Niestety, nie znaleźliśmy tego czego szukasz, ale może cię zainteresować

Ostatnio wyszukiwane

%%SINGLE_STEPS%%
Aby zobaczyć odcinek, przejdź do aplikacji.
18+

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

To wideo zawiera treści przeznaczone dla osób powyżej 18 roku życia, ponieważ mogą zawierać sceny drastyczne, wulgarne, czy pokazujące przemoc.

Mam powyżej 18 lat i chcę oglądać

Przekroczyłeś limit urządzeń przypisanych do konta

Aby korzystać z Player na tym urządzeniu, usuń tutaj jedno z urządzeń przypisanych do Twojego konta.

Materiał uruchomiony na innym urządzeniu

Ten materiał wideo jest obecnie uruchomiony na innym urządzeniu. Sprawdź inne urządzenia, na których możesz być zalogowany, czy wideo nie jest tam odtwarzane lub usuń urządzenia z listy Twoich Urządzeń tutaj.

Wystąpił błąd

W serwisie player.pl wystąpił nieoczekiwany błąd. Spróbuj ponownie.

Nadal nie działa? Sprawdź w Centrum Pomocy Player, co możesz zrobić w takiej sytuacji.

Materiał nie jest dostępny dla Twojej przeglądarki

Materiały Video 360⁰ są wspierane przez określone przeglądarki, aby je oglądać skorzystaj z przeglądarki Google Chrome, Firefox lub Opera.

Wykup dostęp

To wideo jest dostępne tylko w płatnym pakiecie.

Jeśli go wykupiłeś, a mimo to wideo nie wyświetla się, upewnij się, że jesteś zalogowany.

Brakujące wtyczki

Aby poprawnie odtwarzać materiał wideo na player.pl, Twoja przeglądarka musi mieć zaktualizowane wtyczki. Przeprowadź test zgodności, który wskaże, jakie wtyczki wymagają aktualizacji i wesprze Cię w ich instalacji.

Wyświetlenie tego wideo w Twojej lokalizacji jest niemożliwe

Ze względu na ograniczenia licencyjne wybrany materiał możesz oglądać tylko na terenie Polski. Szczegóły dotyczące ograniczeń licencyjnych możesz znaleźć w Centrum Pomocy Player.

Widzisz ten komunikat, a jesteś na terenie Polski? Sprawdź tutaj, co możesz zrobić.

Urządzenie nie wspiera DRM

Wybrany materiał jest chroniony przed nieuczciwym pobieraniem treści, a to urządzenie nie wspiera tego zabezpieczenia.

Obejrzyj wideo w player.pl w przeglądarce internetowej lub innym urządzeniu.

Materiał nie działa płynnie?

Jego jakość może nie być dostosowana do możliwości Twojego Urządzenia.

Materiał, który chcesz obejrzeć, jest w bardzo wysokiej jakości, co powoduje, że zajmuje więcej pamięci Twojego urządzenia. Aby działał płynnie, możesz ręcznie zmienić jakość materiału w dolnej części odtwarzacza.

Kontynuuj oglądanie

Czy chcesz kontynuować oglądanie?

TakNie
Źródło: TVN Piotr Filutowski

Agent - Gwiazdy

TVN, wtorek 21:30

Odc.10 Sez.2 Polska TVNZwiastun

10 odcinek programu „Agent – Gwiazdy” rozegra się na terenie Sierra de la Ventana, w prowincji Buenos Aires.
W tym odcinku uczestnicy muszą wykazać się dobrą orientacją w terenie i zmysłem taktycznym. Zostaną podzieleni na 2 grupy – pierwsza – 2-osobowa ma za zadanie przejście wyznaczonej trasy i zostawienie pozostałym wskazówek dotyczących drogi. Idąc po lesie w widocznych miejscach rozwieszają wstążki. Kolejne osoby pojedynczo przechodzą trasę. Nie znają kolejności w jakiej będą wykonywać zadanie, wiedzą tylko, że zostawione przez pierwszą grupę wstążki należy przynieść na metę. Jeśli więc osoba, która pierwsza przejdzie trasę zbierze zbyt dużo wskazówek, kolejni uczestnicy mogą nie znaleźć ścieżki i zadanie nie zostanie zaliczone.
Na tym etapie gry liczy się nie tylko zarabianie pieniędzy, ale też zdobywanie informacji i szukanie sposobów, by rozgryźć zagadkę, kto jest Agentem. Kolejna konkurencja będzie dla nich okazją do zdobycia nagród, które znacząco mogą wpłynąć na ich los w programie i wynik testu. Do zdobycia będą nie tylko jokery, ale też absolutna nowość – po raz pierwszy w programie – czarny joker, który wyzeruje jokery użyte podczas testu przez wszystkich pozostałych uczestników. W 16 kwadratowych polach znajdą się skrytki, a każdej z nich jedna nagroda. Uczestnicy po kolei będą układać boki kwadratu. Osoba, która ułoży ostatni bok i zamknie pole zdobywa nagrodę.
Przed uczestnikami także cotygodniowy test wiedzy o Agencie. Czy poprzednia konkurencja wpłynie na jego wynik? Jak co tydzień jeden uczestnik opuści program.

Tagi: Alan Andersz, Agnieszka Rylik, Kinga Rusin, marek włodarczyk, Tomasz Niecik, Olga Frycz, Piotr Kędzierski, jarosław kret, odeta moro, Daria Ładocha, Mateusz Maga, Michał Będźmirowski, joanna jędrzejczyk, Edyta Zając Rzeźniczak, kto jest agentem
Zobacz zwiastun
Dostępny od:
18.04.2017
Długość
43 minut

Odcinki

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.