Kto to kupi?

odcinek 2

Kto to kupi?

Jesteście ciekawi jak powstają innowacyjne produkty? Myślicie, że tworzone są tylko w nowoczesnych laboratoriach w wielkich zagranicznych koncernach?

„Kto to kupi?” - streszczenie odcinka

„Kto to kupi?” pokazuje, że jest zupełnie inaczej. Uczestnicy programu, to zwykli ludzie, którzy mieli zwykłe problemy i niezwykłe pomysły, dzięki czemu stworzyli wyjątkowe produkty. Teraz chcą je dobrze sprzedać, ale żeby to zrobić muszą wykazać się talentem sprzedażowym. Czy Zbigniew, Tomasz i Łukasz przekonają stuosobową publiczność do zakupu, a potem czworo inwestorów, że ich gadżet to prawdziwa żyła złota?

Z parowaniem skarpetek jest jak z szukaniem drugiej połówki, trzeba uzbroić się w cierpliwość. Chcielibyście codziennie rano szukać idealnie dopasowanego partnera? No właśnie! 60-letni Zbigniew, kielecki przedsiębiorca, co prawda nie rozwiąże tego miłosnego problemu, ale w „Kto to kupi?” przedstawi produkt, który pomoże zaoszczędzić porannego stresu związanego z parowaniem skarpetek.

Tomasz jest modelem z Gliwic, który sporo czasu spędza w podróży. Twierdzi, że przytłacza go hałaśliwe otoczenie i tak zrodził się pomysł na jego gadżet. Jest bezpośredni, pewny siebie i wysyła otoczeniu czytelne komunikaty. Te wszystkie cechy łączy w sobie też jego produkt. Przekonajcie się, czy to zyska akceptację publiczności.

Łukasz wyszedł na scenę wraz z Bezą, swoim ukochanym golden retrieverem. Beza jest wyjątkowo łagodnym stworzeniem i nie potrzebuje produktu Łukasza. Jednak w wielu polskich domach to pies wyprowadza właściciela na spacer i do tych właśnie ludzi adresowany jest ten produkt. Dzięki niemu w relacji pies - właściciel już na zawsze zagości spokój i harmonia.

„Kto to kupi?” - gdzie oglądać?

Program „Kto to kupi?” obejrzysz w serwisie VOD player.pl oraz na antenie TTV.