Polska z góry

Szybowanie ponad górskimi szczytami Karkonoszy czy podniebna kontemplacja Kolorowych Jezior w Rudawach Janowickich? Pierwsza w polskiej telewizji produkcja, w której będzie można zobaczyć Polskę z lotu ptaka.

Polska z góry - opis programu

8 tysięcy kilometrów, 384 godziny zdjęciowe, 50 odwiedzonych miast i miasteczek, a wszystko po to, by dowiedzieć się, jak z wysokości prezentują się majestatyczne szczyty bieszczadzkich pasm górskich i co skrywają wodne serpentyny Doliny Dolnej Wisły. Na trasie twórców znalazło się 50 malowniczych miast i miasteczek z różnych rejonów Polski, a wśród sfilmowanych krain zobaczysz, m.in. poprzecinany siecią kanałów Park Krajobrazowy Dolina Dolnej Odry, największy w Europie pas ruchomych wydm nad Morzem Bałtyckim czy najpiękniejsze szlaki Karkonoszy. Będzie to niepowtarzalna i pierwsza w polskiej telewizji okazja, by spojrzeć na swój kraj z góry.

Polska z góry - gdzie obejrzeć?

Program dokumentalny dostępny jest online na platformie VOD player.pl.

Polska z góry, sezon 5Polska z góry 5 odc. 12 Polska z góry, sezon 5Polska z góry 5 odc. 12 Polska z góry, sezon 5Polska z góry 5 odc. 11 Polska z góry, sezon 5Polska z góry 5 odc. 11 Polska z góry, sezon 5Polska z góry 5 odc. 10 Polska z góry, sezon 5Polska z góry 5 odc. 10 Polska z góry, sezon 5Polska z góry 5 odc. 9 Polska z góry, sezon 5Polska z góry 5 odc. 9 Polska z góry, sezon 5 Polska z góry, sezon 5Polska z góry 5 odc. 8 Polska z góry, sezon 5Polska z góry 5 odc. 7 Polska z góry, sezon 5 Polska z góry, sezon 5Polska z góry 5 odc. 6 Polska z góry, sezon 5 Polska z góry, sezon 5Polska z góry 5 odc. 5 Polska z góry, sezon 5 Polska z góry, sezon 5Polska z góry 5 odc. 4 Polska z góry, sezon 5 Polska z góry, sezon 5Polska z góry 5 odc. 3 Polska z góry, sezon 5 Polska z góry, sezon 5 Polska z góry, sezon 5Polska z góry 5 odc. 2 Polska z góry, sezon 5Polska z góry 5 odc. 1 Polska z góry, sezon 5 Polska z góry, sezon 4Ponidzie Polska z góry, sezon 4 Polska z góry, sezon 4 Polska z góry, sezon 4 Polska z góry, sezon 4 Polska z góry, sezon 4 Polska z góry, sezon 4 Polska z góry, sezon 4 Polska z góry, sezon 4 Polska z góry, sezon 4 Polska z góry, sezon 4Wielkopolska południowo-zachodnia Polska z góry, sezon 4Puszcza Kampinoska Polska z góry, sezon 4Beskid Sądecki Polska z góry, sezon 3Mazury Zachodnie Polska z góry, sezon 3Grodzisk Mazowiecki Polska z góry, sezon 3Powiat Tatrzański Polska z góry, sezon 3Śląsk Cieszyński Polska z góry, sezon 3Podgórze Rzeszowskie Polska z góry, sezon 3Od Wałbrzycha do Wrocławia Polska z góry, sezon 3Małopolska - region UNESCO Polska z góry, sezon 3Puszcza Białowieska Polska z góry, sezon 3Pobrzeże Koszalińskie Polska z góry, sezon 3Łódź - amerykańskie miasto Polska z góry, sezon 3Z biegiem Wisły. Od Czerwińska do Torunia Polska z góry, sezon 3Łużyce Górne Polska z góry, sezon 3Szlak zabytków techniki województwa Śląskiego Polska z góry, sezon 2Wzdłuż Gór Świętokrzyskich Polska z góry, sezon 2Roztocze Polska z góry, sezon 2Jura Krakowsko-Częstochowska Polska z góry, sezon 2Makroregion wyżyny Lubelskiej Polska z góry, sezon 2Wielkopolska Polska z góry, sezon 2Świnoujscie i wyspa Wolin Polska z góry, sezon 2Biebrzański Park Narodowy Polska z góry, sezon 2Pogranicze Wielkopolski i Dolnego Śląska Polska z góry, sezon 2Żuławy Wiślane Polska z góry, sezon 2Ziemia lubuska Polska z góry, sezon 2Dolny Śląsk Polska z góry, sezon 2Opolszczyzna Polska z góry, sezon 2Karkonosze Polska z góry, sezon 1Odcinek specjalny: Pokrzydowo Polska z góry, sezon 1Pokrzydowo Polska z góry, sezon 1Kaszuby Polska z góry, sezon 1Pomorze Polska z góry, sezon 1Suwalszczyzna Polska z góry, sezon 1Chełm Polska z góry, sezon 1Dolina Bugu Polska z góry, sezon 1Dolina Dolnej Wisły Polska z góry, sezon 1Przemkowski Park Krajobrazowy Polska z góry, sezon 1Warmia Polska z góry, sezon 1Góry Stołowe Polska z góry, sezon 1Bieszczady Polska z góry, sezon 1Międzyodrze Polska z góry, sezon 1Warszawa