Toy Story 3

| 10zł za 48h |

Szeryf Chudy, Buzz Astral i inni członkowie sympatycznej bandy od lat zjednują sobie miliony fanów na całym świecie – zarówno wśród dzieci, jak i ich rodziców.

Toy Story 3 – opis

Andy staje się powoli dorosłym mężczyzną. Kończy szkołę średnią i idzie na studia. Najwyższy czas pożegnać się ze swoimi zabawkami. Chłopak nie potrafi jednak opuścić swojego ulubionego Kowboja Chudego. Resztę jego podopiecznych matka postanawia oddać do pobliskiego przedszkola. Ostatecznie Chudy, Buzz Astral i pozostali członkowie bandy trafiają w ręce rozwydrzonych dzieciaków. Zgodnie z dewizą „jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”, zabawki postanawiają się wspierać i planują spektakularną ucieczkę. Zaprzyjaźniają się z nowo poznanymi pluszowymi kolegami i razem z nimi wyruszają w pełną przygód podróż. Szeryf Chudy, Buzz Astral i inni członkowie sympatycznej bandy od lat zjednują sobie miliony fanów na całym świecie – zarówno wśród dzieci, jak i ich rodziców.

Toy Story 3 – nagrody

Toy Story 3, kolejna świetna realizacja studia Pixar, to wyróżniony pięcioma nominacjami do Oscara, pełen radości i wzruszeń film dla całej rodziny. Obraz otrzymał liczne wyróżnienia i nagrody, w tym Złoty Glob dla najlepszego filmu animowanego.

Toy Story 3- ścieżka dźwiękowa

Film dostępny w polskiej i angielskiej wersji językowej. Film zawiera napisy w języku polskim.

Toy Story 3 - obsada i twórcy

Za reżyserię animacji odpowiedzialny był zdobywca statuetki Annie i nominacji do Europejskiej Nagrody Filmowej, Lee Unkrich (Gdzie jest Nemo?). Autorami scenariusza są Lee Unkrich oraz laureaci Oscara John Lasseter ("Toy Story", "Potwory i spółka", "Auta)", Michael Arndt ("Mała miss") i Andrew Stanton ("Gdzie jest Nemo?", "Wall.E"). Muzykę skomponował zdobywca Nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej Randy Newman ("Toy Story", "Potwory i spółka", "Księżniczka i żaba").

Toy Story 3 - gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.pl