33

33, The

W 2010 roku 33 górników zostało zasypanych w wyniku eksplozji i zawalenia się 100-letniej kopalni złota i miedzi w Chile. Przez 69 dni próbowano ratować uwięzionych mężczyzn, na których z nadzieją czekały rodziny, przyjaciele, a także miliony ludzi na całym świecie.

33- opis

Film z międzynarodową obsadą (Antonio Banderas, Rodrigo Santoro,  Juliette Binoche, James Brolin, Lou Diamond Phillips, Bob Gunton, Gabriel Byrne) oparty na prawdziwych wydarzeniach, które miały miejsce na ziemi i pod ziemią.
W 2010 roku 33 górników zostało zasypanych w wyniku eksplozji i zawalenia się 100-letniej kopalni złota i miedzi w Chile. Głęboko pod ziemią, w trudnych warunkach i przy rosnących napięciach, zapasy i czas szybko się kończyły. Przez 69 dni próbowano ratować uwięzionych mężczyzn, na których z nadzieją czekały rodziny, przyjaciele, a także miliony ludzi na całym świecie.

33 - ścieżka dźwiękowa

Film dostępny w polskiej wersji językowej. Film zawiera napisy w języku polskim. Istnieje również możliwość zmiany audio na język angielski (z hiszpańskimi wstawkami).

33 - gdzie obejrzeć?

Film dostępny w serwisie VOD player.pl.