Drzewo marzeń

sezon 2 odcinek 3

Drzewo marzeń 2

Na pomoc dziecięcym marzeniom!

Mateusz Gessler ponownie wyrusza w Polskę, by spełniać marzenia dzieci. Przed nim niełatwe zadanie, które może przynieść ogrom satysfakcji i radości! Wyobraźnia maluchów nie próżnuje, dzięki czemu prowadzący stanie przed nie lada wyzwaniami. Czy uda mu się pokonać przeszkody i sprostać oczekiwaniom najmłodszych bohaterów programu?

„Drzewo marzeń” – streszczenie

Mateusz Gessler zawitał do Niepołomic w województwie małopolskim. Ponownie nauczy dzieci, że warto odwdzięczać się za dobro otrzymywane od najbliższych. W ten sposób Lena będzie miała szansę sprawić przyjemność swojej mamie, która każdą wolną chwilę spędza przy radiu. Jej marzeniem była praca w radiu, dlatego córka chciałabym dać jej choć odrobinę tego magicznego świata. Z kolei tata Nikolo jest wielkim fanem motoryzacji. Jaki pomysł będzie miał chłopiec na sprawienie mu radości? Karol nie musiał długo się zastanawiać nad prezentem dla swojego taty, który zawsze chciał zostać kolejarzem. Co wymyślą razem z Mateuszem, by wyjść naprzeciw jego zamiłowaniom?

„Drzewo marzeń” – dziecięca radość dawania

Program Mateusza Gesslera pokazuje niesamowitą dziecięcą wrażliwość i uważność na drugiego człowieka. Najmłodsi doskonale wiedzą, o czym marzą dorośli, a ich życzenia płyną prosto z serca. Z bezinteresownością i troską podchodzą do najbliższych. Przekonaj się, jak silna jest dziecięca wyobraźnia i zobacz, ile może znaczyć drobny gest!

Gdzie i kiedy oglądać „Drzewo marzeń”?

Drugi sezon „Drzewa marzeń” powraca jesienią 2018. Nowe odcinki będzie można oglądać w niedzielę na kanale TVN albo online na player.pl