Jakubiak w sezonie

Tomasz Jakubiak – kucharz i dziennikarz kulinarny, były szef kuchni w znanych warszawskich i zielonogórskich restauracjach, miłośnik dobrego jedzenia – w swoim pierwszym kulinarnym programie przekonuje do rodzimych, sezonowych produktów. Są one dostępne tylko przez kilka miesięcy w roku, świeże, nieskalane wielokilometrowym transportem, produkowane na małą skalę i co najważniejsze – można z nich przygotować wyjątkowe dania, charakterystyczne dla każdej pory roku. Kucharz wybierze się także na spotkania z rolnikami w ich małych zielonych gospodarstwa, pozna tajemnice serowarstwa, wybierze się na polowanie i połów ryb.

„Jakubiak w sezonie” to polski program kulinarny autorstwa Tomasza Jakubiaka. Dotychczas ukazały się 4 sezony. Wszystkie odcinki są dostępne online w serwisie VOD player.

Jakubiak w sezonie, sezon 4, odcinek 6 Jakubiak w sezonie, sezon 4, odcinek 5 Jakubiak w sezonie, sezon 4, odcinek 4 Jakubiak w sezonie, sezon 4, odcinek 3 Jakubiak w sezonie, sezon 4, odcinek 2 Jakubiak w sezonie, sezon 4, odcinek 1 Jakubiak w sezonie, sezon 3, odcinek 5 Jakubiak w sezonie, sezon 3, odcinek 4 Jakubiak w sezonie, sezon 3, odcinek 3 Jakubiak w sezonie, sezon 3, odcinek 2 Jakubiak w sezonie, sezon 3, odcinek 1 Jakubiak w sezonie, sezon 2, odcinek 6 Jakubiak w sezonie, sezon 2, odcinek 5 Jakubiak w sezonie, sezon 2, odcinek 4 Jakubiak w sezonie, sezon 2, odcinek 3 Jakubiak w sezonie, sezon 2, odcinek 2 Jakubiak w sezonie, sezon 2, odcinek 1 Jakubiak w sezonie, sezon 1, odcinek 8Odcinek specjalny Jakubiak w sezonie, sezon 1, odcinek 7Odcinek specjalny Jakubiak w sezonie, sezon 1, odcinek 6 Jakubiak w sezonie, sezon 1, odcinek 5 Jakubiak w sezonie, sezon 1, odcinek 4 Jakubiak w sezonie, sezon 1, odcinek 3 Jakubiak w sezonie, sezon 1, odcinek 2 Jakubiak w sezonie, sezon 1, odcinek 1