Agent - GwiazdyAgent - Gwiazdy

Odcinek 12, Sezon 2

Żródło: TVN / Piotr Filutowski
Agent - Gwiazdy, sezon 2, odcinek 12
TVN, wtorek 21:30

To ostatnia prosta drugiej edycji programu. W Argentynie po morderczych zadaniach w grze została już tylko trójka uczestników. Wśród nich jest Agent, który wciąż robi wszystko, by pokrzyżować innym plany.
W pierwszym zadaniu uczestnicy staną przed ekstremalnym wyborem. Czekają na nich indywidualne zadania, m.in. pogrzebanie żywcem pod ziemią. Do puli wpadnie aż 10 000 zł, jeśli 2 osoby wykonają swoje zadanie, a jedna odmówi. Uczestnicy nie mają ze sobą kontaktu i mogą jedynie przypuszczać, jaką decyzję podejmą pozostali. Czy zdążyli poznać się na tyle dobrze, żeby przewidzieć kroki innych? Czy odpowiednia strategia i przełamanie własnych lęków pozwoli im zdobyć pieniądze?
W ostatniej rozgrywce rozwiązana zostanie także zagadka, do czego służyły skrupulatnie zbierane od początku programu klucze. Trzy pudełka zamknięte na kłódki otworzyć mogą tylko klucze z zaszyfrowanymi imionami finalistów. W pudełkach znajdują się informacje o pytaniach na finałowym teście. Ta osoba, która ma klucze pasujące do kłódek, uzyska dostęp do informacji.
Na teście wiedzy o Agencie w tym odcinku z pewnością przyda się wiedza z całego programu. Ostatnie zadanie pomoże uczestnikom odświeżyć pamięć. Ze zbioru rekwizytów symbolizujących poszczególne konkurencje będą musieli wybrać odpowiednie i ułożyć w kolejności od pierwszego zadania w programie. To ostatnia szansa na dołożenie pieniędzy do puli, która już za moment trafi do zwycięzcy. Pieniądze są na wyciągnięcie ręki.
Finałowy test wiedzy o Agencie wyłoni zwycięzcę programu. Kto okazał się najlepszym obserwatorem i strategiem? Kim jest Agent?


Dystrybucja:
Against Gravity
Kraj produkcji:
Polska
Tagi:
Alan Andersz, Agnieszka Rylik, Kinga Rusin, marek włodarczyk, Tomasz Niecik, Olga Frycz, Piotr Kędzierski, jarosław kret, odeta moro, Daria Ładocha, Mateusz Maga, Michał Będźmirowski, joanna jędrzejczyk, Edyta Zając Rzeźniczak, kto jest agentem
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „Agent - Gwiazdy”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty