Kto to kupi?

odcinek 9

Kto to kupi?

Lato ach to ty… bez wątpienia można powiedzieć, że to najbardziej wyczekiwana pora roku. O ile dorośli lubią bezczynnie wylegiwać się na plaży, o tyle dzieci po krótkiej chwili zaczynają się nudzić.

„Kto to kupi?” - streszczenie odcinka

Rafał znalazł nowe zastosowanie produktu, który każdy z nas zabiera ze sobą nad wodę. Dzięki temu nasze dzieci będą mogły zabić nudę i to nie za pomocą smartfonów a oprócz tego mogą bawić się bezpiecznie u naszego boku.

Kiedy już skończymy plażowanie, to pewnie byśmy coś zjedli i tu z pomocą przychodzi Sławek - miłośnik kolejnictwa z Wolsztyna, dzięki któremu dowiemy się co łączy lokomotywę z jedzeniem. Produkt Sławka swoim designerskim wyglądem zrobi wrażenie na naszych gościach, a jedzenie już nigdy nie będzie smakowało tak samo.

Basia i Kasia to przyjaciółki i miłośniczki czworonogów z Bielska Białej, które do programu „Kto to kupi?” przyjechały z torbą pełną pomysłów. Nie ma nic bardziej uspokajającego niż bliskość ukochanego pupila, produkt przyjaciółek jest idealnym rozwiązaniem aby mając go przy sobie nie tracić swobody podczas zakupów czy jazdy rowerem. Zobaczcie czy dziewczyny poradzą sobie z prezentacją i czy niespodziewani goście na scenie przekonają inwestorów do zapalenia zielonej lampki.

„Kto to kupi?” - gdzie oglądać?

Program „Kto to kupi?” obejrzysz w serwisie VOD player.pl oraz na antenie TTV.