Programy online, oglądaj przez internet na Player.pl

Player.pl | Sprawdź najbardziej angażujący serwis VOD w Polsce. Programy i seriale TVN nawet tydzień przed premierą w TV, filmy na życzenie prosto z kina, wyselekcjonowane bajki dla dzieci. Kanały na żywo m.in: TVN24, MINIMINI+, ALEKINO+, NSPORT+, ELEVEN.

Programy online – czym są?

 

Programy online to nagrania, które są dostępne w Internecie. Wchodzą one w skład telewizji internetowych lub usług określanych jako wideo na żądanie (VOD – Video On Demand). Programy online można oglądać zazwyczaj na stronach internetowych, ale także przez aplikacje mobilne i telewizyjne.

 

Programy telewizyjne w telewizjach internetowych

 

Programy telewizyjne online jako pierwsze pojawiły się w telewizjach internetowych. Za ich początek przyjmuje się rok 2005, kiedy został aktywowany popularny serwis internetowy YouTube i zaczęto umieszczać, ale też oglądać na nim krótkie nagrania. Za prekursora takich programów online uznaje się Justina Kana, który zamontował sobie kamerę na głowie i dokumentował to, co dzieje się w jego otoczeniu. 2 lata później Kan założył justin.tv, gdzie nadawał przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, relacje ze swojego życia.

 

Video On Demand

 

Programy telewizyjne online stanowią również znaczną część mediów umieszczanych na platformach VOD. Zazwyczaj są to produkcje, które były już emitowane przez tradycyjną telewizję, chociaż dostępne są także audycje nadawane na żywo. Usługi VOD stają się coraz bardziej popularne, a to za sprawą kilku zalet. Przede wszystkim są one łatwo dostępne. Obejrzeć dany program TVP1, Polsat czy TVN można o dowolnej porze dnia i nocy. Oprócz tego, jest duży wybór audycji z różnych kategorii, dzięki czemu każdy widz może znaleźć coś dla siebie. Popularne są programy z takich dziedzin jak rozrywka, kuchnia, informacje, motoryzacja, poradniki, sport, dom, ogród, podróże, przyroda. Dużym zainteresowaniem cieszy się także kategoria dla najmłodszych, czyli programy tv dla dzieci. Zaletą programów telewizyjnych w Internecie jest również fakt, że nie trzeba mieć telewizora, by móc je obejrzeć. Wystarczy laptop, smartfon lub tablet i dostęp do Internetu, by obejrzeć swój ulubiony serial czy program.

 

Platformy VOD umożliwiają oglądanie programów tv online bezpłatnie lub odpłatnie. Wykupienie abonamentu skutkuje najczęściej dostępem do większej ilości ciekawych audycji lub wyłączeniem reklam w trakcie programów.

 

Rozrywkowe programy telewizyjne online

 

Znaczną część programów telewizyjnych online stanowią produkcje rozrywkowe. Wśród nich wymienić można zarówno audycje kręcone obecnie, ale też programy telewizyjne lat 90. XX wieku. To także jedna z zalet VOD, że obejrzeć można nawet nagrania, które popularne były kilka lat temu, a aktualnie nie znajdzie się ich w telewizji tradycyjnej. Wśród kultowych programów telewizyjnych lat 90. wyróżnić można przede wszystkim seriale takie jak „MacGyver”, „Przyjaciele”, „Ostry dyżur” czy „Z archiwum X”, do których ludzie chętnie wracają.

 

Wśród bieżących produkcji rozrywkowych dużą popularnością cieszą się programy TVN dostępne w serwisie Player. Wyróżnić można „Agent – Gwiazdy”, „Azja Express”, „Co za tydzień”, „Domy gwiazd”, „Iron Majdan”, „Kuba Wojewódzki”, „Mam Talent”, „Projekt Lady” czy „Żony Hollywood”.

 

Do kategorii rozrywkowej zaliczyć można również programy telewizyjne online o modzie, np. „Top Model”, „Projekt Tyszka”, „Sablewskiej sposób na...” czy „Moda z bloga”. Porady z zakresu stylu znajdziemy również w takich programach telewizyjnych o modzie jak „Pojedynek na modę” i „Ściąga z szafy”.

 

Rozrywka to także programy telewizyjne o kulturze. Często są to kulisy powstawania różnych filmów i seriali, ale również produkcje dotyczące konkretnych form spędzania wolnego czasu czy audycje mające charakter kulturalno-publicystyczny. Wśród takich programów telewizyjnych o kulturze, zamieszczonych w serwisie Player, wymienia się „Drugie Śniadanie Mistrzów”, „DKF”, „Kino Kanapa Książki”, „Czytam, bo lubię” czy „Magiel Towarzyski”.

 

Programy telewizyjne o gotowaniu

 

Programy telewizyjne o gotowaniu łączą w sobie rozrywkę, ale i wiedzę z zakresu kulinariów. Niekwestionowanym liderem w tej kategorii są „Kuchenne rewolucje”, które prowadzi charyzmatyczna Magda Gessler. Jej próby ratowania polskich restauracji cieszą się niesłabnącą popularnością od wielu lat, dzięki czemu produkcja liczy sobie już kilkanaście sezonów. Wszystkie odcinki tego programu tv dostępne są online w serwisie Player.

 

Gwiazdą programów TVN jest także Michel Moran, którego kulinarne porady można oglądać w „10 zadaniach specjalnych Michela Morana”. Chętnie wybierane do obejrzenia są również kuchenne wskazówki Anny Starmach. Wyżej wymienioną trójkę prowadzących można podziwiać w popularnym kulinarnym show TVN - „MasterChef”. Oprócz polskich produkcji o gotowaniu, na uwagę zasługują również takie programy jak „Anthony Bourdain – miejsca nieznane”, „Kuchenne koszmary Gordona Ramsaya” czy „Żywieniowa rewolucja Jamiego Oliviera”.

 

Chętnie oglądane w usłudze VOD są także edukacyjne programy telewizyjne TVN o gotowaniu. Liderem jest „Wiem, co jem” Katarzyny Bosackiej. Dziennikarka rozprawia się w audycji z popularnymi mitami odnośnie chętnie kupowanych produktów i sprawdza, czy to, co określane jest jako zdrowe, faktycznie takie jest. Ponadto, w programie „Wiem, co jem” podawane są także przepisy na zdrowsze wersje smacznych dań. Popularność tego programu poskutkowała wydaniem książki pod tytułem „Wiem co jem. Przepisy z programu”.

 

Programy telewizyjne o zdrowiu

 

Zdrowie i uroda to kategoria, w której znaleźć można wiele interesujących produkcji. Chętnie oglądany w serwisie Player jest program telewizyjny o zdrowiu „36,6” prowadzony przez Ewę Drzyzgę. W każdym odcinku dziennikarka porusza inny temat z zakresu medycyny oraz urody, a także zaprasza do studia lekarzy, który wypowiadają się na dane kwestie. Oprócz „36,6”, często oglądanymi programami o zdrowiu i urodzie są: „Klinika marzeń”, „Niezwykłe przypadki medyczne”, „Sekrety chirurgii”, „Sekrety lekarzy” czy „Życie bez wstydu”.

 

Programy telewizyjne o domach, ogrodach i remontach mieszkań

 

Coraz większym zainteresowaniem cieszą się programy o domach, remontach mieszkań i ogrodach. Niekwestionowaną liderką takich produkcji jest Dorota Szelągowska, której rady można oglądać w serwisie Player w „Domowych rewolucjach”, „Dorota inspiruje”, „Polowanie na kuchnie”, „Polowanie na mieszkanie”, „Weekendowe metamorfozy Doroty Szelągowskiej”, „Dorota się urządza” czy „Dorota was urządzi!”. W kategorii tej wyróżnia się jeszcze programy: „Perfekcyjna Pani Domu”, „Nowa Maja w ogrodzie”, „Pani Gadżet” i „Pogotowie remontowe”.

 

Programy telewizyjne dla dzieci i młodzieży

 

Dzieci również mogą korzystać z usług VOD. Platformy są dostosowane do potrzeb najmłodszych odbiorców. Zazwyczaj są to filmy i seriale animowane, takie jak „101 dalmatyńczyków”, „Atomówki”, „Bambi”, „Auta”, „Angry Birds”, „Krecik”, „Teletubisie”, „Toy Story” czy „Kung Fu Panda”. Nie brakuje także programów telewizyjnych dla młodzieży, takich jak „iCarly” czy „Szkoła

10 zadań specjalnych Michela Morana 101 gadżetów motoryzacyjnych 101 napraw 10/10 1800 gramów – kulisy powstawania filmu 1na1. Walka na style 2020. PLAN B. 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy - kulisy filmu 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy – relacja z premiery 250 m² Kuby Wojewódzkiego 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 28 sekund 365 dni – relacja z premiery 365 obiadów Mariety Mareckiej 36,6 57. Rajd Barbórka Ogólnopolskie Kryterium Asów 70 lat PWST 99 godzin A momenty były? ABC gotowania ABC gotowania - kuchnia włoska ABC podróżnika Absolwenci Abstrachuje Ustawka (kulisy Lip Sync Battle Ustawka) Absurdy drogowe Ach, ten ślub! Adam na lato Adam w sieci: patenty i triki Afera fryzjera Afganistan - Dziewiąta zmiana Agencja Agent - Gwiazdy Agent - Gwiazdy. Więcej Agentka do zadań specjalnych Agromachina Ainsley na targu Akademia ogrodnika Aktualności filmowe Aktywny Ranking Alarmowy 091 - policjanci z Hiszpanii Ale jazda Alfabet filmowy Alfabet strachu Algorytm - władca wszechświata Alice Alpejscy drwale Amanda Seales: Ja to wiem Ambasady Luksusu Ameryka Express Ameryka Express. Domówka Ameryka Południowa - kontynent skrajności Ameryka według Jacka Amy Schumer: Na żywo z Apollo Anatomia huraganu Anatomia miasta Andrzej Bargiel - Śnieżna Pantera Andrzej Sołtysik Andrzej Sołtysik przedstawia Apetyt na miłość Apetyt na sławę Aplauz, Aplauz! Archiwum X - Śledztwa po latach Asy B Klasy Auto na wybiegu Autogangi Automaniak Autoportret Ostrego Auto-reaktywacja Auto-reaktywacja 5 special Axios Azja Express Azja Express. Domówka Azja Express. Więcej Azja z powietrza Aż po sufit! – kulisy Baja Raport Bajki z nowym morałem Bankier domowy Barbershop Bazary Europy Be Active. Ewa Chodakowska Beauty ekspert Bednarek - MTV Unplugged Belle Epoque making of 360 Best Driver's Car Bestie i wiedźmy Betlejewski. Prowokacje Bez oporów Bez planu Bez reszty. Kuchnia Zero Waste Bez skazy Bez tabu Będzie pan zadowolony Big Tips Texas Bill Maher: Na żywo z DC Billy Crystal: 700 niedziel Bitwa na smaki: David vs. Matteo Bitwa o dom Bitwa planerów ślubnych BlowStar BMW 318 IS CUP 2018 Bojówki i papiloty Boks Borys kontra gadżety Bóg w wielkim mieście Bracia Collins biorą się do roboty Bracia Collins biorą się do roboty Brigitte Macron. Francuska opowieść Brodka - MTV Unplugged Brudna forsa Brudna Robota - czysty zysk Bukareszt: Rok smoka Cafe Maria Cała prawda Cała prawda o Iron Majdan Całe szczęście - kulisy produkcji Car Crash Couples Catfish Cegiełka Zdrowia Cela Nr Charlie Luxton: domy nad Morzem Śródziemnym Chcę mieszkać przy plaży Chiny na starych taśmach Chiny według Jarka Nowaka Choinka do nieba Chris i Max na tropie klasyków Chuck Norris kontra komunizm Ciąża 35+ wg Jodie Marsh Ciężarówką przez Afrykę Ciężarówką przez Indonezję Ciężarówką przez Route 66 Ciężarówką przez Stany Ciężarówką przez Wietnam Co nas truje Co za kabaret! Co za tydzień Cofnij czas Cook news Cool gadżet COOL turyści Czarna domena Czas na zmiany – Brzezińscy trenują Czemu nas nienawidzą? Czemu śmiejemy się z Francuzów? Człowiek przyszłości Człowiek z magicznym pudełkiem – kulisy produkcji Człowiek z magicznym pudełkiem – relacja z premiery Czy na pewno umiesz gotować? Czytam, bo lubię Daj sobie spokój Daleko od miasta Damy i wieśniaczki. Za granicą Damy i wieśniaczki.PL Damy radę! Darek solo David w Europie De Lux Debeściaki DeFacto DeFacto Bosacka DeFacto Bosacka. Raport Defacto. Flesz Dendżer Desery Dekera Design - istota rzeczy Diagnoza - premiera serialu Dieta czy cud? Discovery dla ziemi Discovery VR DJ Matys - Koncert z okazji Festiwalu Cyfryzacji Dla siebie, dla świata Doktor B. Dom marzeń Dom potrzebny od zaraz Dom taki jak ty Domki na drzewie Domowa piekarnia Kucharskiego Domowe rewolucje Domy gwiazd Domy jak marzenie Dookoła świata z Manu Feildelem Dopasowani Dorota inspiruje Dorota się urządza Dorota was urządzi! Down the road. Zespół w trasie Dr Pryszczylla: Odcinek świąteczny Drapacze atakują! Drift This Driftingowe Mistrzostwa Polski Druga strona medalu Druga szansa - kulisy serialu Druga szansa - relacja z premiery Druga twarz Drugie Śniadanie Mistrzów Drugie życie mebli Drzewo marzeń Dzienniki życzliwości Dzień Dobry TVN Dzień dobry zdrowie Dziewczyny z Hollywood Dziewczyny z wypiekami Dzikie miasto Dżentelmeni i wieśniacy Edmund nie lubi gotować Efekt Domina Egipt z góry Egzotyczne wakacje na każdą kieszeń. Dubaj Egzotyczne wakacje na każdą kieszeń. Zanzibar Ekopatrol Ekspedycje Steveʼa Backshalla Eksperci domowego budżetu Eks-tra zmiana Ekstremalni Ekstremalny czas wolny Emil łowca fotoradarów Epic Drives Epitafia katyńskie Europa filmowa EWOlucja Ex na plaży Polska Express domowy Express Planete+ Fabuluuz Fachowcy Fakty Fala kultury FAME czy SHAME The Best Of Fani czterech kółek Ferrari Challenge Europe Festiwal Filmów Fabularnych Gdynia 2018 Festiwal Muzyki Filmowej Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie FestiwaLOVE Filmy i gwiazdy 2019 Finał Plebiscytów Męska Rzecz i Kobieta Roku 2013 Fire Masters - mistrzowie grilla Fobie For the Love of Cars Francuski szef w Chinach Francuskie wędrówki Julie Frank Sinatra - życie gwiazdy Fryderyki. 25 lat najlepszej muzyki - koncert Fryderyki. Gala Muzyki Poważnej Funny or Die prezentuje Gadżet Gadżety na wesoło Gala Bestsellery Empiku 2017 Gala Bestsellery Empiku 2018 Gala EMPIK Gala French Touch Gala wręczenia europejskich nagród filmowych EFA Gala Zwykły Bohater Galileusz, fałszerz i eksperci Garaż Dudy Garaż marzeń Garażowe historie Gatunku! Geneza nienawiści George Clarke - projekty do poprawy George Clarke przedstawia: najwspanialsze z małych George Lopez: To nie moja wina Getto. Rozmowy Magdy Łucyan Gigantyczne konstrukcje według Hammonda Gliny Gogglebox. Przed telewizorem Gorączka złomu Gosia i Ernest: Nowe Porządki Gotowi na sezon Gotowi na śmierć? Górskie Samochodowe Mistrzostwa Polski 2019 Gra o tron: Bohaterowie Gra o tron: Rody Gra o tron VIII: Za kulisami Gra o tron VIII: Zasady gry Gra o tron: Zasady gry Grażyna Torbicka zaprasza Grillowa polana Grunt to zdrowie Grzeszne przyjemności z Jamiem Gwiazdy czterech kółek Gwiazdy na czatach Gwiazdy na tacy Gwiazdy od kuchni Gwiazdy prywatnie HBO EXCLUSIVE: Koncert urodzinowy Edyty Górniak HBO Stand-up Comedy Club HDw3D Telewision Head 2 Head Hedonista Hey - MTV Unplugged Hipnoza Historia lotnictwa Historia Włoch z lotu ptaka Historia zimnej wojny Hollywoodzkie kino akcji - prawda i mity Home Staging - mieszkania do sprzedania Hoop Likes Festival Hotel Paradise USA Hotele marzeń Hotelowa Polska House Hunters - Poszukiwacze domów House of Food HRSMP - Historyczne Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski I nie opuszczę Cię aż do ślubu I Ty możesz mieć Superdziecko Idealna niania Idris Elba: Bez granic Ignition Ikony Imprezowicze In Vitro. 9 miesięcy później In Vitro. Czekając na dziecko In Vitro. Nauka czy cud Influencer - zawód przyszłości Intel Extreme Masters Katowice Intymność w sieci wg Jodie Marsh Iron Majdan Iron Majdan. Domówka It’s my life! To moje życie Jack Stein - Urodzony kucharz Jagny Niedzielskiej kuchnia bez resztek Jak Mikołaj Jak się uczyć Jak to jest złowione? Jak to jest zrobione? Jak z niczego zrobić coś Jak zarobić na homarach Jak zostać milionerem Jak żyją miliarderzy? Jakubiak lokalnie Jakubiak w sezonie Jamie Oliver: 5 składników Japonia na talerzu Japonia z góry Japonia z Justine Schofield Jarmark Europa Jazda /nie/ polska Jazda polska, czyli jak przetrwać na polskich drogach Jazda z Dodą Jerozolima - między niebem a ziemią Jestem z Polski Jestem z Polski. Z czterech stron świata Jeżdżę na prąd K2 – kierowców dwóch Kamperem przez świat Kanapowcy Kapitalna przebudowa Karpaty dyzajn Karpaty. Królestwo drapieżników Karting Raport Kasia Bosacka cudnie chudnie Kayah - MTV Unplugged Kierowcy jakich mało! Kings of Crash Kino Kanapa Książki Kino Mówi Klasyczny Amerykański Sen Klasyka Patryka Mikiciuka Klimek kontra Duda Klinika bez tajemnic Klinika marzeń Klinika naturalnego piękna Klinika urody Kobieta na krańcu świata Kobieta na krańcu świata Kobieta na zakręcie Kobiety Bez Tabu Kobiety, które płacą za seks Kobiety za kamerą Kodeks Dziewczyny Koleją przez Australię Koleją przez świat Kolekcjonerzy aut Kolęda Na Wspólnej 2017 Kolonia z Alaski Komiks - Superbohater PRL Komornicy Koncert dla M. Koncert dla Niepodległej Koncert kolęd z Krakowa Koncert \"Miłość jest wszystkim\" Koncert ZK Collaboration z okazji Festiwalu Cyfryzacji Koncerty Stingray Qello Konwój Korepetycje z seksu Korki.tv Korki.tv – 8 klasa Kosmetyczne rewolucje Kossakowski. Inicjacja Kossakowski kontra Betlejewski. Starcie Kossakowski. Nieoczywiste Kossakowski. Szósty zmysł. Bałkany Kossakowski. Szósty zmysł. Rosja Kossakowski. Szósty zmysł. Ukraina Kossakowski. Wtajemniczenie Koszer macher Kroniki Męskiego grania 2014 Kroniki Męskiego grania 2015 Król głębin Królowe życia Królowe Życia - Początki Królowe życia. Extra Królowe życia. Greckie wakacje Królowe życia. Po godzinach Krwawa wojna w Korei Kto odmówi pannie młodej? Kto poślubi mojego syna? Kto to kupi? Kto to kupi? Extra. Kto tu mieszka? Kuba Wojewódzki Kuba Wojewódzki STAND-UP! Kucharskiego pomysł na kuchnię Kucharze pomagają Kuchenne rewolucje Kuchenne Rewolucje. Powroty Kuchnia czynna całą dobę Kuchnia dla odważnych Kuchnia+ poleca - karp Kuchnia+ poleca - mięso Kuchnie na 100 palników Kudłacze na motorach: Route 66 Kulinarne odkrycia Johna Torode - Azja Kulinarne odkrycia Johna Torode - Malezja Kulinarne podróże Magdy Gessler Kulinarne safari - ogień Kulinarne safari - woda Kulinarne safari - ziemia Kulinarny rejs po Polsce – Boże Narodzenie Kulisy serialu Reguły Gry Kulisy sławy EXTRA Kultowe rekiny Kupione i co dalej? Kwatery Hitlera Lady Fit Lance Leaving Neverland Leaving Neverland: Ciemna strona Michaela Jacksona Legendy komedii Legendy motoryzacji Legendy PRL LEGO Masters Lekarze - ostre cięcie Lekcja Bartoszewskiego Lekcja Religii Lekcja stylu Licealne ciąże Lifetramp – życie na próbę Lifting wnętrz z Marią Semczyszyn Lip Sync Battle Ustawka Listy do M. - kulisy filmu Listy do M. 2 - kulisy filmu Listy do M. 3 - kulisy filmu Listy do M. 3 - relacja z premiery Londyńska rewolucja Magdy Gessler Ludzie Duchy Ludzie, którzy zmieniają świat Ludzie na walizkach Ludzie w drodze Luke Nguyen - kulinarnym szlakiem Luke Ngyuen i azjatycki street food Luksus na sprzedaż - najdroższe apartamenty w Polsce Luksusowe domy z Omeną Łakocie Bożeny Sikoń Łowcy domów do remontu Łowcy węży M jak Mężczyzna M jak mięso Made in Maroko Made in Maroko Extra Made in Poland Magazyn Motowizja Magazyn PitBike.tv Magazyn Prolog Magia Y Magiel Towarzyski Maja w ogrodzie Makau z góry Makłowicz w drodze Makłowicz w Polsce Mali giganci Mali milionerzy Małe i śnieżnobiałe: norweska przygoda Małe i wspaniałe Małe kraje, wielki sport Mam Talent! Mam Talent! TV Mama kontra mama Mamo to ja Marika. Koncert w Radio ZET Chilli Martyna na krańcu świata Marzenie mechanika MasterChef MasterChef - najlepsi MasterChef – najlepsi z najlepszych MasterChef Junior Matki i córki, czyli rodzinny galimatias Matki za kratami Mayday – relacja z premiery Meblokreacje Mechanicy Mechanik Mega-sknery: Świąteczne zakupy Megatransporty Meksykanska fiesta z Peterem Kuruvita Metamorfozy Doroty Szelągowskiej Męski Typ Męskie Granie 2014 Miasta rytm Miasto Kobiet Między nami Między nami rodzicami Międzynarodowi poszukiwacze domów Miguel zaprasza na ucztę Mike Brewer. Samochody świata Mike Tyson kontra rekiny Mikrowyprawy Milion w minutę Milionerzy Miliony Escobara Militaria na warsztat Miłość jest wszystkim – kulisy produkcji Miłość jest wszystkim – relacja z premiery Miłość od kuchni Miłość po hindusku Miniwarsztat Doroty Misja Eksplorer Misja Martyna Misja Pies Misja ratunkowa Misja SpaceX: powrót z kosmosu Miss więzienia Mistrzowie muzyki filmowej Mistrzowie podrywu Mistrzowie przekąsek w akcji Mistrzowie smaku Mistrzowie wpadek Mistrzowskie cięcie Moda z bloga Moje córki krowy - kulisy produkcji Moje miasto, mój dom Morze Przebojów! Koszalin, koncert Mosquito Moto - cudotwórcy Motografia Motoikony Motojazda - Garaż Motowizji Moto-ON Motorewolucje Motorowodne Grand Prix w Abu Dhabi Motorowodne Grand Prix w Kijowie Motorowodne Grand Prix w Szardży Motoślad Motowizja Sport PL Motywy Filmowe Mój adwokat Mój biegun - kulisy powstawania filmu Mój przewodnik po Czarnogórze Mózg, niezwykły organ Msza święta MTV Bugging Out MTV EMA 2015 MTV Unplugged-Kasia Kowalska Musisz to mieć Muzyka wolności - Poznań 2018 My Way Myszka w Paski i podróże koleją Na bank się uda - making of Na czasie Na językach Na językach EXTRA Na kłopoty Zawadzka Na noże - kulisy produkcji Na noże - relacja z premiery Na Osi Na planie Na planie Prawa Agaty Na pokuszenie Nad życie - kulisy Nadludzie Najbrzydsze zwierzaki świata Najdroższy rejs świata Najlepsze domy Australii Najlepsze premiery motoryzacyjne Najlepsze restauracje świata Najlepsze samochody lat 80. Najlepsze samochody lat 90. Najlepsze samochody XXI wieku Najniebezpieczniejszy Zawód Świata Najpiękniejsza muzyka filmowa Najpiękniejsze kolędy Najsztub słucha Największe stadiony Europy Nastoletni zabójcy Naturalnie Polska Nauka jazdy Netia Off Camera 2016 Netia Off Camera 2017 Netia Off Camera 2018 Neurochirurg Nic do zgłoszenia Nie do wiary Nie ma, że nie mogę Nie tylko haftowanie Nie tylko Janusze motoryzacji Niemożliwe PL Niepokorne miasta Niezapomniane chwile 2013 Niezły skład Niezwykłe kobiety Niezwykłe przypadki medyczne Niezwykłe Stany Prokopa Niezwykłe strony życia No to lecę! No to lecę. Tego nie widzieliście Nowa Kaledonia z Justine Schofield Nowa Maja w ogrodzie Nowa misja ratunkowa Nowa tonacja Nowe życie na Bahamach Nowe życie na wyspie Nowe życie w Meksyku Nowy Gadżet Numerek z Dorotą O Matko! O tym się mówi O tym się nie mówi Oblicza prostytucji Obóz. Rozmowy Magdy Łucyan Obsesja 4 kółek Obywatele XXL Ocalmy wspólne jutro Odbite z rąk Świetlistego Szlaku Odjazdowe bryki braci Collins Odjazdowe bryki braci Collins Odjazdowe minidomy Odkrycia Magdy Gessler Odlotowy ogród Odnowić czy sprzedać? Odpicowane mieszkanie Odrobina Polski Odwróceni. Ojcowie i córki – premiera serialu OFF Camera 2020 Gala Otwarcia O.J. Simpson – winny czy niewinny? Ojciec Leon Zawodowiec Olivier OFF THE RECORD Olivier ON OFF One Man Show Operacja tuning OPONEO Mistrzostwa Polski w Rallycrossie Opowieści wielkich rzek Oprah Winfrey: Co dalej, Ameryko? Orange Warsaw Festival ORLEN Mistrzostwa Polski w Motocrossie Orzeł czy Reszka Orzeł czy Reszka Extra Oscary 2016 Ostatnia szansa O.S.T.R - MTV Unplugged Ostre cięcie Ostre Cięcie Londyn Pakozetka Pan i Pani House Pani Gadżet Pani Gadżet 2.0 Pani Gadżet EROTYCZNIE Pani Gadżet EXTRA Pani Gadżet ŚWIĄTECZNIE Panny młode ponad miarę Para na weekend Para w remont Parker na złotym szlaku Pary młode ponad miarę Pascal po polsku Pascal polsko – francuski Pasja na Krawędzi Paszporty Polityki 2016 Paszporty Polityki 2017 Paszporty Polityki 2018 Paszporty Polityki 2019 Patenciary Patenciary – dziecinnie proste! Patenciary na wakacjach Patent na… Patent na… - Flesz Patent na dom Patent na kasę Patent na kasę. Flesz Patent na podróż Patent na Święta Patrol Peter Kuruvita na australijskim wybrzeżu Pieprz i wanilia Pierwsze Damy PRL Pierwszy raz Kingi Piękne i odważne Pit Bike SM Pitstop z ekspertami player.pl PJ Harvey. A Dog Called Plan w plan Planeta Automaniaków Planeta singli - za kulisami Planeta singli 2 – za kulisami Player Extra Player poleca Po Grze o Tron Po mojemu, Wojciech Cejrowski Po pierwsze kino Po prostu przyjaźń - kulisy powstawania filmu Poczuj się jak Małgosia Rozenek Podróże według Jacka Podwórka do poprawki Podzielić M2 Pogotowie remontowe Wieśka Pogromcy medycznych mitów Pogromcy nadwagi Pojazdy Pojechany łikend Pojedynek na modę Pokaż mi, gdzie mieszkasz Pokolenie mistrzów Pokolenie start-upu Polacy i Niemcy - Historia sąsiedztwa Polacy z wyboru Polak potrafi Polowanie na kuchnie Polowanie na mieszkanie Polowanie na ogród Polscy szpiedzy Polscy wynalazcy Polska dobrze zaprojektowana Polska filmowa Polska Jasienicy Polska na patelni Polska z góry Polska z góry. Zamki, dworki, pałace Polskie absurdy Polskie pościgi policyjne Pomoc drogowa 24h Pomysł na Wielkanoc Porada na wakacje. Chorwacja Porada na wakacje. Zanzibar Porada na weekend Porady na zdrady – kulisy powstawania filmu Porady na zdrady – relacja z premiery Port Postęp - globalne oszustwo? Postój z Anthonym Bourdainem Poszukiwacze domów Poszukiwacze domów Poszukiwacze smaków Potrawy XXL Potyczki naukowców Powrót do Czarnobyla Powrót Doktora Szczyta Powstańcy. Rozmowy Magdy Łucyan Poza prawem Pożar w burdelu przedstawia FABRYKĘ PATRIOTÓW Pożegnanie z wagą Premiera Prezentacja oferty programowej TVN jesień 2019 Prezentacja oferty programowej TVN jesień 2020 Prezentacja oferty programowej TVN wiosna 2019 Prezentacja oferty programowej TVN wiosna 2020 Projekt Lady Projekt Lady. Więcej Projekt na sukces Projekt Tyszka Projekt warsztat Projektanci piękna Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem Przepis na sukces Przepis na zdrowie Przeprowadzki Przepustka Przerywnik kulturalny XXL Przestrzenie Szelągowskiej Przeszyj to sam Przetrwać na Alasce Przez Australię z Erniem Dingo Przyłapani w akcji Przypadki drogowe Przystanek Hollywood Przyślij przepis Przywiezione smaki Ptak kiwi, pan Jones i Nowa Zelandia Pyszna Wielkanoc Pyszne 25 Pyszne grillowanie Pyszne Peru pytAnia QCZAJ Fitness Queenland z Justine Schofield Radiowęzeł 13 i pół po szkole Rajd Baja Poland 2013 Rajd Baja Poland 2014 Rajd Maroka 2013 Rajd Maroka 2014 Rajd Węgier Randkowicze w Australii Raport Life Ratownicy morscy w akcji Ratujemy klasyki Recepta na stary dom Rekruci REKRUT REKRUT: konfrontacja Remont razem Remont w 48h Remont w stylu retro Remontowy biznes braci Scott Remonty Christiny Remonty gwiazd Hollywood Rewolucja na talerzu Rinke. Na krawędzi Rinke. Na krawędzi - Pilot Rinke. Za zamkniętymi drzwiami Rodacy w akcji Rodzice mnie nie chcą Rodzice na start Rodzice na szóstkę Rodzinny galimatias Rośliny dla zielonych Rośliny Karoliny Rozmowy Billa Simmonsa Rozmowy kontrolowane Rozmowy w toku (Ro)zważmy to Rozwody RSMP - raport Rzeczoznawcy Rzeczy Od-Nowa Sablewska od stylu. Na okazje Sablewskiej sposób na... Sablewskiej sposób na modę Sala samobójców. Hejter – kulisy produkcji Sala samobójców. Hejter - relacja z premiery Salon sukien ślubnych Goka Salon sukien ślubnych: zimowe kreacje Samochodowy biznes: włoska robota Samochód marzeń Adama Klimka Samochód marzeń: kup i zrób Schudnij jak ja Sekrety chirurgii Sekrety doliny Inków Sekrety historii Sekrety lekarzy Sekrety mądrej niani Seks - kup teraz Seksowne plaże z Bridget Selekcja 2012 Selekcja 2013 Seriaale Sexy kuchnia Magdy Gessler Sezon na rekiny Siła armii Singielka. Przecieki z planu Skanalizowani Skok na weekend #Sława Słodka afera Słodka rywalizacja Słownik języka boskiego Służba więzienna Służby ratownicze Smaczny Dubaj Smaczny Mediolan Smaczny Zanzibar Smakuj świat z Pascalem Socjeta SOS - Sablewska od stylu s.o.s DLA ŚWIATA SOS Uroda Spacer po dachach wielkich miast Spotkanie po eks-tra zmianie Spotkanie ze smakiem Spójrz mi w oczy Sprawa przeciw Adnanowi Syedowi Sprzątaczki Stacja reaktywacja Stadiony atakują! Starcie na żarcie Starsza pani musi fiknąć Stereotypy Sto lat na filmowej taśmie Strefa dokumentu 36,6 Strefa P Studio urody Stylowa wiosna i lato Stylowy magazyn Stylowy projekt Subiektywny ranking naj… Subiektywny ranking smaków Sukces nie zna granic Super Jana Superwizjer Superwizjer - Kittel/Jabrzyk przedstawiają Survivalowa rodzina Sycylia w sześciu olśnieniach Sycylia według Jacka Szaf Mat Szaleńcy Pana Boga Szalone Tokio Szczypta smaku Sześć razy córka: Boże Narodzenie z sześcioraczkami Szkło Kontaktowe live&touch Szkoła Filmowa Szkoła seksu Joanny Keszka Szlachetna paczka Szokujące potrawy Sztuka Kochania - historia Michaliny Wisłockiej - kulisy produkcji Sztuka Kochania - historia Michaliny Wisłockiej - relacja z premiery Sztuka makijażu Sztuka mięsa Sztuka w technologii Szybki dom Szymon Majewski Show Szymon na żywo Ściąga z szafy Śladami kobiety na krańcu świata Ślinotok Ślub od pierwszego wejrzenia Śluby marzeń Śluby świata Śmieci z sieci Świat szeroko otwarty Świat według… Świat według dziecka Świat z góry Świeże kosmetyki Święte miejsca Tacy sami Tajemnice salonów piękności Tajemnice serialu Belle Epoque Tajemnice show biznesu Tajemnice wraków Bałtyku Tajlandia według Jarka Nowaka Tak powstaje Taka miłość się nie zdarza Tanie podróżowanie - Polska Tarmac Masters Tata w tarapatach Taxi nocą Technologiczny koniec świata teleTOON+ PLAY Ten jeden dzień Testerzy Testerzy extra The Q. Komedia The Q. Lejdis The Q. Muzyka The Q. Niezwykłe wyzwania The Q. Odkrywcy The Q. Topowa Armia The Q. Waksy Tig Notaro: Mój chłopięcy urok TkaniNOWE kreacje To był film Tomasz Pągowski: Projekt LOKALny Toobys Top Model Top Model - więcej Top Model. Front Row TOP OF THE TOP Festival - Sopot 2017 TOP OF THE TOP Sopot Festival 2018 TOP OF THE TOP Sopot Festival 2019 Top wings Totalne remonty Szelągowskiej Trailery gier Triki Tiki Trochę zdrowia Tropiciel węży Tropicielki rodzinnych historii Truckerki Tu jest pięknie Tu się gotuje! Turbo kamera TVN 360 Twardziele Twardzielki Twardzielki Twarz – kulisy produkcji filmu Twarz – relacja z premiery Twój kawałek ogrodu Twój portfel nasza dieta Twórcy światów Tydzień według Jacka Tygodnik Ucho Prezesa Uczty z wysp Morza Śródziemnego Ugotowani Ugotowani - dokładka Ugotuj mi mamo! Ukryte restauracje z Michelem Roux Jr. Upragnione ciało w miesiąc Ups! To się nagrało! Uroda na celowniku Usłyszcie nas! Usterka Uwaga! Uwaga! Koronawirus Uwaga! Pirat Uwaga! po Uwadze Uwierz w Świętego Mikołaja Uzależnienia Vlogbox. W necie Vogue: Spojrzenie redaktorów Volta - kulisy produkcji W czym do ślubu? W czym do ślubu EXTRA W dobrym stylu W kinie i na kanapie W klatce W obcym ciele W poszukiwaniu piękna W roli głównej W sieci monitoringu W służbie 24h W świecie przypraw Anjum W trasie z Aspergerem W więzieniu Waga ciężka Wakacje Daredevila Wakacje pod prąd Wakacje według Jacka Wakacyjne domy z Marią Semczyszyn Walka o kuchnię Warsaw Shore Bar Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy Warszawa Stolica Sylwestra 2017 Warszawa Stolica Sylwestra 2018 Warszawa Stolica Sylwestra 2019 Warsztat urody Warsztaty świata - Orska w Meksyku Warsztaty świata - Orska w Peru Wataha - materiał specjalny Wcześnie zaręczeni Weekendowa metamorfoza Weekendowe metamorfozy Doroty Szelągowskiej Wezwij Dominika Wheeler Dealers Trading Up Whitney Cummings: To ja, twoja dziewczyna Wiatr Widelcem po mapie Wielcy Artyści Małym Pacjentom Wielka rewolucja Magdy Gessler Wielkanoc ze smakiem Wielkanocne metamorfozy Doroty Szelągowskiej Wielki casting Food Network Wielki Mecz TVN vs. WOŚP Wielki Mecz TVN vs. WOŚP 2017 Wielki Mecz TVN vs. WOŚP 2018 Wielkie gotowanie Wielkie otwarcie Wielkie projekty Wielkie remonty Wielkie Teorie Darwina Wiem, co jem Wiem, co jem i wiem, co kupuję Wiem, co jem na diecie Wiem, co kupuję Wilki - MTV Unplugged Will Smith - spotkanie z rekinami Wirus - niewidzialny zabójca Wiza na miłość Włącz zdrowie Włoskie zdrady Wodecki Twist Festiwal \"Chwytaj Dzień\"- koncert Wodecki Twist Festwial: „Dobrze, że jesteś!” - koncert Wojny samochodowe WOJSKO PL Woli & Tysio na pokładzie Wolves Summit 2015 Wolves Summit 2016. Innowacja w technologii Woodstock dzień po dniu Wpadki filmowe Wracajcie skąd przyszliście Wróżki Wrzesień 39 WstajeMY! Wstęp wzbroniony Wszyscy na jednego, czyli Roast Krzysztofa \"Diablo\" Włodarczyka Wszyscy na jednego, czyli Roast Kuby Wojewódzkiego Wszyscy na jednego, czyli Roast Michała Szpaka Wszystkie kolory świata Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o samochodach #WszystkoGra – kulisy powstawania filmu Wśród duchów Azji Wyburzacze Wychować gwiazdę Wychować i nie zwariować Wydaje Ci się, że umiesz jeździć? Wyjątkowa chwila Wyjątkowe domy Wymarzone ogrody Wymarzony dom w 100 dni Wynalazcy przyszłości Wypad z kraju Wypad z kraju Wypadek-przypadek Wyprawy fotografów Wyrok na życie Wyścigowe Samochodowe Mistrzostwa Polski Wywiad Kingi Rusin z Anną Lewandowską Wyzwanie - nowe mieszkanie You can dance - Po prostu tańcz! You Can... Shake! Yvonne Orji: Mamo, udało się! Z gruntu zdrowo Z Nikolajem Costerem - Waldau przez Grenlandię Z życia wzięte Za co kochamy Francję? Zabawki z natury Zabójcy długów Zachwycające kurorty Tajlandii Zaha Hadid - wyobraźnia bez granic Zakład karny Zakup kontrolowany Zakup kontrolowany: pierwszy samochód Zakup kontrolowany za granicą Zamiana fur Zamiana szefów kuchni Zamieszkać na Hawajach Zamieszkać na plaży Zanim Cię zobaczę Zarobić na remoncie - Nashville Zarobić na remoncie z Tarekiem Zaskocz mnie! Zawieruchy przepis na kino Zawodowi handlarze Zawodowi pasjonaci Zawody Zawody 24h Zawód: Bohater Zawód: Ochroniarz Zbudujemy fajny dom Zdjęcia, które zmieniły świat Zdjęcie z Papieżem Zdrowie na obcasach Zdrowo dla odmiany Zeszyt Ćwiczeń Zgłoś remont Zielona rewolucja Marty Dymek Zielona rewolucja Marty Dymek w Tajlandii Zimna Wojna - relacja z premiery Złodzieje Złombol Złomowisko PL Złoto – 6 tysięcy lat ludzkiej obsesji Zostań w domu Zróbmy sobie remont Zwątpiłem, zwyciężyłem Zwiastuny kinowe Związki z modą Żarłacz biały - gwiazdor mórz i oceanów Żarty śmierci Żona dwóch mężów Żony ekstraklasy Żony Hollywood Żony Hollywood. Więcej Życie bez wstydu Życie na podium Życie na podium Życie nabiera smaku Żyć niebanalnie