Drzewo marzeń

sezon 2 odcinek 4

Drzewo marzeń 2

Na pomoc dziecięcym marzeniom!

Mateusz Gessler ponownie wyrusza w Polskę, by spełniać marzenia dzieci. Przed nim niełatwe zadanie, które może przynieść ogrom satysfakcji i radości! Wyobraźnia maluchów nie próżnuje, dzięki czemu prowadzący stanie przed nie lada wyzwaniami. Czy uda mu się pokonać przeszkody i sprostać oczekiwaniom najmłodszych bohaterów programu?

„Drzewo marzeń” – streszczenie

Czas na pozytywne emocje i porcję wzruszeń! „Drzewo marzeń” to program z prostym przesłaniem i chwytającą za serca ideą. W drugim sezonie Mateusz Gessler odwiedzi szkoły z Warszawy, ze Śląska i okolic Krakowa. Spotka się tam z uczniami, których zaprosi do wspólnej zabawy. Dzieci będą miała za zadanie wymyślenie marzeń dla bliskich im osób. O swoich pomysłach nam niespodzianki opowiedzą prowadzącemu na Magicznym Drzewie. Pojawią się na nim karteczki z życzeniami, spośród których Mateusz – w każdym z dziewięciu odcinków - wybierze trzy najciekawsze prośby.

„Drzewo marzeń” – dziecięca radość dawania

Program Mateusza Gesslera pokazuje niesamowitą dziecięcą wrażliwość i uważność na drugiego człowieka. Najmłodsi doskonale wiedzą, o czym marzą dorośli, a ich życzenia płyną prosto z serca. Z bezinteresownością i troską podchodzą do najbliższych. Przekonaj się, jak silna jest dziecięca wyobraźnia i zobacz, ile może znaczyć drobny gest!

Gdzie i kiedy oglądać „Drzewo marzeń”?

Drugi sezon „Drzewa marzeń” powraca jesienią 2018. Nowe odcinki będzie można oglądać w niedzielę na kanale TVN albo online na player.pl