Agent - Gwiazdy

sezon 3 odcinek 2

Agent - Gwiazdy

W drugim odcinku programu „Agent – Gwiazdy” pozostajemy w tętniącym życiem Hongkongu. Czy Agentowi uda się pomieszać szyki pozostałym? Z pewnością będzie miał ułatwione zadanie – wydarzenia ostatniego odcinka ewidentnie rozłamały grupę.

Podczas pierwszej konkurencji uczestnicy zostaną podzieleni na rowerzystów oraz wspinaczy. Będzie to wyzwanie zarówno dla ich kondycji, jak i intuicji, ponieważ aż do ostatnich chwil nie będą wiedzieć, na czym dokładnie polegać ma ich zadanie.

Temat przewodni dwóch kolejnych konkurencji to przekazywanie informacji. Uczestników czeka gra na młyńskim kole w wesołym miasteczku, wesoło jednak wcale nie będzie… Skuteczna komunikacja zdecydowanie nie stanowi ich mocnej strony, a teraz dodatkowo utrudnią ją stres, uciekający czas i nieufność współtowarzyszy. Trudne okaże się także zadanie z panoramą nocnego Hongkongu w tle, polegające na przesyłaniu sygnałów świetlnych.

Czy uda im się połączyć siły w imię wspólnego dobra? Czy może Agent nie przepuści nadarzającej się okazji, by utrzymać chaos?

Tak jak co tydzień, test wiedzy o Agencie rozstrzygnie, kto opuści program. Tym razem jednak bezpośrednio przed nim uczestnicy będą mogli zyskać cenne nagrody… o ile tylko dobrze sobie wszystko rozplanują.