Ex na plaży Polska

Czy jest coś gorszego niż powrót EX? Już niebawem przekonają się o tym uczestnicy nowego sezonu „Ex na plaży Polska”.

Trzeci sezon hitowego „Ex na plaży Polska” zbliża się wielkimi krokami. Już w najbliższy poniedziałek o 23:00 poznamy ośmioro śmiałków, którzy postanowili zmierzyć z upiorami z przeszłości! Czy ich wymarzone wakacje na rajskiej wyspie zamienią się w koszmar?

W „Ex na plaży Polska 3” pojawią się:

Monika „Esmeralda” - Pewna siebie, twardo stąpająca po ziemi, świadoma swoich zalet i wdzięków. Studiuje psychologię, pracuje jako fotomodelka oraz zajmuje się klientami w instytucie medycyny estetycznej, który prowadzi wraz z siostrą. Prywatnie rozwódka uwielbiająca owijać sobie facetów wokół palca.

Alan -Bad boy i łamacz niewieścich serc! Jego udział w „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” obfitował we flirty i romanse: o jego względy zacięcie walczyły Duża i Mała Ania. Podbił także serce Magdy. Kiedy nie imprezuje, ostro trenuje. Jego największą pasją są sztuki walki. Od pewnego czasu próbuje swoich sił jako DJ.

Marta - Śliczna, naturalna blondynka, która w pierwszej edycji „Warsaw Shore Summer Camp” rozkochała w sobie niepokornego Stiflera. Kiedyś nieśmiała hostessa w nadmorskich imprezowniach – dziś pewna siebie, seksowana bywalczyni nocnych klubów w Madrycie. Pracuje jako fotomodelka, a jaj wielkim marzeniem jest zostanie „WAGs”. Spotykała się z piłkarzem Atletico Madryt.

Denis - Bezpośredni, zabawny i wrażliwy piłkarz. W 2012 roku dostał stypendium, które pozwoliło mu trenować z największymi sławami piłki, m.in. Ronaldo. Niestety jego karierę przerwała kontuzja. Dziś pracuje w firmie logistycznej. Ma niewyparzony język, wielkie serce i ogromnego pecha do kobiet…

Alicja „Nicki Queen” - „Mała czarna wariatka” – tak Nicki mówi sama o sobie. Gwiazda disco polo, multiinstrumentalistka. Swój pięciooktawowy głos szkoliła u najlepszych instruktorów śpiewu. Jest laureatką wielu lokalnych konkursów piękności. Uwielbia kusić facetów.

Norbert - Model, Mister Zachodniopomorskiego, Wicemister Polski, laureat wielu innych konkursów piękności. Jednym słowem prawdziwe ciacho! Gaduła i flirciarz. Kręcą go kobiety z klasą, szczupłe i naturalne.

Joanna - Naturalna, spontaniczna i pełna energii. Fanka motocykli, sportu i tańca. Na tym ostatnim polu przez 7 lat odnosiła sukcesy. Dziś tańczy tylko rekreacyjnie. Była w dwóch poważnych, wieloletnich związkach – oba skończyły się złamanym serce. Postanowiła, ze już więcej się nie zakocha…

Hubert - Tajemniczy brunet, który pojawił się w szóstym odcinku drugiej edycji „Ex na plaży Polska” i zawrócił w głowie prawie wszystkim domowniczkom. Za dnia profesjonalny doradca finansowy, nocą – rozpalający wieczory panieńskie tancerz erotyczny. Romantyk, który od lat próbuje powtórzyć swoją idealną randkę. Nie trawi przemądrzałych księżniczek.