Programy online, oglądaj przez internet na Player.pl

Player.pl | Sprawdź najbardziej angażujący serwis VOD w Polsce. Programy i seriale TVN nawet tydzień przed premierą w TV, filmy na życzenie prosto z kina, wyselekcjonowane bajki dla dzieci. Kanały na żywo m.in: TVN24, MINIMINI+, ALEKINO+, NSPORT+, ELEVEN.

Programy online – czym są?

 

Programy online to nagrania, które są dostępne w Internecie. Wchodzą one w skład telewizji internetowych lub usług określanych jako wideo na żądanie (VOD – Video On Demand). Programy online można oglądać zazwyczaj na stronach internetowych, ale także przez aplikacje mobilne i telewizyjne.

 

Programy telewizyjne w telewizjach internetowych

 

Programy telewizyjne online jako pierwsze pojawiły się w telewizjach internetowych. Za ich początek przyjmuje się rok 2005, kiedy został aktywowany popularny serwis internetowy YouTube i zaczęto umieszczać, ale też oglądać na nim krótkie nagrania. Za prekursora takich programów online uznaje się Justina Kana, który zamontował sobie kamerę na głowie i dokumentował to, co dzieje się w jego otoczeniu. 2 lata później Kan założył justin.tv, gdzie nadawał przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, relacje ze swojego życia.

 

Video On Demand

 

Programy telewizyjne online stanowią również znaczną część mediów umieszczanych na platformach VOD. Zazwyczaj są to produkcje, które były już emitowane przez tradycyjną telewizję, chociaż dostępne są także audycje nadawane na żywo. Usługi VOD stają się coraz bardziej popularne, a to za sprawą kilku zalet. Przede wszystkim są one łatwo dostępne. Obejrzeć dany program TVP1, Polsat czy TVN można o dowolnej porze dnia i nocy. Oprócz tego, jest duży wybór audycji z różnych kategorii, dzięki czemu każdy widz może znaleźć coś dla siebie. Popularne są programy z takich dziedzin jak rozrywka, kuchnia, informacje, motoryzacja, poradniki, sport, dom, ogród, podróże, przyroda. Dużym zainteresowaniem cieszy się także kategoria dla najmłodszych, czyli programy tv dla dzieci. Zaletą programów telewizyjnych w Internecie jest również fakt, że nie trzeba mieć telewizora, by móc je obejrzeć. Wystarczy laptop, smartfon lub tablet i dostęp do Internetu, by obejrzeć swój ulubiony serial czy program.

 

Platformy VOD umożliwiają oglądanie programów tv online bezpłatnie lub odpłatnie. Wykupienie abonamentu skutkuje najczęściej dostępem do większej ilości ciekawych audycji lub wyłączeniem reklam w trakcie programów.

 

Rozrywkowe programy telewizyjne online

 

Znaczną część programów telewizyjnych online stanowią produkcje rozrywkowe. Wśród nich wymienić można zarówno audycje kręcone obecnie, ale też programy telewizyjne lat 90. XX wieku. To także jedna z zalet VOD, że obejrzeć można nawet nagrania, które popularne były kilka lat temu, a aktualnie nie znajdzie się ich w telewizji tradycyjnej. Wśród kultowych programów telewizyjnych lat 90. wyróżnić można przede wszystkim seriale takie jak „MacGyver”, „Przyjaciele”, „Ostry dyżur” czy „Z archiwum X”, do których ludzie chętnie wracają.

 

Wśród bieżących produkcji rozrywkowych dużą popularnością cieszą się programy TVN dostępne w serwisie Player. Wyróżnić można „Agent – Gwiazdy”, „Azja Express”, „Co za tydzień”, „Domy gwiazd”, „Iron Majdan”, „Kuba Wojewódzki”, „Mam Talent”, „Projekt Lady” czy „Żony Hollywood”.

 

Do kategorii rozrywkowej zaliczyć można również programy telewizyjne online o modzie, np. „Top Model”, „Projekt Tyszka”, „Sablewskiej sposób na...” czy „Moda z bloga”. Porady z zakresu stylu znajdziemy również w takich programach telewizyjnych o modzie jak „Pojedynek na modę” i „Ściąga z szafy”.

 

Rozrywka to także programy telewizyjne o kulturze. Często są to kulisy powstawania różnych filmów i seriali, ale również produkcje dotyczące konkretnych form spędzania wolnego czasu czy audycje mające charakter kulturalno-publicystyczny. Wśród takich programów telewizyjnych o kulturze, zamieszczonych w serwisie Player, wymienia się „Drugie Śniadanie Mistrzów”, „DKF”, „Kino Kanapa Książki”, „Czytam, bo lubię” czy „Magiel Towarzyski”.

 

Programy telewizyjne o gotowaniu

 

Programy telewizyjne o gotowaniu łączą w sobie rozrywkę, ale i wiedzę z zakresu kulinariów. Niekwestionowanym liderem w tej kategorii są „Kuchenne rewolucje”, które prowadzi charyzmatyczna Magda Gessler. Jej próby ratowania polskich restauracji cieszą się niesłabnącą popularnością od wielu lat, dzięki czemu produkcja liczy sobie już kilkanaście sezonów. Wszystkie odcinki tego programu tv dostępne są online w serwisie Player.

 

Gwiazdą programów TVN jest także Michel Moran, którego kulinarne porady można oglądać w „10 zadaniach specjalnych Michela Morana”. Chętnie wybierane do obejrzenia są również kuchenne wskazówki Anny Starmach. Wyżej wymienioną trójkę prowadzących można podziwiać w popularnym kulinarnym show TVN - „MasterChef”. Oprócz polskich produkcji o gotowaniu, na uwagę zasługują również takie programy jak „Anthony Bourdain – miejsca nieznane”, „Kuchenne koszmary Gordona Ramsaya” czy „Żywieniowa rewolucja Jamiego Oliviera”.

 

Chętnie oglądane w usłudze VOD są także edukacyjne programy telewizyjne TVN o gotowaniu. Liderem jest „Wiem, co jem” Katarzyny Bosackiej. Dziennikarka rozprawia się w audycji z popularnymi mitami odnośnie chętnie kupowanych produktów i sprawdza, czy to, co określane jest jako zdrowe, faktycznie takie jest. Ponadto, w programie „Wiem, co jem” podawane są także przepisy na zdrowsze wersje smacznych dań. Popularność tego programu poskutkowała wydaniem książki pod tytułem „Wiem co jem. Przepisy z programu”.

 

Programy telewizyjne o zdrowiu

 

Zdrowie i uroda to kategoria, w której znaleźć można wiele interesujących produkcji. Chętnie oglądany w serwisie Player jest program telewizyjny o zdrowiu „36,6” prowadzony przez Ewę Drzyzgę. W każdym odcinku dziennikarka porusza inny temat z zakresu medycyny oraz urody, a także zaprasza do studia lekarzy, który wypowiadają się na dane kwestie. Oprócz „36,6”, często oglądanymi programami o zdrowiu i urodzie są: „Klinika marzeń”, „Niezwykłe przypadki medyczne”, „Sekrety chirurgii”, „Sekrety lekarzy” czy „Życie bez wstydu”.

 

Programy telewizyjne o domach, ogrodach i remontach mieszkań

 

Coraz większym zainteresowaniem cieszą się programy o domach, remontach mieszkań i ogrodach. Niekwestionowaną liderką takich produkcji jest Dorota Szelągowska, której rady można oglądać w serwisie Player w „Domowych rewolucjach”, „Dorota inspiruje”, „Polowanie na kuchnie”, „Polowanie na mieszkanie”, „Weekendowe metamorfozy Doroty Szelągowskiej”, „Dorota się urządza” czy „Dorota was urządzi!”. W kategorii tej wyróżnia się jeszcze programy: „Perfekcyjna Pani Domu”, „Nowa Maja w ogrodzie”, „Pani Gadżet” i „Pogotowie remontowe”.

 

Programy telewizyjne dla dzieci i młodzieży

 

Dzieci również mogą korzystać z usług VOD. Platformy są dostosowane do potrzeb najmłodszych odbiorców. Zazwyczaj są to filmy i seriale animowane, takie jak „101 dalmatyńczyków”, „Atomówki”, „Bambi”, „Auta”, „Angry Birds”, „Krecik”, „Teletubisie”, „Toy Story” czy „Kung Fu Panda”. Nie brakuje także programów telewizyjnych dla młodzieży, takich jak „iCarly” czy „Szkoła

10/10 101 napraw 10 zada\u0144 specjalnych Michela Morana 15 minut Jamiego 1800 gram\u00F3w 1na1. Walka na style 24h w kulinarnym piekle 27. Fina\u0142 Wielkiej Orkiestry \u015Awi\u0105tecznej Pomocy 28 sekund 365 obiad\u00F3w Mariety Mareckiej 36,6 36,6 Extra 70 lat PWST 99 godzin ABC gotowania ABC podr\u00F3\u017Cnika Abstrachuje Ustawka (kulisy Lip Sync Battle Ustawka) Absurdy drogowe Ach, ten \u015Blub! Adam na lato Adam w sieci: patenty i triki Afera fryzjera Afganistan - Dziewi\u0105ta zmiana Afryka Agencja Agentka do zada\u0144 specjalnych Agentki czysto\u015Bci Agent - Gwiazdy Agent - Gwiazdy. Wi\u0119cej Agromachina Akademia ogrodnika Aktualno\u015Bci filmowe Aktywny Ranking Ale jazda Alfabet strachu Amanda Seales: Ja to wiem Ameryka Express Ameryka Express. Dom\u00F3wka Ameryka Po\u0142udniowa Ameryka P\u00F3\u0142nocna Ameryka wed\u0142ug Jacka Amy Schumer: Na \u017Cywo z Apollo Anatomia miasta Andrzej Bargiel - \u015Anie\u017Cna Pantera Andrzej So\u0142tysik 2 Andrzej So\u0142tysik przedstawia Andy \u2013 okrutne i nieznane Apetyt na mi\u0142o\u015B\u0107 Apetyt na s\u0142aw\u0119 Aplauz, Aplauz! Archiwum X - \u015Aledztwa po latach Asy B Klasy Audi Sport TT Cup Autogangi Automaniak Autoportret Ostrego Auto na wybiegu Axios Azja Azja Express Azja Express. Dom\u00F3wka Azja Express. Wi\u0119cej A\u017C po sufit! \u2013 kulisy A momenty by\u0142y? Baja Raport Bankier domowy Barbershop Bazary Europy Beauty ekspert Bednarek - MTV Unplugged Belle Epoque making of 360 Bergman - rok z \u017Cycia Best Driver's Car Betlejewski. Prowokacje Bez opor\u00F3w Bez planu Bez reszty. Kuchnia Zero Waste Bez skazy Bez tabu Be Active. Ewa Chodakowska B\u0119dzie pan zadowolony Big Tips Texas Billy Crystal: 700 niedziel Bill Maher: Na \u017Cywo z DC Bitwa na smaki: David vs. Matteo Bitwa o dom Bitwa planer\u00F3w \u015Blubnych BlowStar BMW 318 IS CUP 2018 Boj\u00F3wki i papiloty Boks B\u00F3g w wielkim mie\u015Bcie Brazylia z g\u00F3ry Brigitte Macron. Francuska opowie\u015B\u0107 Brodka - MTV Unplugged Brothers Green: EATS! Bukareszt: Rok smoka Burze s\u0142oneczne. Co nam grozi? Cafe Maria Ca\u0142a prawda o Iron Majdan Ca\u0142e szcz\u0119\u015Bcie - kulisy produkcji Car Crash Couples Catfish Cegie\u0142ka Zdrowia Cela Nr Charlie Luxton: domy nad Morzem \u015Ar\u00F3dziemnym Chiny na starych ta\u015Bmach Chiny wed\u0142ug Jarka Nowaka Chuck Norris kontra komunizm Ci\u0119\u017Car\u00F3wk\u0105 przez Indonezj\u0119 Ci\u0119\u017Car\u00F3wk\u0105 przez Stany Ci\u0119\u017Car\u00F3wk\u0105 przez Wietnam Cofnij czas Coldplay: koncert w Sao Paulo cook news Cool gad\u017Cet COOL tury\u015Bci Co nas truje Co za kabaret! Co za tydzie\u0144 Cudotw\u00F3rcy Cudotw\u00F3rcy - kupno, sprzeda\u017C Czarna domena Czas na zmiany \u2013 Brzezi\u0144scy trenuj\u0105 Czemu nas nienawidz\u0105? Cz\u0142owiek przysz\u0142o\u015Bci Cz\u0142owiek z magicznym pude\u0142kiem \u2013 kulisy produkcji Cz\u0142owiek z magicznym pude\u0142kiem \u2013 relacja z premiery Cztery pory roku w Terroir Czytam, bo lubi\u0119 Czy na pewno umiesz gotowa\u0107? Czy wiesz, \u017Ce\u2026 Daj sobie spok\u00F3j Daleko od miasta Damy i Wie\u015Bniaczki Damy i wie\u015Bniaczki.PL Damy i wie\u015Bniaczki. Za granic\u0105 Damy rad\u0119! Darek solo David w Europie Debe\u015Bciaki DeFacto Defacto - Flesz Dend\u017Cer Desery Dekera Design - istota rzeczy De Lux Diagnoza - premiera serialu Dieta czy cud? Dinozaury Discovery VR Distant Sky: Nick Cave & The Bad Seeds: koncert w Kopenhadze Dla siebie, dla \u015Bwiata DNA maszyn Doktor B. Domki na drzewie Domowe rewolucje Domy gwiazd Domy jak marzenie Domy z potencja\u0142em Dom marze\u0144 Dom taki jak ty Dooko\u0142a \u015Bwiata z Manu Feildelem Dopasowani Dorota inspiruje Dorota si\u0119 urz\u0105dza Dorota was urz\u0105dzi! Drapacze atakuj\u0105! Driftingowe Mistrzostwa Polski Drift This Druga strona medalu Druga szansa - kulisy serialu Druga szansa - relacja z premiery Druga twarz Drugie \u015Aniadanie Mistrz\u00F3w Drugie \u017Cycie mebli Drzewo marze\u0144 Dynamo - Magia Od A Do Z Dywizjon 303 Dziara za dziar\u0119. Dzienniki \u017Cyczliwo\u015Bci Dzie\u0144 Dobry TVN Dzie\u0144 dobry zdrowie Dzie\u0144, w kt\u00F3rym pojawi\u0142a si\u0119 forsa Dziewczyny z wypiekami Dziewczyny z Hollywood Dzikie Karaiby Dzikie zwierz\u0119ta w miastach Ameryki D\u017Centelmeni i wie\u015Bniacy Edmund nie lubi gotowa\u0107 Efekt Domina Egipt Egzotyczne wakacje na ka\u017Cd\u0105 kiesze\u0144. Dubaj Egzotyczne wakacje na ka\u017Cd\u0105 kiesze\u0144. Zanzibar Ekodomy - jak budowa\u0107 w zgodzie z natur\u0105 Ekopatrol Ekspedycje Steve\u02BCa Backshalla Eksperci domowego bud\u017Cetu Eks-tra zmiana Ekstremalni Ekstremalny czas wolny Emil \u0142owca fotoradar\u00F3w Enjoy The View <3 Natalia Epic Drives Epitafia katy\u0144skie Europa Europa filmowa Europa z powietrza Europa z powietrza. EWOlucja Express domowy Express Planete+ Ex na pla\u017Cy Polska EX NA PLA\u017BY - POLSKA Fabuluuz Fachowcy Fakty Fala kultury Ferrari Challenge Europe Festiwal Film\u00F3w Fabularnych Gdynia 2018 Festiwal Muzyki Filmowej Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie Filmy i gwiazdy Filmy i gwiazdy 2018 Fina\u0142 Plebiscyt\u00F3w M\u0119ska Rzecz i Kobieta Roku 2013 For the Love of Cars Francja i Niemcy. Wsp\u00F3lna historia Francuskie w\u0119dr\u00F3wki Julie Francuski szef w Chinach Fryderyki. 25 lat najlepszej muzyki - koncert Fryderyki. Gala Muzyki Powa\u017Cnej Funny or Die prezentuje Gad\u017Cet Gala Bestsellery Empiku 2017 Gala Bestsellery Empiku 2018 Gala EMPIK Gala French Touch Gala Zwyk\u0142y Bohater Galileusz, fa\u0142szerz i eksperci Gara\u017C Dudy Gara\u017C marze\u0144 Gardeners\u02BC World Gatunku! Geneza nienawi\u015Bci George Clarke przedstawia: najwspanialsze z ma\u0142ych George Lopez: To nie moja wina Gliny Globe-Cooker w Pary\u017Cu Gogglebox. Przed telewizorem Gotowi na sezon Gotowi na \u015Bmier\u0107? Gotuj, jedz i spalaj z Donalem G\u00F3rskie Samochodowe Mistrzostwa Polski 2019 Gra\u017Cyna Torbicka zaprasza Gra o tron: Bohaterowie Gra o tron: Rody Gra o tron VIII: Zasady gry Gra o tron VIII: Za kulisami Gra o tron: Zasady gry Grillowa polana Grunt to zdrowie Gwiazdy czterech k\u00F3\u0142ek Gwiazdy na czatach Gwiazdy na tacy Gwiazdy od kuchni Gwiazdy prywatnie Hawajskie remonty Hawajski sen HBO EXCLUSIVE: Koncert urodzinowy Edyty G\u00F3rniak HBO Stand-up Comedy Club HDw3D Telewision Head 2 Head Hedonista Hipnoza Historia Ameryki w kolorze Historia niewolnictwa Historia W\u0142och z lotu ptaka Home Staging - mieszkania do sprzedania Hoop Likes Festival Hotele marze\u0144 Hotelowa Polska House Hunters - Poszukiwacze dom\u00F3w House of Food HOUSE OF FOOD HRSMP - Historyczne Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski Idealna niania Ignition II wojna \u015Bwiatowa: ukryta prawda Ikony Imagine Dragons: Smoke + Mirrors Live Impossible Engineering Imprezowicze Influencer - zaw\u00F3d przysz\u0142o\u015Bci Intel Extreme Masters Katowice Iron Majdan Iron Majdan. Dom\u00F3wka I nie opuszcz\u0119 Ci\u0119 a\u017C do \u015Blubu I Ty mo\u017Cesz mie\u0107 Superdziecko I wojna \u015Bwiatowa Jagny Niedzielskiej kuchnia bez resztek Jakubiak lokalnie Jakubiak w sezonie Jak Hitler stworzy\u0142 w\u0142asne Hollywood Jak Miko\u0142aj Jak to jest z\u0142owione? Jak z niczego zrobi\u0107 co\u015B Jarmark Europa Jazda /nie/ polska Jazda polska, czyli jak przetrwa\u0107 na polskich drogach Jazda z Dod\u0105 Jean Michel Basquiat - od gniewu do gwiazd Jedz, kochaj, \u017Cegluj Jerozolima - mi\u0119dzy niebem a ziemi\u0105 Jestem z Polski Je\u017Cd\u017C\u0119 na pr\u0105d K2 \u2013 kierowc\u00F3w dw\u00F3ch Kapitalna przebudowa Karpaty dyzajn Kasia Bosacka cudnie chudnie Katastrofa w przestworzach Katastrofa w Przestworzach Katastrofa w przestworzach: raport specjalny Kierowcy jakich ma\u0142o! Kierunek Wild Kings of Crash Kino Kanapa Ksi\u0105\u017Cki Klasyczny Ameryka\u0144ski Sen Klimek kontra Duda Klinika bez tajemnic Klinika marze\u0144 Klinika urody Kobieta na kra\u0144cu \u015Bwiata Kobieta na kra\u0144cu \u015Bwiata Kobieta na zakr\u0119cie Kodeks Dziewczyny Kolekcjonerzy aut Kol\u0119da Na Wsp\u00F3lnej 2017 Komiks - Superbohater PRL Komornicy Koncert dla M. Koncert dla Niepodleg\u0142ej Koncert kol\u0119d z Krakowa Koncert \"Mi\u0142o\u015B\u0107 jest wszystkim\" Konw\u00F3j Korea Po\u0142udniowa z lotu ptaka Korea z g\u00F3ry Korepetycje z seksu Korzenie ludzko\u015Bci Kosmetyczne rewolucje Kosmos. Kossakowski. By\u0107 jak... Kossakowski. Inicjacja Kossakowski kontra Betlejewski. Starcie Kossakowski. Nieoczywiste Kossakowski. Sz\u00F3sty zmys\u0142. Ba\u0142kany Kossakowski. Sz\u00F3sty zmys\u0142. Rosja Kossakowski. Sz\u00F3sty zmys\u0142. Ukraina Kossakowski. Wtajemniczenie Koszer macher Kraina lodu. Krokodyle Kroniki M\u0119skiego grania 2014 Kroniki M\u0119skiego grania 2015 Kropka nad i Krowa - maszyna hodowlana? Kr\u00F3lowe \u017Cycia Kr\u00F3lowe \u017Cycia. Extra Kr\u00F3lowe \u017Cycia. Greckie wakacje Kr\u00F3lowe \u017Cycia. Po godzinach Kr\u00F3lowe \u017Bycia - Pocz\u0105tki Kto po\u015Blubi mojego syna? Kto tu mieszka? Kuba Wojew\u00F3dzki Kuba Wojew\u00F3dzki STAND-UP! Kucharskiego pomys\u0142 na kuchni\u0119 Kucharze pomagaj\u0105 Kuchenne rewolucje Kuchenne Rewolucje. Powroty Kuchnia czynna ca\u0142\u0105 dob\u0119 Kuchnia dla odwa\u017Cnych Kud\u0142acze na motorach: wok\u00F3\u0142 Morze \u015Ar\u00F3dziemnego Kulinarne odkrycia Johna Torode - Azja Kulinarne odkrycia Johna Torode - Bliski Wsch\u00F3d Kulinarne odkrycia Johna Torode - Malezja Kulinarne podr\u00F3\u017Ce Magdy Gessler Kulinarne safari - ogie\u0144 Kulinarne safari - ziemia Kulinarny rejs po Polsce \u2013 Bo\u017Ce Narodzenie Kulisy serialu Regu\u0142y Gry Kulisy s\u0142awy EXTRA Kupione i co dalej? Kupujemy dom nad jeziorem Kupujemy dom na pla\u017Cy Kup Pan zamek Kwatery Hitlera Lady Fit Leaving Neverland Legendy komedii Legendy motoryzacji Legendy PRL Lekarze - ostre ci\u0119cie Lekcja Bartoszewskiego Lekcja Religii Lekcja stylu licealne ci\u0105\u017Ce LICEALNE CI\u0104\u017BE Lifetramp \u2013 \u017Cycie na pr\u00F3b\u0119 Lifting wn\u0119trz z Mari\u0105 Semczyszyn Lip Sync Battle Ustawka Listy do M. 2 - kulisy filmu Listy do M. 3 - kulisy filmu Listy do M. 3 - relacja z premiery Listy do M. - kulisy filmu Listy kr\u00F3lowej Wiktorii Londy\u0144ska rewolucja Magdy Gessler Louis Theroux: Megawi\u0119zienie W Miami Ludzie Duchy Ludzie na walizkach Ludzie w drodze Luke Ngyuen i azjatycki street food Luksusowe domy z Omen\u0105 Luksusowe minidomy Luksus na sprzeda\u017C - najdro\u017Csze apartamenty w Polsce \u0141akocie Bo\u017Ceny Siko\u0144 \u0141owcy dom\u00F3w do remontu Made in Maroko Made in Maroko Extra Made in Poland Mafia Magazyn Motowizja Magazyn Prolog Magia polskiej przyrody Magia Y Magiel Towarzyski Maja w ogrodzie Mak\u0142owicz w drodze Mak\u0142owicz w Polsce Mali giganci Ma\u0142e i przewspania\u0142e Ma\u0142e i \u015Bnie\u017Cnobia\u0142e: kanadyjska przygoda Ma\u0142e i \u015Bnie\u017Cnobia\u0142e: norweska przygoda Ma\u0142e i wspania\u0142e Ma\u0142e kraje, wielki sport Ma\u0142e zwierzaki i przyjaciele Ma\u0142y dom, du\u017Ce mo\u017Cliwo\u015Bci Mama kontra mama Mamo to ja Mamy Ci\u0119! Mam Talent! Mam Talent! TV Marika. Koncert w Radio ZET Chilli Mars Martyna na kra\u0144cu \u015Bwiata MasterChef MasterChef Junior MasterChef - najlepsi MasterChef \u2013 najlepsi z najlepszych Maszyny wagi ci\u0119\u017Ckiej Matki i c\u00F3rki, czyli rodzinny galimatias Matki za kratami Mechanicy Mechanik Megakuchnie Megatransporty Metamorfozy Doroty Szel\u0105gowskiej M\u0119skie Granie 2014 M\u0119ski Typ Miasta rytm Miasto czy przedmie\u015Bcia? Miasto Kobiet Mi\u0119dzynarodowi \u0142owcy dom\u00F3w do remontu Mi\u0119dzy nami Mi\u0119dzy nami rodzicami Miguel zaprasza na uczt\u0119 Mikrowyprawy Milionerzy Miliony Escobara Milion w minut\u0119 Mi\u0142o\u015B\u0107 jest wszystkim \u2013 kulisy produkcji Mi\u0142o\u015B\u0107 jest wszystkim \u2013 relacja z premiery Mi\u0142o\u015B\u0107 od kuchni Miniwarsztat Doroty Misja Eksplorer Misja Martyna Misja Pies Misja ratunkowa Miss wi\u0119zienia Mistrzowie podrywu Mistrzowie smaku Mistrzowie wpadek Mistrzowskie ci\u0119cie Moda z bloga Moja choroba to nie wszystko Moje c\u00F3rki krowy - kulisy produkcji Morze Arabskie Morze Przeboj\u00F3w! Koszalin, koncert Motografia Motoikony Motojazda - Gara\u017C Motowizji Moto-ON Motorowodne Grand Prix w Abu Dhabi Motorowodne Grand Prix w Kijowie Motorowodne Grand Prix w Szard\u017Cy Moto\u015Blad Motowizja Sport PL Motywy Filmowe M\u00F3j adwokat M\u00F3j biegun - kulisy powstawania filmu M\u00F3j przewodnik po Czarnog\u00F3rze M\u00F3zg, niezwyk\u0142y organ MTV Bugging Out MTV EMA 2015 Musisz to mie\u0107 Muzyka wolno\u015Bci - Pozna\u0144 2018 Myszka w Paski i podr\u00F3\u017Ce kolej\u0105 My Way M jak M\u0119\u017Cczyzna M jak mi\u0119so Nadludzie Nad \u017Cycie - kulisy Najbrzydsze zwierzaki \u015Bwiata Najciekawsze domy Ameryki Najlepsze domy Australii Najlepsze premiery motoryzacyjne Najlepsze restauracje \u015Bwiata Najlepsze samochody lat 80. Najlepsze samochody lat 90. Najlepsze samochody XXI wieku Najniebezpieczniejsze drogi Europy Najpi\u0119kniejsza muzyka filmowa Najsztub s\u0142ucha Nastoletni zab\u00F3jcy Naturalnie Polska Nauka Nauka jazdy Na bank si\u0119 uda - making of Na czasie Na dobrych fundamentach Na j\u0119zykach Na j\u0119zykach EXTRA Na k\u0142opoty Zawadzka Na no\u017Ce - kulisy produkcji Na no\u017Ce - relacja z premiery Na Osi Na planie Na planie Prawa Agaty Na pokuszenie Na ratunek s\u0142oniom. Hugh i wojna o ko\u015B\u0107 s\u0142oniow\u0105 Netia Off Camera 2016 Netia Off Camera 2017 Netia Off Camera 2018 Niemo\u017Cliwe! Niemo\u017Cliwe PL Niemo\u017Cliwe PL Niesamowite Akcje Ratunkowe Niezapomniane chwile 2013 Niezwyk\u0142e domy Niezwyk\u0142e przypadki medyczne Niezwyk\u0142e Stany Prokopa Niezwyk\u0142e strony \u017Cycia Niezwyk\u0142e zmys\u0142y zwierz\u0105t Niezwyk\u0142y dr. Pol Nie do wiary Nie ma, \u017Ce nie mog\u0119 Nie tylko Janusze motoryzacji Niszczycielskie \u017Cywio\u0142y Nowa Kaledonia z Justine Schofield Nowa Maja w ogrodzie Nowa misja ratunkowa Nowa tonacja Nowe \u017Cycie nad Morzem \u015Ar\u00F3dziemnym Nowe \u017Cycie na Hawajach Nowe \u017Cycie na Karaibach Nowe \u017Cycie na wyspie Nowe \u017Cycie w starym domu Nowy Gad\u017Cet Nowy taras od zaraz No to lec\u0119! Numerek z Dorot\u0105 Obcy Oblicza prostytucji Obywatele XXL Ocalmy wsp\u00F3lne jutro Ocean Odbite z r\u0105k \u015Awietlistego Szlaku Odjazdowe bryki braci Collins Odjazdowe bryki braci Collins. Odjazdowe minidomy Odkrycia Magdy Gessler Odlotowy ogr\u00F3d Odpicowane mieszkanie Odrobina Polski Odwr\u00F3ceni. Ojcowie i c\u00F3rki \u2013 premiera serialu Ojciec Leon Zawodowiec Oko w oko z grizli Olivier OFF THE RECORD One Man Show Operacja renowacja Operacja tuning OPONEO Mistrzostwa Polski w Rallycrossie Opowie\u015B\u0107 o cz\u0142owiecze\u0144stwie Orange Warsaw Festival Orze\u0142 czy Reszka Orze\u0142 czy Reszka Extra Oscary 2016 Ostatnia szansa Ostre ci\u0119cie Ostre Ci\u0119cie Londyn O Matko! O seksie w namiocie O tym si\u0119 m\u00F3wi Pakozetka Pa\u0142ace dla ludu Pani Gad\u017Cet Pani Gad\u017Cet 2.0 Pani Gad\u017Cet EROTYCZNIE Pani Gad\u017Cet EXTRA Pani Gad\u017Cet \u015AWI\u0104TECZNIE Panny m\u0142ode ponad miar\u0119 Pan i Pani House Parada wypadk\u00F3w Para na weekend Para w remont Pascal polsko \u2013 francuski Pascal po polsku Paszporty Polityki 2016 Paszporty Polityki 2017 Paszporty Polityki 2018 Patenciary Patenciary na wakacjach Patenciary \u2013 dziecinnie proste! Patent na\u2026 Patent na kas\u0119 Patent na podr\u00F3\u017C Patent na \u015Awi\u0119ta Patrol Pedofilia w polskim kinie Perfekcyjna Pani Domu Peter Kuruvita na australijskim wybrze\u017Cu Pieprz i wanilia Pierwsze Damy PRL Pierwszy remont Pi\u0119kne i odwa\u017Cne Pimp My Ride by Coca-Cola Zero Pitstop z ekspertami player.pl Pit Bike SM 2019 Planeta singli 2 \u2013 za kulisami Planeta singli - za kulisami Plan w plan Player poleca Plus minus pi\u0119\u0107 metr\u00F3w Poczuj si\u0119 jak Ma\u0142gosia Rozenek Poczuj si\u0119 jak w domu Podr\u00F3\u017Ce wed\u0142ug Jacka Podr\u00F3\u017Cowa\u0107 jest bosko Podr\u00F3\u017C przez smaki Chin Podr\u00F3\u017C przez smaki Chin - Nowy Rok Podw\u00F3rkowa reaktywacja Podzieli\u0107 M2 Pogotowie remontowe Wie\u015Bka Pogromcy brudu Pogromcy medycznych mit\u00F3w Pogromcy nadwagi Pogromcy nadwagi. Pojechany \u0142ikend Pojedynek na mod\u0119 Poka\u017C mi, gdzie mieszkasz Pokochaj sw\u00F3j ogr\u00F3d Pokolenie mistrz\u00F3w Pokolenie start-upu Pokolenie X: \u015Bwiat to za ma\u0142o Polacy i Niemcy - Historia s\u0105siedztwa Polacy z wyboru Polak potrafi Polowanie na kuchnie Polowanie na mieszkanie Polowanie na ogr\u00F3d Polscy szpiedzy Polscy wynalazcy Polska dobrze zaprojektowana Polska filmowa Polska Jasienicy Polska na patelni Polska z g\u00F3ry Polska z g\u00F3ry. Polskie absurdy Polskie po\u015Bcigi policyjne Pomoc drogowa 24h Pomys\u0142 na ogr\u00F3dek Porada na wakacje. Chorwacja Porada na wakacje. Zanzibar Porada na weekend Porady na zdrady \u2013 kulisy powstawania filmu Porady na zdrady \u2013 relacja z premiery Porsche Carrera Cup Port Poszukiwacze dom\u00F3w Poszukiwacze smak\u00F3w Potyczki naukowc\u00F3w Powr\u00F3t Doktora Szczyta Powr\u00F3t do Czarnobyla Powr\u00F3t do przesz\u0142o\u015Bci. Poza prawem Po\u017Car w burdelu przedstawia FABRYK\u0118 PATRIOT\u00D3W Po\u017Cegnanie z wag\u0105 Po Grze o Tron Po mojemu, Wojciech Cejrowski Po pierwsze kino Po prostu przyja\u017A\u0144 - kulisy powstawania filmu Premiera Prezentacja oferty programowej TVN jesie\u0144 2019 Prezentacja oferty programowej TVN wiosna 2019 Prezentacje Motocykli Project Runway Projekt Lady Projekt Lady. Wi\u0119cej Projekt Tyszka Projekt warsztat Przegl\u0105d tygodnia: Wiecz\u00F3r z Johnem Oliverem Przepis na sukces Przepis na zdrowie Przepustka Przerywnik kulturalny XXL Przeszyj to sam Przetrwa\u0107 na Alasce Przez dom do serca Przy\u0142apani w akcji Przypadki drogowe Przystanek Hollywood Przy\u015Blij przepis Przywiezione smaki Pyszna Wielkanoc Pyszne 25 Pyszne grillowanie Pyszne Peru pytAnia QCZAJ Fitness Radiow\u0119ze\u0142 13 i p\u00F3\u0142 po szkole Rajd Baja Poland 2013 Rajd Baja Poland 2014 Rajd Maroka 2013 Rajd Maroka 2014 Rajd W\u0119gier Randkowicze w Australii Ratujemy klasyki Recepta na stary dom Rekiny Rekruci REKRUT REKRUT: konfrontacja Remontowy biznes braci Scott Remontujemy dom nad jeziorem Remont na pustyni Remont razem Remont w 48h Restauracja Australia Rewolucja na talerzu Rinke. Na kraw\u0119dzi Rinke. Na kraw\u0119dzi - Pilot Rinke. Za zamkni\u0119tymi drzwiami River Cottage - Australia Rodacy w akcji Rodzice mnie nie chc\u0105 Rodzice na start Rodzice pod ostrza\u0142em Rodzinny galimatias Rosyjski Projekt Lady Rozmowy Billa Simmonsa Rozmowy kontrolowane Rozmowy w toku (Ro)zwa\u017Cmy to RSMP - raport Rzeczoznawcy Rzeczy Od-Nowa Sablewska od stylu. Na okazje Sablewskiej spos\u00F3b na... Sablewskiej spos\u00F3b na mod\u0119 Salon sukien \u015Blubnych Goka Samochody Samoch\u00F3d marze\u0144: kup i zr\u00F3b Schudnij jak ja Sekcja zw\u0142ok Sekrety Antarktyki Sekrety chirurgii Sekrety doliny Ink\u00F3w Sekrety lekarzy Sekrety m\u0105drej niani Selekcja 2012 Selekcja 2013 Seriaale Sexy kuchnia Magdy Gessler Si\u0142a armii Simon Reeve w Rosji Singielka. Przecieki z planu Siostry w akcji Sk\u0105d si\u0119 bierze jedzenie? Skok na weekend #S\u0142awa S\u0142odka rywalizacja S\u0142ownik j\u0119zyka boskiego S\u0142u\u017Cba wi\u0119zienna S\u0142u\u017Cby ratownicze Smaczny Dubaj Smaczny Mediolan Smaczny Zanzibar Smakuj \u015Bwiat z Pascalem Socjeta s.o.s DLA \u015AWIATA SOS Uroda SOS - Sablewska od stylu Spacer po dachach wielkich miast Spotkanie po eks-tra zmianie Spotkanie ze smakiem Sprawa przeciw Adnanowi Syedowi Sprz\u0105taczki Stacja reaktywacja Stadiony atakuj\u0105! Starcie na \u017Carcie Starsza pani musi fikn\u0105\u0107 Stawka warta tu\u0144czyka Stereotypy Sto lat na filmowej ta\u015Bmie Strefa P STREFA P Studenci w pornobiznesie Studenckie Show Studio urody Stylowa wiosna i lato Stylowy magazyn Stylowy projekt Subiektywny ranking naj\u2026 Subiektywny ranking smak\u00F3w Sukces nie zna granic Sunny Bergman pyta o seks Supernatura Superwizjer Superwizjer - Kittel/Jabrzyk przedstawiaj\u0105 Survivalowa rodzina Sycylia wed\u0142ug Jacka Sycylia w sze\u015Bciu ol\u015Bnieniach Szale\u0144cy Pana Boga Szale\u0144stwo minidom\u00F3w Szalone Tokio Szczypta smaku Szk\u0142o Kontaktowe live&touch Szkockie korzenie Ku Klux Klanu Szko\u0142a Filmowa Szko\u0142a seksu Joanny Keszka Szlachetna paczka Szokuj\u0105ce potrawy Szpiegowska gra. Opowie\u015Bci o zimnej wojnie Sztuka Kochania - historia Michaliny Wis\u0142ockiej - kulisy produkcji Sztuka Kochania - historia Michaliny Wis\u0142ockiej - relacja z premiery Sztuka makija\u017Cu Sztuka mi\u0119sa Szybki dom Szymon Majewski Show Szymon na \u017Cywo \u015Aci\u0105ga z szafy \u015Aladami kobiety na kra\u0144cu \u015Bwiata \u015Alinotok \u015Aluby marze\u0144 \u015Alub od pierwszego wejrzenia \u015Amieci z sieci \u015Awiat bez fikcji \u015Awiat szeroko otwarty \u015Awiat wed\u0142ug\u2026 \u015Awiat wed\u0142ug dziecka \u015Awiat z g\u00F3ry \u015Awie\u017Ce kosmetyki \u015Awi\u0119te miejsca Tajemnice Doliny Krzemowej Tajemnice salon\u00F3w pi\u0119kno\u015Bci Tajemnice serialu Belle Epoque Tajemnice show biznesu Tajemnice wrak\u00F3w Ba\u0142tyku Tajemniczy \u015Bwiat zi\u00F3\u0142 Taka mi\u0142o\u015B\u0107 si\u0119 nie zdarza Tak powstaje Tanie podr\u00F3\u017Cowanie - Polska Tarmac Masters Taxi noc\u0105 Technologiczny koniec \u015Bwiata Teen Cribs teleTOON+ PLAY Ten jeden dzie\u0144 Testerzy Testerzy extra The Q. Komedia The Q. Lejdis The Q. Muzyka The Q. Niezwyk\u0142e wyzwania The Q. Odkrywcy The Q. Topowa Armia The Q. Waksy The Q. W\u0142odek Markowicz Tig Notaro: M\u00F3j ch\u0142opi\u0119cy urok TkaniNOWE kreacje TNT, Kamera, Akcja! Tomasz P\u0105gowski: Projekt LOKALny Top Model Top Model. Front Row Top Model - wi\u0119cej TOP OF THE TOP Festival - Sopot 2017 TOP OF THE TOP Sopot Festival 2018 TOP OF THE TOP Sopot Festival 2019 Top wings To by\u0142 film Trailery gier Transp\u0142ciowa rewolucja Triki Tiki Troch\u0119 zdrowia Tropicielki rodzinnych historii Truckersi: Twardziele Za K\u00F3\u0142kiem Turbo kamera Tu jest pi\u0119knie Tu si\u0119 gotuje! TVN 360 Twardziele Twardzielki Twardzielki Twarz \u2013 kulisy produkcji filmu Twarz \u2013 relacja z premiery Twierdze przyrody Tw\u00F3j kawa\u0142ek ogrodu Tw\u00F3j portfel nasza dieta Tw\u00F3rcy \u015Bwiat\u00F3w Tydzie\u0144 wed\u0142ug Jacka Uczta Ugotowani Ugotowani - dok\u0142adka Ugotuj mi mamo! Ukryte restauracje z Michelem Roux Jr. Uroda na celowniku Usterka Uwaga! Uwaga! Pirat Uwaga! po Uwadze Uzale\u017Cnienia Victoria's Secret Fashion Show 2018 Vlogbox. W necie Vogue: Spojrzenie redaktor\u00F3w Volta - kulisy produkcji Wakacje pod pr\u0105d Wakacje wed\u0142ug Jacka Wakacyjne domy z Mari\u0105 Semczyszyn Walka o l\u017Cejsze \u017Cycie Warsaw Shore Bar Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy Warszawa Stolica Sylwestra 2017 Warszawa Stolica Sylwestra 2018 Warsztaty \u015Bwiata - Orska w Meksyku Warsztat urody Wataha - materia\u0142 specjalny Wcze\u015Bnie zar\u0119czeni Weekendowa metamorfoza Weekendowe metamorfozy Doroty Szel\u0105gowskiej Wezwij Dominika W\u0119\u017Ce Wheeler Dealers Whitney Cummings: To ja, twoja dziewczyna Who Wants To Be A Millionaire Z Jeremym Clarksonem Wielkanocne metamorfozy Doroty Szel\u0105gowskiej Wielkanoc ze smakiem Wielka Brytania. Historia z lotu ptaka Wielka rewolucja Magdy Gessler Wielkie konstrukcje Wielkie koty Wielkie otwarcie Wielkie projekty Wielkie Teorie Darwina Wielkie ucieczki Wielki casting Food Network Wielki Mecz TVN vs. WO\u015AP Wielki Mecz TVN vs. WO\u015AP 2017 Wielki Mecz TVN vs. WO\u015AP 2018 Wiem, co jem Wiem, co jem i wiem, co kupuj\u0119 Wiem, co jem na diecie Wiem, co kupuj\u0119 Witaj w piekle W\u0142oskie zdrady Wodecki Twist Festiwal \"Chwytaj Dzie\u0144\"- koncert Wojna z terroryzmem Wojny salon\u00F3w pi\u0119kno\u015Bci Wojny samochodowe WOJSKO PL Woli & Tysio na pok\u0142adzie Wolves Summit 2015 Wolves Summit 2016. Innowacja w technologii Woodstock dzie\u0144 po dniu Wpadki filmowe Wracajcie sk\u0105d przyszli\u015Bcie Wr\u00F3\u017Cki Wrzesie\u0144 39 Wst\u0119p wzbroniony Wszyscy na jednego, czyli Roast Krzysztofa \"Diablo\" W\u0142odarczyka Wszyscy na jednego, czyli Roast Kuby Wojew\u00F3dzkiego Wszyscy na jednego, czyli Roast Micha\u0142a Szpaka #WszystkoGra \u2013 kulisy powstawania filmu Wszystko, co chcieliby\u015Bcie wiedzie\u0107 o samochodach Wszystko z nami w porz\u0105dku WW1: The Final Hours Wyburzacze Wychowa\u0107 gwiazd\u0119 Wychowa\u0107 i nie zwariowa\u0107 Wydaje Ci si\u0119, \u017Ce umiesz je\u017Adzi\u0107? Wyj\u0105tkowa chwila Wykorzystywane s\u0142u\u017C\u0105ce Wymarzone ogrody Wymarzony tort urodzinowy Wynalazcy przysz\u0142o\u015Bci Wypadek-przypadek Wypad z kraju Wypad z kraju Wyprawa na dno Wyrok na \u017Cycie Wywiad Kingi Rusin z Ann\u0105 Lewandowsk\u0105 Wyzwanie - nowe mieszkanie W czym do \u015Blubu? W czym do \u015Blubu EXTRA W dobrym stylu W kinie i na kanapie W klatce W obcym ciele W poszukiwaniu pi\u0119kna W roli g\u0142\u00F3wnej W sieci monitoringu W \u015Bwiecie przypraw Anjum W trasie z Aspergerem W wi\u0119zieniu XX wiek X Factor You can dance - Po prostu ta\u0144cz! You Can... Shake! Zab\u00F3jcy d\u0142ug\u00F3w Zaginione miasta Zaginione miasta Zagro\u017Cone gatunki Zaha Hadid - wyobra\u017Ania bez granic Zak\u0142ad karny Zakupy dla nieznajomego Zakup kontrolowany Zakup kontrolowany: pierwszy samoch\u00F3d Zamiana fur Zamiana szef\u00F3w kuchni Zamiana \u017Con Zamieszka\u0107 na pla\u017Cy Zanim Ci\u0119 zobacz\u0119 Zapytaj lekarza Zarobi\u0107 na remoncie Zarobi\u0107 na remoncie - Atlanta Zaskocz mnie! Zawodowi handlarze Zawodowi pasjonaci Zawody Zawody 24h Zaw\u00F3d: Bohater Zaw\u00F3d: Ochroniarz Zbudujemy fajny dom Zdj\u0119cie z Papie\u017Cem Zdrowie na obcasach Zdrowo dla odmiany Zeszyt \u0106wicze\u0144 Zg\u0142o\u015B remont Zielona rewolucja Marty Dymek Zielona rewolucja Marty Dymek w Tajlandii Ziemia. Rok 2050 Zimna Wojna - relacja z premiery Z\u0142odzieje Z\u0142omowisko PL Zmiany klimatyczne Znaki na ziemi z lotu ptaka Zr\u00F3bmy sobie remont Zw\u0105tpi\u0142em, zwyci\u0119\u017Cy\u0142em Zwiastuny kinowe Zwi\u0105zki z mod\u0105 Zwierzaki Zwierz\u0119ce zmys\u0142y Z gruntu zdrowo Z \u017Cycia wzi\u0119te \u017Bar\u0142acz bia\u0142y - gwiazdor m\u00F3rz i ocean\u00F3w \u017Barty \u015Bmierci \u017Bo\u0142\u0105dek czy rozs\u0105dek? \u017Bony Hollywood \u017Bony Hollywood. Wi\u0119cej \u017Bycie bez wstydu \u017Bycie nabiera smaku \u017Bycie na podium \u017Bycie pla\u017Cy \u017By\u0107 niebanalnie