Agent - Gwiazdy

sezon 3 odcinek 3

Agent - Gwiazdy

Trzeci odcinek programu „Agent – Gwiazdy” to dla uczestników ostatnie chwile w gwarnym Hongkongu. Przed nimi trzy zadania wymagające spostrzegawczości, orientacji i przede wszystkim – współpracy.
Dzień rozpocznie się zaskakującym odkryciem – w ekipie brak dwóch osób. Tajemnicze zniknięcie okaże się początkiem zadania polegającego na odnalezieniu zaginionych. Czy tym razem komunikacja nie zawiedzie i dwie grupy poszukiwawcze dotrą do celu?
W drugiej konkurencji uczestnicy odwiedzą słynną Świątynię Dziesięciu Tysięcy Buddów. Wśród nich będą musieli odnaleźć dziesięć konkretnych posągów. Dwie osoby wytypowane na Nawigatorów spróbują im w tym pomóc… albo będą tylko udawać. Ktoś jest przecież Agentem.
Podczas ostatniego zadania utworzone zostaną pary damsko-męskie. Jedna osoba z pary będzie musiała zejść po tamie na linach. Zadanie drugiej to rozstrzygnięcie, czy twierdzenia dotyczące pozostałych są prawdziwe, czy fałszywe. Tylko współpraca i skuteczna wymiana informacji pozwolą grupie zebrać całą sumę dostępną w tej konkurencji.
Do gry wejdzie także pierwszy czarny immunitet, którego użycie anuluje wszystkie wykorzystane w odcinku jokery i immunitety. Czy zostanie wykorzystany właściwie i tym samym zmieni rozkład sił w grupie?
Tak jak co tydzień, test wiedzy o Agencie rozstrzygnie, kto opuści program.