Coldplay: koncert w Sao Paulo

COLDPLAY: LIVE IN SAO PAULO

Coldplay to jeden z tych zespołów, które bez problemu zapełniają największe światowe stadiony. Oto zapis ich koncertu w Brazylii.

Coldplay: koncert w Sao Paulo – opis

„Coldplay: koncert w Sao Paulo” to stutrzydziestominutowy występ zespołu Coldplay, który odbył się w listopadzie 2017 roku w Brazylii. Wydarzenie jest częścią trasy koncertowej promującej album „A Head Full Of Dreams”. Podczas występów zespół wykonał wiele utworów z najnowszej płyty, ale pojawiły się również hity takie jak: „Clocks”, „Yellow” czy „Paradise”.

Coldplay: koncert w Sao Paulo – zespół

Coldplay to brytyjski zespół grający muzykę poprockową, założony przez wokalistę Chrisa Martina i gitarzystę Jonny’ego Bucklanda w 1996 roku. Międzynarodową rozpoznawalność przyniosło grupie wydanie w 2000 roku singla „Yellow”, który zapowiadał album „Parachutes”. Na ostatnim albumie Coldplay, wydanym w 2015 roku, pojawiły się gościnnie osoby takie jak: Gwyneth Paltrow, Noel Gallagher oraz Beyoncé. Można tu usłyszeć także byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych, Baracka Obamę, śpiewającego pieśń Amazing Grace.

Coldplay: koncert w Sao Paulo – gdzie oglądać?

Koncert dostępny jest online w serwisie VOD player.