Drzewo marzeń

sezon 2 odcinek 1

Drzewo marzeń 2

Na pomoc dziecięcym marzeniom!

Mateusz Gessler ponownie wyrusza w Polskę, by spełniać marzenia dzieci. Przed nim niełatwe zadanie, które może przynieść ogrom satysfakcji i radości! Wyobraźnia maluchów nie próżnuje, dzięki czemu prowadzący stanie przed nie lada wyzwaniami. Czy uda mu się pokonać przeszkody i sprostać oczekiwaniom najmłodszych bohaterów programu?

„Drzewo marzeń” – streszczenie

Mateusz Gessler jedzie do szkoły podstawowej w Wieliczce. Pozna tam marzenia dzieci dla ich bliskich. Na drzewie zawisły dziesiątki marzeń, a spośród nich prowadzący wybrał trzy, które zrealizuje. Wśród szczęśliwców znalazła się Zuzia, która chciała, aby jej mama przez jeden dzień mogła poczuć się jak prawdziwa królowa. Z kolei Konrad jest młodym żeglarzem. Chłopiec pragnie sprawić, żeby żeglarskie emocje odżyły w jego tacie, który zaraził go miłością do morza. Najwięcej wzruszeń dostarczy Kuba, który chce, aby jego mama mogła spotkać się z Jurkiem Owsiakiem. Dzięki jego programowi przesiewowych badań słuchu u noworodków u chłopca wcześnie wykryto niedosłuch. Czy Mateuszowi uda spełnić się wszystkie marzenia?

„Drzewo marzeń” – dziecięca radość dawania

Program Mateusza Gesslera pokazuje niesamowitą dziecięcą wrażliwość i skupienie na drugiego człowieka. Najmłodsi doskonale wiedzą, o czym marzą dorośli, a ich życzenia płyną prosto z serca. Z bezinteresownością i troską podchodzą do najbliższych. Przekonaj się, jak silna jest dziecięca wyobraźnia i zobacz, ile może znaczyć drobny gest!

Gdzie i kiedy oglądać „Drzewo marzeń”?

Drugi sezon „Drzewa marzeń” powraca jesienią 2018. Nowe odcinki będzie można oglądać w niedzielę na kanale TVN albo online na player.pl