Kto to kupi?

odcinek 1

Kto to kupi?

„Kto to kupi?” to kluczowe pytanie zadawane w nowym programie TTV. Jednak najważniejsi są w nim zwykli ludzie, którzy mieli zwykłe problemy i niezwykłe pomysły.

„Kto to kupi?” - streszczenie odcinka

Dzięki temu stworzyli wyjątkowe produkty. Teraz chcą na nich zarobić, ale żeby się to udało, muszą wykazać się również talentem sprzedażowym. Czy przekonają stuosobową publiczność, a potem czworo inwestorów do zakupu? Odpowiedź na pytanie „Kto to kupił?” poznacie po obejrzeniu pierwszego odcinka, w którym o zainteresowanie swoimi produktem powalczą Adrian, Tomasz i Michał.

Adrian przyjechał ze Szczecina razem z jedenastoletnią córką, Kornelią. To właśnie dla niej wymyślił swój produkt. Sentymentalna podróż do przeszłości i córka na scenie, to jego pomysł na skuteczną sprzedaż. Na pewno zadziałało to na prowadzących, którzy bawili się jak dzieci, ale czy wpłynęło na decyzje inwestorów?

Podobną strategię zaproponował drugi uczestnik - Tomasz z Zielonej Góry, dzięki któremu dowiedzieliśmy się co łączy poloneza, brodę i oranżadę. Tomasz na co dzień zajmuje się fotografią, ale swój gadżet wymyślił po odnalezieniu pamiątek po dziadku. Czy wyszukany styl jego produktu przekona publiczność do zakupu?

Michał z kolei zabrał nas w przyszłość, bo jego produkt wygląda kosmicznie. Być może jest fanem filmów science fiction, ale pomysł na wynalazek powstał z realnej potrzeby. Michał jako dwudziestolatek trenował judo i doznał tak silnego urazu mięśni, że nie mógł się nawet schylić, by założyć skarpetki. Produkt jest rewolucyjny, pytanie czy polscy konsumenci są na niego gotowi?

„Kto to kupi?” - gdzie oglądać?

Program „Kto to kupi?” obejrzysz w serwisie VOD player.pl oraz na antenie TTV.