John Wick 2

John Wick kontra przestępczy świat – część druga. Nasz bohater tym razem skonfrontuje się z wyjątkowo groźnymi gangsterami, a stawką będzie władza nad potężną grupą przestępczą.

John Wick 2 – opis

John Wick znów nie ma wyboru. Tym razem musi się wywiązać z przysięgi, którą złożył bardzo dawno temu. Jego były współpracownik planuje przejąć kontrolę nad międzynarodową gildią zabójców. John jest mu potrzebny do rozprawienia się z ewentualnymi konkurentami do tego stanowiska. Wick znów musi powrócić z emerytury. Udaje się do Rzymu, żeby zmierzyć się z najbardziej niebezpiecznymi płatnymi zabójcami na świecie.

John Wick 2 – obsada i twórcy

Kontynuacja słynnego „Johna Wicka” z 2014 roku zebrała jeszcze bardziej pozytywne recenzje niż pierwsza część. W rolę głównego bohatera ponownie wcielił się Keanu Reeves („Matrix”, „Constantine”), a na fotelu reżysera znów zasiadł Chad Stahelski („John Wick 3”, „Highlander”). W filmie występują również: Ian McShane („Amerykańscy bogowie”, „Deadwood”), Ruby Rose („Resident Evil: Ostatni rozdział”, „xXx: Reaktywacja”), Common („Megan Leavey”, „Nocny pościg”), Lance Reddick („Fringe: Na granicy światów”, „Zagubieni”), Laurence Fishburne („Matrix”, „Ant-Man i Osa”) oraz Riccardo Scamarcio („Bezwględny”, „Oni”).

John Wick 2 – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.pl.