Przynęta

| 10zł na 48h |

Matthew McConaughey i Anne Hathaway w thrillerze o kapitanie łodzi rybackiej, który staje przed bardzo trudnym zadaniem.

Przynęta – opis

Po rozwodzie Baker Dill osiada na prowincji, gdzie zajmuje się organizowaniem kursów wędkarstwa dla spragnionych wrażeń turystów. Sielanka kończy się, gdy nawiedza go była żona z bardzo nietypową prośbą. Karen chce, żeby Baker uwolnił ją od sadystycznego nowego męża. Bohater zgadza się pomóc kobiecie. Musi znaleźć sposób na pozbycie się okrutnika. Łódź na otwartym morzu doskonale nadaje się do tego typu operacji, ale wyspa, na której mieszka Baker jest miejscem, gdzie trudno ukryć ślady zbrodni.

Przynęta – obsada i twórcy

Reżyserem filmu „Przynęta” jest Steven Knight, artysta znany ze współpracy z Tomem Hardy przy projektach takich jak „Locke” czy „Peaky Blinders”. W rolach głównych występują zdobywcy Oscara Matthew McConaughey („Witaj w klubie”) oraz Anne Hathaway („Les Misérables: Nędznicy). Na drugim planie zobaczymy: Jasona Clarke’a („Everest”), Diane Lane („Niewierna”) oraz Djimona Hounsou („Krwawy diament”).

Przynęta - ścieżka dźwiękowa

Film dostępny w polskiej i angielskiej wersji językowej.

Przynęta – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.pl.