Mission: Impossible – Ghost Protocol

Mission: Impossible IV - Protokół duchów

Ethan Hunt zostaje oskarżony o zorganizowanie ataku na Kreml. Zrobi wszystko, żeby oczyścić siebie i swoich ludzi z zarzutów.

Mission: Impossible – Ghost Protocol - streszczenie

Agent IMF Ethan Hunt (Tom Cruise) i jego elitarny zespół zostają oskarżeni o zorganizowanie ataku bombowego na Kremlu. W konsekwencji wszyscy agenci zostają zwolnieni ze służby. Pozostawiony bez środków i wsparcia, Ethan musi znaleźć sposób, żeby oczyścić dobre imię agencji i uniemożliwić przeprowadzenie kolejnego ataku. Pokój na świecie po raz kolejny wisi na włosku.

Mission: Impossible – Ghost Protocol - obsada

Kontynuacja kasowego przeboju z trzykrotnie nominowanym do Nagrody Akademii Tomem Cruise’em („Jerry Maguire”). W pozostałych rolach występują Paula Patton („Deja Vu”), Simon Pegg („To już jest koniec”), dwukrotnie wyróżniony nominacją do Oscara Jeremy Renner („The Hurt Locker”. „W pułapce wojny”) oraz Michael Nyqvist („Millennium: Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet”). Reżyserem obrazu był zdobywca dwóch Oscarów Brad Bird („Ratatuj”). Produkcja została wyróżniona dwiema nagrodami Saturna w kategoriach „najlepszy film akcji” oraz „najlepszy montaż”.

Mission: Impossible – Ghost Protocol - ścieżka dźwiękowa

Film dostępny w polskiej i angielskiej wersji językowej. Film zawiera napisy w języku polskim.

Mission: Impossible – Ghost Protocol - Gdzie obejrzeć?

Cały film dostępny online na platformie VOD player.pl.