Liga Sprawiedliwości

Liga sprawiedliwości

| 10zł za 48h |

Superbohaterowie tworzą Ligę Sprawiedliwości, której celem jest ochrona ludzkości.

Liga Sprawiedliwości – streszczenie

Bruce Wayne, zainspirowany ofiarnym czynem Supermana, odzyskuje wiarę w ludzkość i prosi Dianę Prince o pomoc. Ma zamiar zmierzyć się z kolejnym groźnym wrogiem. Batman i Wonder Woman starają się znaleźć i przekonać do współpracy innych superbohaterów. Mimo że dołączają do nich Aquaman, Cyborg i Flash, może okazać się, że Liga nie będzie w stanie na czas uratować Ziemi przed niebezpieczeństwem.

Czemu warto obejrzeć Ligę Sprawiedliwości?

„Liga Sprawiedliwości” („Justice League”) to film akcji z 2017 roku. Jest kolejną widowiskową i dopracowaną w szczegółach opowieścią o superbohaterach z uniwersum DC Comics. Obraz zarobił ponad 650 mln dolarów na całym świecie.

Liga Sprawiedliwości – obsada

Twórcą filmu jest specjalizujący się w superprodukcjach Zack Snyder. W głównych rolach w filmie występuje cała plejada gwiazd z dwukrotnie wyróżnionym Oscarem Benem Affleckiem na czele. Obok niego w obsadzie znaleźli się również: Henry Cavill, pięciokrotnie nominowana do Nagrody Akademii Amy Adams, Gal Gadot, debiutujący w filmie w postaci Aquamana Jason Momoa oraz Ezra Miller.

Liga Sprawiedliwości - ścieżka dźwiękowa

Film dostępny w polskiej i angielskiej wersji językowej.

Liga Sprawiedliwości – gdzie obejrzeć?

Cały film jest dostępny online w serwisie VOD player.