dokuczliwa, ale też niebezpieczna. Czy zdajemy sobie sprawę, jakie konsekwencje niesie za sobą ugryzienie komara? Czy powinniśmy się bać? Każdego dnia setki tysięcy osób na świecie staje do nierównej walki z chorobami, takimi jak wirus Zika, malaria, żółta febra, a także wirus chikungunya i dengi, które spowodowane są ukąszeniem komara. Choroby te zbierają coraz większe żniwo wśród ludzi. Zagrożenie wzrasta wraz z nieustającą i coraz szybszą ekspansją komara. Rozwój globalnego handlu i podróży oraz globalne ocieplenie spowodowały, że populacja tych śmiertelnych insektów ciągle rośnie i docierają one w miejsca, w których jeszcze do niedawna ich nie było!

Tagi: problemy z komarami, komary zabijają ludzi, zgony spowodowane ukąszeniem komara, tropikalne choroby przenoszone przez komary, przypadki wirusa Zika, Mosquito, Rozprzestrzenianie się wirusa Zika, wirus Zaika, dokument o komarach, Mosquito na playerze
Zobacz zwiastun
Dostępny od:
06.07.2017
Długość
90 minut
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.