Annabelle

| 10zł za 48h |

Annabelle to przerażająca lalka będąca siedliskiem wielkiego zła i bramą do mrocznych wymiarów. Jak to się stało, że zwykła zabawka stała się dyspozytorką takiej mocy?

Annabelle – opis

Rok 1967. Ciężarna Mia Gordon otrzymuje od męża wspaniały prezent. Piękna Annabelle staje się niezwykłym eksponatem w bogatym zbiorze wytrawnej kolekcjonerki lalek. Urocza figura nie przejawia żadnych nadnaturalnych cech. Wszystko się zmienia, gdy zabawka staje się wkrótce świadkiem przerażających wydarzeń. Mia i jej mąż zostają zaatakowani przez młodych szaleńców mających już na koncie kilka brutalnych mordów. Bohaterowie uchodzą z życiem, ale dramatyczne wydarzenia przebudzają coś mrocznego w Annabelle. Ponura moc zaczyna nawiedzać domostwo Gordonów. Młodzi rodzice znajdują się w wielkim niebezpieczeństwie.

Annabelle – obsada i twórcy

„Annabelle” to prequel serii horrorów rozpoczętych przez obraz „Obecność”. Tematem filmu jest lalka, która pojawiła się również w filmie z 2013 roku. Obraz wyreżyserował John R. Leonetti („Efekt motyla 2”, „Wish Upon”), a w rolach głównych wystąpili: Annabelle Wallis („Berek”, „Mumia”), Ward Horton („Czysty geniusz”, „Weronika postanawia umrzeć”), Tony Amendola („Topielisko. Klątwa La Llorony”, „Continuum: Ocalić przyszłość”) i Alfre Woodard („Luke Cage”, „Moje Cross Creek”).

Annabelle - ścieżka dźwiękowa

Film dostępny w polskiej i angielskiej wersji językowej.

Annabelle – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.