After

Tessa to niewinna i nieco naiwna młoda dziewczyna, która właśnie rozpoczyna studia. Wkrótce jej świat stanie na głowie za sprawą pewnego młodzieńca, którego spotka na swojej drodze.

After – opis

Film nawiązuje do takich filmów jak: After 2, After. Ocal mnie, After 4.

Tessa jest grzeczna, pilna i niezwykle porządna. To świetna uczennica i oddana córka. Dziewczyna doskonale wie, co chce osiągnąć, jaką drogą ma podążać i kim powinna zostać. Hardin Scott to mroczny buntownik. Jego ciało pokrywają tatuaże, a zachowanie pozostawia wiele do życzenia. Pozornie ta dwójka niewiele ma ze sobą wspólnego. Tessa robi wszystko, żeby unikać takich problematycznych typów jak Hardin. Ten natomiast nigdy nie gustował w grzecznych dziewczynkach. Wszystko zmienia się po wspólnym dniu nad jeziorem. Po namiętnym zbliżeniu para zakochuje się w sobie, a uporządkowane życie Tessy przestaje istnieć. Młodzi ludzie gubią się w seksie i zmysłowości. Wkrótce na jaw wychodzą mroczne tajemnice z przeszłości Hardina.

After - ścieżka dźwiękowa

Film dostępny w polskiej i angielskiej wersji językowej. Film zawiera napisy w języku polskim.

After – obsada i twórcy

Amerykański melodramat z 2019 roku w reżyserii Jenny Gage („Cała ta panika”) oparty na powieści „After. Płomień pod moją skórą”, której autorką jest Anna Todd. W dwójkę głównych bohaterów wcielają się Josephine Langford („Wish Upon”) i Hero Fiennes-Tiffin.

After – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.pl.