Programy online, oglądaj przez internet na Player.pl

Player.pl | Sprawdź najbardziej angażujący serwis VOD w Polsce. Programy i seriale TVN nawet tydzień przed premierą w TV, filmy na życzenie prosto z kina, wyselekcjonowane bajki dla dzieci. Kanały na żywo m.in: TVN24, MINIMINI+, ALEKINO+, NSPORT+, ELEVEN.

Programy online – czym są?

 

Programy online to nagrania, które są dostępne w Internecie. Wchodzą one w skład telewizji internetowych lub usług określanych jako wideo na żądanie (VOD – Video On Demand). Programy online można oglądać zazwyczaj na stronach internetowych, ale także przez aplikacje mobilne i telewizyjne.

 

Programy telewizyjne w telewizjach internetowych

 

Programy telewizyjne online jako pierwsze pojawiły się w telewizjach internetowych. Za ich początek przyjmuje się rok 2005, kiedy został aktywowany popularny serwis internetowy YouTube i zaczęto umieszczać, ale też oglądać na nim krótkie nagrania. Za prekursora takich programów online uznaje się Justina Kana, który zamontował sobie kamerę na głowie i dokumentował to, co dzieje się w jego otoczeniu. 2 lata później Kan założył justin.tv, gdzie nadawał przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, relacje ze swojego życia.

 

Video On Demand

 

Programy telewizyjne online stanowią również znaczną część mediów umieszczanych na platformach VOD. Zazwyczaj są to produkcje, które były już emitowane przez tradycyjną telewizję, chociaż dostępne są także audycje nadawane na żywo. Usługi VOD stają się coraz bardziej popularne, a to za sprawą kilku zalet. Przede wszystkim są one łatwo dostępne. Obejrzeć dany program TVP1, Polsat czy TVN można o dowolnej porze dnia i nocy. Oprócz tego, jest duży wybór audycji z różnych kategorii, dzięki czemu każdy widz może znaleźć coś dla siebie. Popularne są programy z takich dziedzin jak rozrywka, kuchnia, informacje, motoryzacja, poradniki, sport, dom, ogród, podróże, przyroda. Dużym zainteresowaniem cieszy się także kategoria dla najmłodszych, czyli programy tv dla dzieci. Zaletą programów telewizyjnych w Internecie jest również fakt, że nie trzeba mieć telewizora, by móc je obejrzeć. Wystarczy laptop, smartfon lub tablet i dostęp do Internetu, by obejrzeć swój ulubiony serial czy program.

 

Platformy VOD umożliwiają oglądanie programów tv online bezpłatnie lub odpłatnie. Wykupienie abonamentu skutkuje najczęściej dostępem do większej ilości ciekawych audycji lub wyłączeniem reklam w trakcie programów.

 

Rozrywkowe programy telewizyjne online

 

Znaczną część programów telewizyjnych online stanowią produkcje rozrywkowe. Wśród nich wymienić można zarówno audycje kręcone obecnie, ale też programy telewizyjne lat 90. XX wieku. To także jedna z zalet VOD, że obejrzeć można nawet nagrania, które popularne były kilka lat temu, a aktualnie nie znajdzie się ich w telewizji tradycyjnej. Wśród kultowych programów telewizyjnych lat 90. wyróżnić można przede wszystkim seriale takie jak „MacGyver”, „Przyjaciele”, „Ostry dyżur” czy „Z archiwum X”, do których ludzie chętnie wracają.

 

Wśród bieżących produkcji rozrywkowych dużą popularnością cieszą się programy TVN dostępne w serwisie Player. Wyróżnić można „Agent – Gwiazdy”, „Azja Express”, „Co za tydzień”, „Domy gwiazd”, „Iron Majdan”, „Kuba Wojewódzki”, „Mam Talent”, „Projekt Lady” czy „Żony Hollywood”.

 

Do kategorii rozrywkowej zaliczyć można również programy telewizyjne online o modzie, np. „Top Model”, „Projekt Tyszka”, „Sablewskiej sposób na...” czy „Moda z bloga”. Porady z zakresu stylu znajdziemy również w takich programach telewizyjnych o modzie jak „Pojedynek na modę” i „Ściąga z szafy”.

 

Rozrywka to także programy telewizyjne o kulturze. Często są to kulisy powstawania różnych filmów i seriali, ale również produkcje dotyczące konkretnych form spędzania wolnego czasu czy audycje mające charakter kulturalno-publicystyczny. Wśród takich programów telewizyjnych o kulturze, zamieszczonych w serwisie Player, wymienia się „Drugie Śniadanie Mistrzów”, „DKF”, „Kino Kanapa Książki”, „Czytam, bo lubię” czy „Magiel Towarzyski”.

 

Programy telewizyjne o gotowaniu

 

Programy telewizyjne o gotowaniu łączą w sobie rozrywkę, ale i wiedzę z zakresu kulinariów. Niekwestionowanym liderem w tej kategorii są „Kuchenne rewolucje”, które prowadzi charyzmatyczna Magda Gessler. Jej próby ratowania polskich restauracji cieszą się niesłabnącą popularnością od wielu lat, dzięki czemu produkcja liczy sobie już kilkanaście sezonów. Wszystkie odcinki tego programu tv dostępne są online w serwisie Player.

 

Gwiazdą programów TVN jest także Michel Moran, którego kulinarne porady można oglądać w „10 zadaniach specjalnych Michela Morana”. Chętnie wybierane do obejrzenia są również kuchenne wskazówki Anny Starmach. Wyżej wymienioną trójkę prowadzących można podziwiać w popularnym kulinarnym show TVN - „MasterChef”. Oprócz polskich produkcji o gotowaniu, na uwagę zasługują również takie programy jak „Anthony Bourdain – miejsca nieznane”, „Kuchenne koszmary Gordona Ramsaya” czy „Żywieniowa rewolucja Jamiego Oliviera”.

 

Chętnie oglądane w usłudze VOD są także edukacyjne programy telewizyjne TVN o gotowaniu. Liderem jest „Wiem, co jem” Katarzyny Bosackiej. Dziennikarka rozprawia się w audycji z popularnymi mitami odnośnie chętnie kupowanych produktów i sprawdza, czy to, co określane jest jako zdrowe, faktycznie takie jest. Ponadto, w programie „Wiem, co jem” podawane są także przepisy na zdrowsze wersje smacznych dań. Popularność tego programu poskutkowała wydaniem książki pod tytułem „Wiem co jem. Przepisy z programu”.

 

Programy telewizyjne o zdrowiu

 

Zdrowie i uroda to kategoria, w której znaleźć można wiele interesujących produkcji. Chętnie oglądany w serwisie Player jest program telewizyjny o zdrowiu „36,6” prowadzony przez Ewę Drzyzgę. W każdym odcinku dziennikarka porusza inny temat z zakresu medycyny oraz urody, a także zaprasza do studia lekarzy, który wypowiadają się na dane kwestie. Oprócz „36,6”, często oglądanymi programami o zdrowiu i urodzie są: „Klinika marzeń”, „Niezwykłe przypadki medyczne”, „Sekrety chirurgii”, „Sekrety lekarzy” czy „Życie bez wstydu”.

 

Programy telewizyjne o domach, ogrodach i remontach mieszkań

 

Coraz większym zainteresowaniem cieszą się programy o domach, remontach mieszkań i ogrodach. Niekwestionowaną liderką takich produkcji jest Dorota Szelągowska, której rady można oglądać w serwisie Player w „Domowych rewolucjach”, „Dorota inspiruje”, „Polowanie na kuchnie”, „Polowanie na mieszkanie”, „Weekendowe metamorfozy Doroty Szelągowskiej”, „Dorota się urządza” czy „Dorota was urządzi!”. W kategorii tej wyróżnia się jeszcze programy: „Perfekcyjna Pani Domu”, „Nowa Maja w ogrodzie”, „Pani Gadżet” i „Pogotowie remontowe”.

 

Programy telewizyjne dla dzieci i młodzieży

 

Dzieci również mogą korzystać z usług VOD. Platformy są dostosowane do potrzeb najmłodszych odbiorców. Zazwyczaj są to filmy i seriale animowane, takie jak „101 dalmatyńczyków”, „Atomówki”, „Bambi”, „Auta”, „Angry Birds”, „Krecik”, „Teletubisie”, „Toy Story” czy „Kung Fu Panda”. Nie brakuje także programów telewizyjnych dla młodzieży, takich jak „iCarly” czy „Szkoła

10/10 101 gadżetów motoryzacyjnych 101 napraw 10 zadań specjalnych Michela Morana 15 minut Jamiego 1800 gramów – kulisy powstawania filmu 1na1. Walka na style 2020. PLAN B. 250 m² Kuby Wojewódzkiego 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy - kulisy filmu 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy – relacja z premiery 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 28 sekund 29 lat bezkarności. Fenomen Ojca TR 365 dni – relacja z premiery 365 obiadów Mariety Mareckiej 57. Rajd Barbórka Ogólnopolskie Kryterium Asów 70 lat PWST 99 godzin ABC gotowania ABC gotowania - kuchnia włoska ABC podróżnika Absolwenci Abstrachuje Ustawka (kulisy Lip Sync Battle Ustawka) Absurdy drogowe Ach, ten ślub! Adam na lato Adam w sieci: patenty i triki Afera fryzjera Afganistan - Dziewiąta zmiana Agencja Agent - Gwiazdy Agent - Gwiazdy. Więcej Agentka do zadań specjalnych Agromachina Ainsley na targu Akademia ogrodnika Aktualności filmowe Aktywny Ranking Alarmowy 091 - policjanci z Hiszpanii Alaska: ostatni przystanek Ale jazda Alfabet filmowy Alfabet strachu Algorytm - władca wszechświata Alice Alpejscy drwale Amanda Seales: Ja to wiem Ambasady Luksusu Ameryka Express Ameryka Express. Domówka Ameryka Południowa - kontynent skrajności Ameryka według Jacka A momenty były? Amy Schumer: Na żywo z Apollo Anatomia huraganu Anatomia miasta Andrzej Sołtysik Andrzej Sołtysik przedstawia Anthony Bourdain – miejsca nieznane Apetyt na miłość Apetyt na sławę Aplauz, Aplauz! Archiwum X - Śledztwa po latach Asy B Klasy Autogangi Automaniak Autoportret Ostrego Auto-reaktywacja Auto-reaktywacja 5 special Autostrada spotkań z UFO Axios Azja Express Azja Express. Domówka Azja Express. Więcej Azja z powietrza Aż po sufit! – kulisy Baja Poland 2020 Bankier domowy Barbershop Baseny jak z bajki Baseny z rozmachem Bazary Europy Beauty ekspert Bednarek - MTV Unplugged Będzie pan zadowolony Belle Epoque making of 360 Best Driver's Car Bestie i wiedźmy Betlejewski. Prowokacje Bez diagnozy Bez oporów Bez planu Bez reszty. Kuchnia Zero Waste Bez skazy Bez tabu Big Tips Texas Bill Maher: Na żywo z DC Billy Crystal: 700 niedziel Bimbrownicy Bimbrownicy: Starcie tytanów Bitwa na smaki: David vs. Matteo Bitwa o dom Bitwa planerów ślubnych Biznes na kółkach BlowStar Bóg w wielkim mieście Bojówki i papiloty Boks Borys kontra gadżety Bracia Collins biorą się do roboty Brodka - MTV Unplugged Brudna forsa Brudna robota - czysty zysk Bryan i jego wyspa Buddy kontra Święta Bukareszt: Rok smoka Cafe Maria Cała prawda Cała prawda o Iron Majdan Całe szczęście - kulisy produkcji Car Crash Couples Catfish Cegiełka Zdrowia Cela Nr Chcę mieszkać przy plaży China Express: podróż jedwabnym szlakiem Chiny według Jarka Nowaka Choinka do nieba Chris i Max na tropie klasyków Chuck Norris kontra komunizm Ciąża 35+ wg Jodie Marsh Ciężarówką przez Afrykę Ciężarówką przez Indonezję Ciężarówką przez Route 66 Ciężarówką przez Stany Ciężarówką przez Wietnam Cirque Du Soleil Cofnij czas Co je Borowicz na Śląsku? Co mi dolega? Co nas truje Cook news Cool gadżet COOL turyści Co poszło nie tak Co za kabaret! Co za tydzień Czarna domena Czas na zmiany – Brzezińscy trenują Czemu nas nienawidzą? Czemu śmiejemy się z Francuzów? Człowiek 2.0 - czy zostaniemy cyborgami? Człowiek kontra niedźwiedź Człowiek przyszłości Człowiek z magicznym pudełkiem – kulisy produkcji Człowiek z magicznym pudełkiem – relacja z premiery Czy na pewno umiesz gotować? Czytam, bo lubię Daj sobie spokój Daleko od miasta Damy i wieśniaczki.PL Damy i wieśniaczki. Za granicą Damy radę! Darek solo David w Europie Debeściaki DeFacto DeFacto Bosacka DeFacto Bosacka. Raport Defacto. Flesz De Lux Dendżer Desery Dekera Design - istota rzeczy Diagnoza - premiera serialu Dieta czy cud? Discovery dla ziemi Discovery VR DJ Matys - Koncert z okazji Festiwalu Cyfryzacji Dla siebie, dla świata Doktor B. Dom marzeń Dom na Alasce Domowa piekarnia Kucharskiego Domowe rewolucje Domy gwiazd Don Stanislao. Druga twarz kardynała Dziwisza Dopasowani Dorota inspiruje Dorota się urządza Dorota was urządzi! Down the road Drapacze atakują! Drift This Dr Pryszczylla Dr Pryszczylla - kulisy Dr Pryszczylla: Odcinek świąteczny Dr Pryszczylla: wirtualnie Druga strona medalu Druga szansa - kulisy serialu Druga szansa - relacja z premiery Druga twarz Drugie Śniadanie Mistrzów Drugie życie mebli Drzewo marzeń Dwa oblicza survivalu Dżentelmeni i wieśniacy Dzień Dobry TVN Dzień dobry zdrowie Dzienniki życzliwości Dziewczyny z Hollywood Dziewczyny z wypiekami Dzika Italia Dzikie miasto Edmund nie lubi gotować Efekt Domina Egipt z góry Egzotyczne wakacje na każdą kieszeń. Dubaj Egzotyczne wakacje na każdą kieszeń. Zanzibar Ekopatrol Ekskluzywne baseny Ekspedycja na koniec świata Ekspedycje Steveʼa Backshalla Eks-tra zmiana Ekstremalna Alaska Ekstremalni Ekstremalny czas wolny Emil łowca fotoradarów Entuzjastki Epic Drives Epitafia katyńskie Estonia - katastrofa na morzu Etiopia według Jarka Nowaka Europa filmowa EWOlucja Ex na plaży Polska Express domowy Express Planete+ Fabuluuz Fachowcy Fakty Fala kultury FAME czy SHAME The Best Of Fani czterech kółek Ferrari Challenge Europe Festiwal Filmów Fabularnych Gdynia 2018 Festiwal Muzyki Filmowej Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie FestiwaLOVE Finał Plebiscytów Męska Rzecz i Kobieta Roku 2013 Fire Masters - mistrzowie grilla Fobie Francuskie wędrówki Julie Francuski szef w Chinach Frank Sinatra - życie gwiazdy Fryderyki. 25 lat najlepszej muzyki - koncert Fryderyki. Gala Muzyki Poważnej Funny or Die prezentuje Gadżet Gadżety na wesoło Gala Bestsellery Empiku 2017 Gala Bestsellery Empiku 2018 Gala EMPIK Gala French Touch Gala wręczenia europejskich nagród filmowych EFA Gala Zwykły Bohater Garaż Dudy Garaż marzeń Garażowe historie Gatunku! Gdzie rosną pieniądze Geneza nienawiści George Clarke przedstawia: najwspanialsze z małych George Lopez: To nie moja wina Getto. Rozmowy Magdy Łucyan Gliny Gogglebox. Przed telewizorem Gorączka złomu Gorączka złota Gorączka złota: Parker na złotym szlaku Gorączka złota: rzeka skarbów Górnicy PL Gosia i Ernest: Nowe Porządki Gotowi na sezon Gotowi na śmierć? Gra o tron: Bohaterowie Gra o tron: Rody Gra o tron VIII: Za kulisami Gra o tron VIII: Zasady gry Gra o tron: Zasady gry Grażyna Torbicka zaprasza Grillowa polana Grunt to zdrowie Gwiazdy czterech kółek Gwiazdy kontra psychofani Gwiazdy muzyki w obiektywie Gwiazdy na czatach Gwiazdy na tacy Gwiazdy od kuchni Gwiazdy prywatnie Gwiazdy w karetce HBO EXCLUSIVE: Koncert urodzinowy Edyty Górniak HBO Stand-up Comedy Club HDw3D Telewision Head 2 Head Hedonista Hey - MTV Unplugged Hipnoza Historia Ameryki w kolorze Historia lotnictwa Historia Włoch z lotu ptaka Historia zimnej wojny Historie Wielkiej Wagi Hollywoodzkie kino akcji - prawda i mity Home Staging - mieszkania do sprzedania Hoop Likes Festival Hotele marzeń Hotelowa Polska Hotel Paradise USA House Hunters - Poszukiwacze domów House of Food Idealna niania Idris Elba: Bez granic Ignition Ikony Imprezowicze Influencer - zawód przyszłości I nie opuszczę Cię aż do ślubu Intel Extreme Masters Katowice Intymność w sieci wg Jodie Marsh In Vitro. 9 miesięcy później In Vitro. Czekając na dziecko In Vitro. Nauka czy cud Iron Majdan Iron Majdan. Domówka Irwinowie - następne pokolenie It’s my life! To moje życie I Ty możesz mieć Superdziecko Jack Stein - Urodzony kucharz Jagny Niedzielskiej kuchnia bez resztek Jak Funkcjonuje Miasto? Jak Mikołaj Jak powstało dzisiaj? Jak się uczyć Jak to jest złowione? Jak to jest zrobione? Jak to robią zwierzęta? Jakubiak lokalnie Jakubiak w sezonie Jak zarobić na homarach Jak z niczego zrobić coś Jak zostać milionerem Jak żyją miliarderzy? Japonia na talerzu Japonia z góry Japonia z Justine Schofield Jarmark Europa Jazda /nie/ polska Jazda polska, czyli jak przetrwać na polskich drogach Jazda z Dodą Jerozolima - między niebem a ziemią Jestem z Polski Jestem z Polski. Z czterech stron świata Jeżdżę na prąd Jonestown. Terror w gujańskiej dżungli Jyoti: najmniejsza kobieta świata K2 – kierowców dwóch Kamperem przez świat Kanapowcy Kapitalna przebudowa Karpaty dyzajn Karting Raport Kasia Bosacka cudnie chudnie Kayah - MTV Unplugged Kierowcy jakich mało! Kilogramy zbędnej skóry Kim jest... zabójca, o którym mowa? Kings of Crash Kino Kanapa Książki Kino Mówi Klan z Alaski Klan z Alaski: bohaterowie Klasyczny Amerykański Sen Klasyka Patryka Mikiciuka Klątwa Trójkąta Bermudzkiego Klimek kontra Duda Klinika bez tajemnic Klinika marzeń Klinika naturalnego piękna Klinika urody Kobieta na krańcu świata Kobieta na krańcu świata Kobieta na zakręcie Kobiety Bez Tabu Kobiety, które płacą za seks Kobiety za kamerą Kodeks Dziewczyny Kolęda Na Wspólnej 2017 Kolędy z Białegostoku Koleją przez Australię Koleją przez świat Kolejarze Kolekcja smaków Kolekcjonerzy aut Kolonia z Alaski Komiks - Superbohater PRL Komornicy Koncert dla M. Koncert dla Niepodległej Koncert kolęd z Krakowa Koncert \"Miłość jest wszystkim\" Koncerty Stingray Qello Koncert ZK Collaboration z okazji Festiwalu Cyfryzacji Konwój Korepetycje z seksu Korki.tv Korki.tv – 8 klasa Koroner: Na tropie zbrodni Kosmetyczne rewolucje Kossakowski. Inicjacja Kossakowski kontra Betlejewski. Starcie Kossakowski. Nieoczywiste Kossakowski. Szósty zmysł. Bałkany Kossakowski. Szósty zmysł. Rosja Kossakowski. Szósty zmysł. Ukraina Kossakowski. Wtajemniczenie Koszer macher Koszmar bez końca Królowe życia Królowe życia. Extra Królowe życia. Greckie wakacje Królowe Życia - Początki Królowe życia. Po godzinach Kroniki Męskiego grania 2014 Kroniki Męskiego grania 2015 Krwawa układanka Krwawa wojna w Korei Kto odmówi pannie młodej? Kto poślubi mojego syna? Kto to kupi? Kto to kupi? Extra. Kto tu mieszka? Kuba Wojewódzki Kuba Wojewódzki STAND-UP! Kucharskiego pomysł na kuchnię Kucharze pomagają Kuchenne rewolucje Kuchenne Rewolucje. Powroty Kuchnia czynna całą dobę Kuchnia dla odważnych Kuchnia+ poleca - karp Kuchnia+ poleca - mięso Kuchnie na 100 palników Kudłacze na motorach: Route 66 Kulinarne odkrycia Johna Torode - Azja Kulinarne podróże Magdy Gessler Kulinarne safari - ogień Kulinarne safari - woda Kulinarne safari - ziemia Kulinarny rejs po Polsce – Boże Narodzenie Kulisy serialu Reguły Gry Kulisy sławy EXTRA Kultowe rekiny Kupione i co dalej? Kwatery Hitlera Kwatery Hitlera Lady Fit Łakocie Bożeny Sikoń Lance Leaving Neverland Leaving Neverland: Ciemna strona Michaela Jacksona Legendy komedii Legendy motoryzacji Legendy PRL LEGO Masters Lekarze - ostre cięcie Lekcja Bartoszewskiego Lekcja Religii Lekcja stylu Licealne ciąże Lifetramp – życie na próbę Lifting wnętrz z Marią Semczyszyn Lip Sync Battle Ustawka Listy do M. 2 - kulisy filmu Listy do M. 3 - kulisy filmu Listy do M. 3 - relacja z premiery Listy do M. - kulisy filmu Londyńska rewolucja Magdy Gessler Lotnisko Łowcy domów do remontu Łowcy opali Łowcy staroci Łowcy staroci: renowacje Łowcy węży Ludzie Duchy Ludzie, którzy zmieniają świat Ludzie na walizkach Ludzie w drodze Luke Nguyen - kulinarnym szlakiem Luke Ngyuen i azjatycki street food Luksus na sprzedaż - najdroższe apartamenty w Polsce Luksusowe domy z Omeną M1 - autostrada Londyn-Leeds Made in Maroko Made in Maroko Extra Made in Poland MądrzeJEMY z Katarzyną Bosacką Magazyn Motowizja Magazyn Prolog Magia nagości Magia Y Magiel Towarzyski Maja w ogrodzie Makau z góry Makłowicz w drodze Makłowicz w Polsce Mała piękność Małe i wspaniałe Małe kraje, wielki sport Mali giganci Mali milionerzy Mama kontra mama Mamo to ja Mam Talent! Mam Talent! TV Marika. Koncert w Radio ZET Chilli Martyna na krańcu świata Marzenie mechanika MasterChef MasterChef Junior MasterChef - najlepsi MasterChef – najlepsi z najlepszych Matki i córki, czyli rodzinny galimatias Matki za kratami Mayday – relacja z premiery Meblokreacje Mechanicy Mechanik Mega maszyny Alaski Mega-sknery: Świąteczne zakupy Megatransporty Meksykanska fiesta z Peterem Kuruvita Męskie Granie 2014 Męski Typ Metamorfozy Doroty Szelągowskiej Metro po szwedzku Miasta rytm Miasto Kobiet Między nami Między nami rodzicami Międzynarodowi poszukiwacze domów Mieszkanie na pniu Mike Brewer. Samochody świata Mike Tyson kontra rekiny Mikronacje Mikrowyprawy Milionerzy Milion w minutę Miliony Escobara Militaria na warsztat Miłość jest wszystkim – kulisy produkcji Miłość jest wszystkim – relacja z premiery Miłość od kuchni Miłość po hindusku Miłość wagi ciężkiej Miniwarsztat Doroty Misja Eksplorer Misja Martyna Misja Pies Misja ratunkowa Misja SpaceX: powrót z kosmosu Miss więzienia Mistrzowie muzyki filmowej Mistrzowie podrywu Mistrzowie przekąsek w akcji Mistrzowie smaku Mistrzowskie cięcie M jak Mężczyzna M jak mięso Młodzi królowie życia Młodzi pogromcy mitów Moda z bloga Mój adwokat Mój biegun - kulisy powstawania filmu Moje córki krowy - kulisy produkcji Moje koszmarne stopy Moje koszmarne stopy: wirtualne pogotowie Mój przewodnik po Czarnogórze Mój sąsiad morderca Morderstwo na prowincji Morski połów Morze Przebojów! Koszalin, koncert Morze złota Mosquito Mosty świata Moto - cudotwórcy Motografia Motoikony Moto-ON Motorewolucje Motorowodne Grand Prix w Abu Dhabi Motorowodne Grand Prix w Kijowie Motorowodne Grand Prix w Szardży Motoślad Motowizja Sport PL Motywy Filmowe Mózg, niezwykły organ Mrozoodporne maszyny Msza święta MTV Bugging Out MTV EMA 2015 MTV Unplugged-Kasia Kowalska Musisz to mieć Muzyka wolności - Poznań 2018 Myszka w Paski i podróże koleją My Way Na bank się uda - making of Na czasie Nadludzie Na dobrych fundamentach Nad życie - kulisy Nagi instynkt przetrwania Nagi instynkt przetrwania: Elita Najbardziej luksusowe hotele świata Najdroższy rejs świata Na językach Na językach EXTRA Najlepsze premiery motoryzacyjne Najlepsze samochody lat 80. Najlepsze samochody lat 90. Najlepsze samochody XXI wieku Najniebezpieczniejszy zawód świata Najpiękniejsza muzyka filmowa Najpiękniejsze kolędy Najsztub słucha Największe polskie katastrofy Największe stadiony Europy Największe tajemnice Mount Everest Na kłopoty Zawadzka Na krańcu Alaski Na noże - kulisy produkcji Na noże - relacja z premiery Na Osi Na planie Na planie Prawa Agaty Na pokuszenie Na ratunek Chicago NASA - archiwum tajemnic Na słodko i na słono Nastoletni zabójcy Naturalnie Polska Nauka jazdy Netia Off Camera 2016 Netia Off Camera 2017 Netia Off Camera 2018 Neurochirurg Nic do zgłoszenia Nie bój ryby Nie do uwierzenia! Nie do wiary Nie ma, że nie mogę Niemożliwe PL Nieoczywiste miejsca Niepokorne miasta Nierozwiązane śledztwa Nie tylko haftowanie Nie tylko Janusze motoryzacji Nietypowe ciąże Nietypowe Transporty Niezapomniane chwile 2013 Niezapomniane zbrodnie Niezły skład Nieznana historia Doliny Krzemowej Niezwykłe kobiety Niezwykłe przypadki medyczne Niezwykłe Stany Prokopa Niezwykłe strony życia Nikt cię nie usłyszy No to lecę! No to lecę. Tego nie widzieliście Nowa Maja w ogrodzie Nowa misja ratunkowa Nowa tonacja Nowe życie na Bahamach Nowe życie na wyspie Nowi badacze UFO Nowy Gadżet Numerek z Dorotą Obcy wewnątrz nas Oblicza błękitnej planety Oblicza prostytucji Obóz. Rozmowy Magdy Łucyan Obsesja 4 kółek Obywatele XXL Ocalmy wspólne jutro Oczami ofiary Odbite z rąk Świetlistego Szlaku Odjazdowe bryki braci Collins Odjazdowe bryki braci Collins Odjazdowe minidomy Odkrycia Magdy Gessler Odlotowy ogród Odpicowane mieszkanie Odrobina Polski Odwróceni. Ojcowie i córki – premiera serialu OFF Camera 2020 Gala Otwarcia Ojciec Leon Zawodowiec O.J. Simpson – winny czy niewinny? Olivier OFF THE RECORD Olivier ON OFF O Matko! One Man Show Operacja LOT Operacja tuning Opowieści wielkich rzek Oprah Winfrey: Co dalej, Ameryko? Orange Warsaw Festival Orzeł czy Reszka Orzeł czy Reszka Extra Oscary 2016 Ostatnia szansa Ostre cięcie Ostre Cięcie Londyn O.S.T.R - MTV Unplugged O tym się mówi O tym się nie mówi Pakozetka Pani Gadżet Pani Gadżet 2.0 Pani Gadżet EROTYCZNIE Pani Gadżet EXTRA Pani Gadżet ŚWIĄTECZNIE Pan i Pani House Panny młode ponad miarę Para na weekend Para w remont Pary młode ponad miarę Pascal polsko – francuski Pascal po polsku Pasja na Krawędzi Pasja na Krawędzi Paszporty Polityki 2016 Paszporty Polityki 2017 Paszporty Polityki 2018 Paszporty Polityki 2019 Patenciary Patenciary – dziecinnie proste! Patenciary na wakacjach Patent na… Patent na dom Patent na… - Flesz Patent na kasę Patent na kasę. Flesz Patent na podróż Patent na Święta Patrol Peter Kuruvita na australijskim wybrzeżu Pięciu facetów tygodniowo Piękne i odważne Pieprz i wanilia Pierwsze damy Pierwsze Damy PRL Pierwszy raz Kingi Pierwszy remont Pieskie życie Pitstop z ekspertami player.pl PJ Harvey. A Dog Called Planeta Automaniaków Planeta singli 2 – za kulisami Planeta singli - za kulisami Plan w plan Player Extra Player poleca Poczuj się jak Małgosia Rozenek Poczuj się jak w domu Podróże według Jacka Podzielić M2 Podziemne sekrety Pogotowie remontowe Wieśka Pogromcy medycznych mitów Pogromcy nadwagi Po Grze o Tron Pojazdy Pojechany łikend Pojedynek na modę Pojedynki Eda Stafforda Pokolenie mistrzów Pokolenie start-upu Polacy i Niemcy - Historia sąsiedztwa Polacy z wyboru Polak potrafi Polowanie na Hitlera Polowanie na kuchnie Polowanie na mieszkanie Polowanie na ogród Polowanie na ogród – tarasy Polscy szpiedzy Polscy Truckersi Polscy wynalazcy Polska dobrze zaprojektowana Polska do zjedzenia Polska Jasienicy Polska na patelni Polska z góry Polska z góry. Zamki, dworki, pałace Polskie absurdy Polskie pościgi policyjne Pomoc drogowa 24h Po mojemu, Wojciech Cejrowski Pomysł na Wielkanoc Pomysłowe projekty Po pierwsze kino Po prostu przyjaźń - kulisy powstawania filmu Porada na wakacje. Chorwacja Porada na wakacje. Zanzibar Porada na weekend Porady na zdrady – kulisy powstawania filmu Porady na zdrady – relacja z premiery Poród z zaskoczenia Port Porty Postęp - globalne oszustwo? Poszukiwacze dinozaurów Poszukiwacze domów Poszukiwacze domów 161 Poszukiwacze domów – dom na święta Poszukiwacze smaków Potrawy XXL Potyczki naukowców Powrót do Czarnobyla Powrót Doktora Szczyta Powrót z zaświatów Powstańcy. Rozmowy Magdy Łucyan Poza cywilizacją Poza prawem Pożar w burdelu przedstawia FABRYKĘ PATRIOTÓW Pożegnanie z wagą Premiera Prezentacja oferty programowej TVN jesień 2019 Prezentacja oferty programowej TVN jesień 2020 Prezentacja oferty programowej TVN wiosna 2019 Prezentacja oferty programowej TVN wiosna 2020 Proces na gorąco Projekt akwarium Projektanci piękna Projekt Lady Projekt Lady. Więcej Projekt na sukces Projekt Tyszka Projekt warsztat Projekt z pomysłem Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem Przemiana w stylu drag queen Przepis na sukces Przepis na zdrowie Przeprowadzki Przepustka Przerywnik kulturalny XXL Przestrzenie Szelągowskiej Przeszyj to sam Przetrwać na Alasce PrzeTwórcy Przez Australię z Erniem Dingo Przygody Truckerki Przyłapani w akcji Przypadki drogowe Przyślij przepis Przystanek Bieszczady Przystanek Hollywood Przywiezione smaki Ptak kiwi, pan Jones i Nowa Zelandia Puszyste panny młode Pyszna Wielkanoc Pyszne 25 Pyszne grillowanie Pyszne Peru pytAnia QCZAJ Fitness Queenland z Justine Schofield Radiowęzeł 13 i pół po szkole Rajd Baja Poland 2013 Rajd Baja Poland 2014 Raj dla morderców Rajd Maroka 2013 Rajd Maroka 2014 Rajd Węgier Randkowicze w Australii Raport Life Ratownicy morscy w akcji Ratujemy klasyki Rekruci REKRUT REKRUT: konfrontacja Remontowy biznes braci Scott Remont po kosztach Remont razem Remont w 48h Remonty Christiny Remonty gwiazd Hollywood Rewolucja na talerzu Rinke. Na krawędzi Rinke. Na krawędzi - Pilot Rinke. Za zamkniętymi drzwiami Rodacy w akcji Rodzice mnie nie chcą Rodzice na start Rodzice na szóstkę Rodzina wielkiej wagi Rodzinny galimatias Rośliny dla zielonych Rośliny Karoliny Rozmowy Billa Simmonsa Rozmowy kontrolowane Rozmowy w toku (Ro)zważmy to Rozwód. Walka o wszystko Rzeczoznawcy Rzeczy Od-Nowa Sablewska od stylu. Na okazje Sablewskiej sposób na... Sablewskiej sposób na modę Sala samobójców. Hejter – kulisy produkcji Sala samobójców. Hejter - relacja z premiery Salon sukien ślubnych Salon sukien ślubnych Goka Salon sukien ślubnych Goka: Wielka Brytania Salon sukien ślubnych: Polska Salon sukien ślubnych: zimowe kreacje Samochód marzeń Adama Klimka Samochód marzeń: kup i zrób Samochodowy biznes: włoska robota Schudnę dla ciebie Schudnij jak ja Ściąga z szafy Sekrety chirurgii Sekrety doliny Inków Sekrety historii Sekrety lekarzy Sekrety mądrej niani Sekrety royalsów Seks - kup teraz Seksowne plaże z Bridget Seks - wypadki Selekcja 2012 Selekcja 2013 Seriaale Sexy kuchnia Magdy Gessler Sezon na rekiny Siła armii Singielka. Przecieki z planu Siostry wielkiej wagi Skanalizowani Skok na weekend Skórze na ratunek Śladami kobiety na krańcu świata Śladami wielkich kompozytorów #Sława Śledztwo w sieci Ślinotok Słodka afera Słodka rywalizacja Słownik języka boskiego Ślub od pierwszego wejrzenia Śluby marzeń Śluby świata Służba więzienna Służby ratownicze Smaczny Dubaj Smaczny Mediolan Smaczny Zanzibar Smakuj świat z Pascalem Śmieci z sieci Śmierć na drugą zmianę Śmierć przychodzi nocą Śmierć w wielkim mieście Socjeta s.o.s DLA ŚWIATA SOS - Sablewska od stylu SOS Uroda Spacer po dachach wielkich miast Specjalistki Spójrz mi w oczy Spotkanie po eks-tra zmianie Spotkanie ze smakiem Sprawa przeciw Adnanowi Syedowi Sprzątaczki Stacja Alaska Stacja reaktywacja Stadiony atakują! Starcie na żarcie Starsza pani musi fiknąć Stereotypy Strażacy Strefa P Studenci w pornobiznesie Studio urody Stylowa wiosna i lato Stylowy magazyn Stylowy projekt Subiektywny ranking naj… Subiektywny ranking smaków Sukces nie zna granic Suknie ślubne dla puszystych Super Jana Supermoce małych stworzeń Superwizjer Superwizjer - Kittel/Jabrzyk przedstawiają Survivalowa rodzina Survival we dwoje Świąteczny ostry dyżur Świat szeroko otwarty Świat według… Świat według dziecka Świat z góry Święta w Białym Domu Święte miejsca Święte miejsca. Turcja Świeże kosmetyki Sycylia według Jacka Sycylia w sześciu olśnieniach Szaf Mat Szaleńcy Pana Boga Szalone Tokio Szczęśliwa Siódemka - Sylwestrowa noc z gwiazdami Szczypta smaku Sześć razy córka Sześć razy córka: Boże Narodzenie z sześcioraczkami Szkło Kontaktowe live&touch Szkoła Filmowa Szkoła seksu Joanny Keszka Szlachetna paczka Szokujące potrawy Szokujące potrawy. Boliwia Sztuka Kochania - historia Michaliny Wisłockiej - kulisy produkcji Sztuka Kochania - historia Michaliny Wisłockiej - relacja z premiery Sztuka makijażu Sztuka mięsa Sztuka w technologii Szybki dom Szymon Majewski Show Szymon na żywo Tajemnice Alaski Tajemnice Egiptu Tajemnice oceanów Tajemnice salonów piękności Tajemnice serialu Belle Epoque Tajemnice show biznesu Tajemnice wraków Bałtyku Tajemnice Wraków Bałtyku Tajemnice zza grobu Tajemnicze pół śmierci Tajlandia - akcja ratunkowa w jaskini Tajlandia według Jarka Nowaka Tajne skrzydła III Rzeszy Taka miłość się nie zdarza Tak powstaje Tanie podróżowanie - Polska Taśmy zbrodni Tata w tarapatach Taxi nocą Technologiczny koniec świata Telefon z miejsca zbrodni teleTOON+ PLAY Ten jeden dzień Testerzy Testerzy extra The Q. Komedia The Q. Lejdis The Q. Muzyka The Q. Niezwykłe wyzwania The Q. Odkrywcy The Q. Topowa Armia The Q. Waksy Tig Notaro: Mój chłopięcy urok TkaniNOWE kreacje To był film Tomasz Pągowski: Projekt LOKALny Toobys Top Model Top Model. Front Row Top Model - więcej TOP OF THE TOP Festival - Sopot 2017 TOP OF THE TOP Sopot Festival 2018 TOP OF THE TOP Sopot Festival 2019 Top wings Totalne remonty Szelągowskiej Trailery gier Trec Challenge Triki Tiki Trochę zdrowia Tropicielki rodzinnych historii Tropiciel węży Truckerki Tu jest pięknie Turbo kamera Tu się gotuje! TVN 360 Twardziele Twardzielki Twardzielki Twarz – kulisy produkcji filmu Twarz – relacja z premiery Twój kawałek ogrodu Twój portfel nasza dieta Twórcy światów Tydzień według Jacka Tygodnik Ucho Prezesa Ucieczka na wieś Uczty z wysp Morza Śródziemnego Ugotowani Ugotowani - dokładka Ugotuj mi mamo! Undressed Polska: Randka w łóżku Upragnione ciało w miesiąc Ups! To się nagrało! Uroda na celowniku U sąsiadów w kuchni Usłyszcie nas! Usterka Uwaga! Uwaga! Koronawirus Uwaga! Pirat Uwaga! po Uwadze Uwierz w Świętego Mikołaja Uzależnienia Vlogbox. W necie Vogue: Spojrzenie redaktorów Volta - kulisy produkcji Waga ciężka Wakacje Daredevila Wakacje pod prąd Wakacje według Jacka Wakacyjne domy z Marią Semczyszyn Warsaw Shore Bar Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy Warszawa Stolica Sylwestra 2017 Warszawa Stolica Sylwestra 2018 Warszawa Stolica Sylwestra 2019 Warsztat urody Warsztaty świata - Orska w Meksyku Warsztaty świata - Orska w Peru Wataha - materiał specjalny W cieniu Świetlistego Szlaku Wcześnie zaręczeni W czym do ślubu? W czym do ślubu EXTRA W dobrym stylu Weekendowa metamorfoza Weekendowe metamorfozy Doroty Szelągowskiej Wezwij Dominika Whitney Cummings: To ja, twoja dziewczyna Wiatr Widelcem po mapie Wielcy Artyści Małym Pacjentom Wielkanocne metamorfozy Doroty Szelągowskiej Wielkanoc ze smakiem Wielka rewolucja Magdy Gessler Wielki casting Food Network Wielkie gotowanie Wielkie otwarcie Wielkie projekty Wielkie Teorie Darwina Wielki Mecz TVN vs. WOŚP Wielki Mecz TVN vs. WOŚP 2017 Wielki Mecz TVN vs. WOŚP 2018 Wiem, co jem Wiem, co jem i wiem, co kupuję Wiem, co jem na diecie Wiem, co kupuję Więzy krwi Wilki - MTV Unplugged Wirus - niewidzialny zabójca Wiza na miłość Wiza na miłość: na odwrót W kinie i na kanapie W klatce W kręgu podejrzeń Włącz zdrowie Włoska podróż pełna smaków Włoskie zdrady W obcym ciele Wodecki Twist Festiwal \"Chwytaj Dzień\"- koncert Wodecki Twist Festwial: „Dobrze, że jesteś!” - koncert Wojny samochodowe WOJSKO PL Woli & Tysio na pokładzie Wolves Summit 2015 Wolves Summit 2016. Innowacja w technologii Woodstock dzień po dniu Wpadki filmowe W pogoni za zorzą polarną W poszukiwaniu piękna Wracajcie skąd przyszliście W roli głównej Wróżki W rytmie wolności Wrzesień 39 W sieci monitoringu W służbie 24h Wśród duchów Azji Wstęp wzbroniony Wszyscy na jednego, czyli Roast Krzysztofa \"Diablo\" Włodarczyka Wszyscy na jednego, czyli Roast Kuby Wojewódzkiego Wszyscy na jednego, czyli Roast Michała Szpaka Wszystkie kolory świata Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o samochodach #WszystkoGra – kulisy powstawania filmu W trasie z Aspergerem W więzieniu Wybawcy zwierząt Wybuchowy program Wyburzacze Wychować gwiazdę Wychować i nie zwariować Wydaje Ci się, że umiesz jeździć? Wyjątkowa chwila Wyjątkowe domy Wymarzone ogrody Wynalazcy przyszłości Wypadek-przypadek Wypad z kraju Wypad z kraju Wyprawa po cztery kółka Wyprawy fotografów Wyrok na życie Wywiad Kingi Rusin z Anną Lewandowską Wyzwanie - nowe mieszkanie You can dance - Po prostu tańcz! You Can... Shake! Yvonne Orji: Mamo, udało się! Zabawki z natury Zabójcy długów Zabójcze siostry Zachwycające kurorty Tajlandii Za co kochamy Francję? Zaha Hadid - wyobraźnia bez granic Zakład karny Zakup kontrolowany Zakup kontrolowany: pierwszy samochód Zakup kontrolowany za granicą Zamiana fur Zamiana szefów kuchni Zamieszkać na plaży Zanim Cię zobaczę Zapomniane kopalnie złota Zarobić na remoncie Zarobić na remoncie - Las Vegas Żarty śmierci Zaskocz mnie! Zawieruchy przepis na kino Zawód: Bohater Zawód: Ochroniarz Zawodowcy Zawodowi handlarze Zawodowi pasjonaci Zawody Zawody 24h Zbrodnia w sąsiedztwie Zbrodnie z pierwszych stron gazet Zbudujemy fajny dom Zdjęcia, które zmieniły świat Zdjęcie z Papieżem Zdrowie na obcasach Zdrowo dla odmiany Zeszyt Ćwiczeń Zgłoś remont Z gruntu zdrowo Zielona rewolucja Marty Dymek Zielona rewolucja Marty Dymek w Tajlandii Zimna Wojna - relacja z premiery Złodzieje Złombol Złomowisko PL Złoto – 6 tysięcy lat ludzkiej obsesji Z miłości do samochodów Z Nikolajem Costerem - Waldau przez Grenlandię Żołądek czy rozsądek? Żona dwóch mężów Żony ekstraklasy Żony Hollywood Żony Hollywood. Więcej Zoom na architekturę Zostań w domu Zróbmy sobie remont Zwątpiłem, zwyciężyłem Zwiastuny kinowe Związki z modą Życie bez wstydu Życie nabiera smaku Życie na podium Życie na podium Życie po Turecku Żyć niebanalnie Żyjąc z potworem Żywioły Saszy – Ogień. Kulisy powstawania serialu Z życia wzięte