Kto to kupi?

odcinek 8

Kto to kupi?

Czy Cyprian, Adam, Krzysztof i Zdzisław z synem odniosą sukces czy zaliczą spektakularną porażkę? Dla kogo program okaże się szansą na wielki biznes?

„Kto to kupi?” - streszczenie odcinka

Prezentacja Cypriana zapowiadała się bardzo smakowicie. Gdy widowni już zaczęła cieknąć  ślinka okazało się, że produkt Cypriana w ogóle nie jest jadalny. Jest za to kolorowy i wygodny… w noszeniu. Jeśli jesteście ciekawi czy ubranie może wyglądać jak jedzenie oraz czy inwestorzy mieli apetyt na gadżet Cypriana musicie zobaczyć ten odcinek.

Do produktu Cypriana idealnie będzie pasował też ten wymyślony przez Krzysztofa. To oferta w sam raz dla mężczyzn, którzy lubią dobrze zjeść, ale tyją głównie w brzuchu. Czy widownia będzie zainteresowana produktem skierowanym do osób, z nietypową figurą?

Podczas występu Zdzisława i Alexa woda lała się strumieniami, a na scenę wjechało drzewo i namiot. Ojciec i syn ubrani identycznie przekonywali, że ich produkt jest jedyny na świecie, a elementy urządzenia konsultowane przez specjalistów od techniki kosmicznej budujących rakiety i samoloty. Ich gadżet ma oszczędzać wodę i pomagać tam, gdzie dostęp do niej jest ograniczony. Czy prezentacja inżyniera mechatronika i licealisty zaciekawi publiczność? Inwestorzy kupią ten pomysł czy wystrzelą w kosmos?
Może nie w kosmos, ale też dość wysoko wystrzeliwuje kapsle od butelek produkt wymyślony przez Adama.

Siła niektórych pomysłów tkwi w prostocie i to zadanie uczestnik programu zdał na piątkę. Wymyślił go w parku podczas spotkania z kolegami, ale potem miesiącami dopracowywał swój prototyp. Jeśli chcesz zwrócić na siebie uwagę i zaimponować na imprezie to jest to gadżet dla ciebie – tak przekonywał uczestnik ze sceny. Czy produkt Adama zaimponuje Hannie i przejdzie jej test? Jak ze strzelaniem kapslami poradzi sobie Jan Pirowski? Jeśli jesteście ciekawi, który z uczestników najlepiej sobie poradził w roli sprzedawcy, a kto poniósł klęskę koniecznie zobaczcie kolejny odcinek „Kto to kupi?”.

„Kto to kupi?” - gdzie oglądać?

Program „Kto to kupi?” obejrzysz w serwisie VOD player.pl oraz na antenie TTV.