Ex na plaży Polska

Czy jest coś gorszego niż powrót EX? Już niebawem przekonają się o tym uczestnicy nowego sezonu „Ex na plaży Polska”.

„Ex na plaży Polska” – czwarty sezon nadchodzi!

Czwarty sezon hitowego „Ex na plaży Polska” zbliża się wielkimi krokami. Już wkrótce poznamy ośmioro śmiałków, którzy postanowili zmierzyć z upiorami z przeszłości! Czy ich wymarzone wakacje na rajskiej wyspie zamienią się w koszmar?

„Ex na plaży Polska” – co się wydarzy w nowym sezonie?

Czego mogą się spodziewać w nowym sezonie? Ośmioro Singli spotka się na plaży. Przed nimi wakacje życia! Po malowniczym rejsie dotrą do ekskluzywnej willi, gdzie czekają ich huczne imprezy, burzliwe kłótnie i gorące romanse. Kto z uczestników wzbudzi najwięcej emocji? Kto zapadnie w pamięci na dłużej?

Gdzie oglądać?

„Ex na plaży Polska” jest programem MTV, który będzie dostępny online na platformie VOD player.pl w piątki.

Ex na plaży Polska, sezon 4, odcinek 8 Ex na plaży Polska, sezon 4, odcinek 7 Ex na plaży Polska, sezon 4, odcinek 6 Ex na plaży Polska, sezon 4, odcinek 5 Ex na plaży Polska, sezon 4, odcinek 4 Ex na plaży Polska, sezon 4, odcinek 3 Ex na plaży Polska, sezon 4, odcinek 2 Ex na plaży Polska, sezon 4, odcinek 1 Ex na plaży Polska, sezon 3, odcinek 8 Ex na plaży Polska, sezon 3, odcinek 7 Ex na plaży Polska, sezon 3, odcinek 6 Ex na plaży Polska, sezon 3, odcinek 5 Ex na plaży Polska, sezon 3, odcinek 4 Ex na plaży Polska, sezon 3, odcinek 3 Ex na plaży Polska, sezon 3, odcinek 2 Ex na plaży Polska, sezon 3, odcinek 1 Ex na plaży Polska, sezon 2, odcinek 8 Ex na plaży Polska, sezon 2, odcinek 7 Ex na plaży Polska, sezon 2, odcinek 6 Ex na plaży Polska, sezon 2, odcinek 5 Ex na plaży Polska, sezon 2, odcinek 4 Ex na plaży Polska, sezon 2, odcinek 3 Ex na plaży Polska, sezon 2, odcinek 2 Ex na plaży Polska, sezon 2, odcinek 1 Ex na plaży Polska, sezon 1, odcinek 8 Ex na plaży Polska, sezon 1, odcinek 7 Ex na plaży Polska, sezon 1, odcinek 6 Ex na plaży Polska, sezon 1, odcinek 5 Ex na plaży Polska, sezon 1, odcinek 4 Ex na plaży Polska, sezon 1, odcinek 3 Ex na plaży Polska, sezon 1, odcinek 2 Ex na plaży Polska, sezon 1, odcinek 1