Pokolenie start-upu

Niezliczone są historie wzlotów i upadków ludzi, którzy postanowili poświęcić się idei budowania własnego start-up’u i postawić wszystko na jedną kartę. Jednych pchnęła do tego chęć uczynienia świata lepszym, innych sytuacja życiowa, czy pragnienie innego, niezależnego życia. Wszystkich jednak łączy jedno - biznesowe doświadczenie.

Start-up to jednak nie tylko oryginalny pomysł na biznes, ale przede wszystkim ciężka praca, która tylko nielicznym przynosi jakiekolwiek profity. „Pokolenie startupu” to 10-cio odcinkowa seria, w której opowiemy o perypetiach oraz sukcesach młodych przedsiębiorców i przez pryzmat ich doświadczeń uświadomimy widzom z czym wiąże się założenie własnego biznesu. W programie wyjaśnimy złożone procesy i terminologię. Mentorzy i inwestorzy opowiedzą swoje historie sukcesu, ale też przestrzegą przed błędami, które sami popełnili. „Pokolenie startupu” to swoisty tutorial, który krok po kroku przeprowadzi widzów przez proces tworzenia własnej firmy i przygotuje na czekające trudności.

Pokolenie start-upu, sezon 1Nowe pokolenie Pokolenie start-upu, sezon 1Skalowanie Pokolenie start-upu, sezon 1Przełomy Pokolenie start-upu, sezon 1Inwestorzy Pokolenie start-upu, sezon 1Kryzysy Pokolenie start-upu, sezon 1Mentorzy Pokolenie start-upu, sezon 1Networking Pokolenie start-upu, sezon 1Prototyp Pokolenie start-upu, sezon 1Pomysł Pokolenie start-upu, sezon 1Geneza