Piłsudski

PIŁSUDSKI

„Piłsudski” to kino awanturnicze i płomienny romans. Prawdziwa historia Marszałka, jakiej jeszcze nie znacie!

Piłsudski – opis

To nie miało prawa się stać! Jest rok 1901. Józef Piłsudski „Ziuk” (Borys Szyc) po brawurowej ucieczce ze szpitala psychiatrycznego ponownie staje na czele polskiego podziemia niepodległościowego. Nieugięty na polu walki, w życiu prywatnym poddaje się namiętności, rozdarty między dwiema kobietami jego życia – żoną (Magdalena Boczarska) i kochanką (Maria Dębska).

Przez zachowawczych członków Polskiej Partii Socjalistycznej uważany za terrorystę, Piłsudski wraz z najbliższymi współpracownikami nie cofnie się przed niczym – zamachami na carskich urzędników i najwyższych oficerów, szmuglowaniem bomb, zuchwałym napadem na pociąg, by osiągnąć swój cel: niepodległą Polskę. Zbliża się rok 1914 i „Ziuk” widzi nowe szanse na osiągnięcie niemożliwego.

Piłsudski - obsada

W rolach głównych zobaczymy plejadę gwiazd, m.in.: Borysa Szyca („Vinci”, „Przepis na życie”, "Zimna Wojna"), Magdalenę Boczarską („Pod powierzchnią”, „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”), Marię Dębską („Pech to nie grzech”, "Zabawa, zabawa"), Józefa Pawłowskiego („Belfer”), Tomasza Schuchardta („Chyłka”) i Elizę Rycembel („Belfer”).

Piłsudski – gdzie obejrzeć?

Film „Piłsudski” zobaczysz na platformie VOD player.pl.