The Lodgers. Przeklęci

The Lodgers

| 8zł za 48h |

Loftus Hall to mroczna gotycka posiadłość, w której grasują przerażające duchy. Ponure domostwo zamieszkuje również dwójka osieroconych dzieci. Rodzeństwo musi ściśle przestrzegać zasad panujących w rezydencji, bo w innym wypadku sprowadzi na siebie gniew upiorów.

The Lodgers. Przeklęci – opis

Osierocone rodzeństwo Rachel i Edward mieszkają w posiadłości Loftus Hall – przeklętym domu, nawiedzanym przez swoich byłych mieszkańców. Żeby nie podpaść strasznym duchom, muszą przestrzegać dwóch zasad: nie opuszczać swoich łóżek, kiedy wskazówki zegara wybiją północ oraz nie sprowadzać nikogo do domu. Pilnowanie zwłaszcza tej drugiej zasady jest trudne, ponieważ do drzwi co jakiś czas puka prawnik chcący wycenić i sprzedać posiadłość oraz weteran wojenny, któremu w oko wpadła Rachel. Zasady są po to, żeby ich nie łamać. W rzeczywistości jednak reguły stają się pokusą do odwrotnego postępowania.

The Lodgers. Przeklęci – obsada i twórcy

„The Lodgers. Przeklęci” to irlandzki horror w reżyserii Briana O'Malleya („Let Us Prey”). W rolach głównych występują: Charlotte Vega („Księgarnia z marzeniami”), Bill Milner („iBoy”), Eugene Simon („Gra o tron”) oraz David Bradley („Gra o tron”).

The Lodgers. Przeklęci – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.pl