Agent - Gwiazdy

sezon 3 odcinek 7

Agent - Gwiazdy

W siódmym odcinku programu „Agent – Gwiazdy” uczestnicy pozostają w balijskim Bedugul. Odcinek ten rozpocznie się nietypowo, gdyż każdy indywidualnie zostanie poproszony przez Kingę o obstawienie osoby, która jego zdaniem opuści program. Ten, kto zdobędzie najwięcej głosów współzawodników, otrzyma minusowy punkt w trakcie testu.

Następnie uczestnicy będą musieli podzielić się na dwie grupy. Jedna z grup uda się w tajemnicze miejsce – do opuszczonego resortu, gdzie ukryte zostały fanty. Każdy przemierzy teren opustoszałego ośrodka w poszukiwaniu zielonych, jakże wartościowych kopert. W jednej z nich ukryty jest immunitet, którego znalezienie zatrzyma czas konkurencji. Uczestnicy będą musieli podjąć decyzję, czy poszukują pieniędzy dla grupy, czy jednak wybierają grę indywidualną i immunitet, który zatrzyma czas. Czy grupa powracająca z opuszczonego resortu podzieli się prawdziwymi informacjami z pozostałymi uczestnikami?

Tym razem osoba, która otrzymała najwięcej głosów od pozostałych, otrzyma jeden ujemny punkt w teście wiedzy o Agencie. Czy jeden punkt może diametralnie zmienić układ sił? I kto tym razem opuści program? Uczestników czekać będzie duże zaskoczenie.