Żona czy mąż?

Husband & Wife

Para pracoholików oddala się od siebie i nie zanosi się na żadną zmianę… Do czasu, aż niespodziewanie zamienią się ciałami!

Żona czy mąż? - opis filmu

W wyniku niewiarygodnego eksperymentu Andrea (Pierfrancesco Favino), utalentowany neurochirurg, i jego żona Sofia (Kasia Smutniak), ambitna prezenterka telewizyjna, zamieniają się ciałami. Od teraz muszą prowadzić życie swojej drugiej połówki. Nowa sytuacja sprawi, że nie tylko lepiej poznają szczegóły z codziennej egzystencji małżonka, ale będą mogli również inaczej spojrzeć na swój związek. Czy niespodziewana zamiana ról to uratuje ich związek? A może zakochają się na nowo?

Żona czy mąż? - obsada i twórcy

Dwie wielkie gwiazdy włoskiego kina: Pierfrancesco Favino („Wyścig”, „Anioły i demony”) i ceniona za granicą Polka – Kasia Smutniak („Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”) łączą siły w znakomitej komedii romantycznej o współczesnych związkach. Reżyser filmu, debiutant Simone Godano, wprowadza do włoskiej komedii powiew świeżości i oryginalnie podchodzi do filmowego motywu zamiany ciał, tworząc przy tym wiarygodny i dowcipny obraz współczesnej miłości.

Żona czy mąż? - gdzie obejrzeć?

Film dostępny jest online na platformie VOD player.pl.