Wojownicze Żółwie Ninja

Teenage Mutant Ninja Turtles

Cztery żółwie i szczur, dawni uczestnicy eksperymentów naukowych, ukrywają się w kanałach. Przy okazji uczą się, jak zostać ninja i pomiędzy kolejnymi kawałkami pizzy walczą ze złem.

Wojownicze żółwie ninja – opis

Leonardo, Michael Angelo, Donatello i Raphael to wojownicze, ale też bardzo wyluzowane i zmutowane żółwie, które w nowojorskich kanałach prowadzą w miarę spokojne życie. Krajobrazy słabe, zapachy też nie najlepsze, ale grzecznie wykonują wszystkie polecenia swojego szczurowatego mentora Splintera. Do czasu. Gdy na horyzoncie pojawia się seksowna dziennikarka April O'Neil i złowieszczy czarny charakter Shredder, wszystko staje na głowie. Bohaterowie muszą odłożyć dużą pepperoni, sięgnąć po białą broń i wyruszyć na powierzchnię, żeby skopać tyłek bandzie niesympatycznych złoczyńców.

Wojownicze żółwie ninja – twórcy i obsada

Nowa wersja „Wojowniczych żółwi ninja” to emocjonujący film akcji dla każdego, kto wychował się na animacjach o Leonardo, Michael Angelo, Donatello i Raphaelu. W filmie z 2014 roku występuje plejada hollywoodzkich gwiazd. Megan Fox („Transformers”), Whoopi Goldberg („Uwierz w ducha”) czy William Fichtner („Prison break”) to tylko niektórzy aktorzy, których zobaczymy w tej wersji przygód żółwi. Głosy głównym bohaterom udzielili między innymi: Johnny Knoxville („Jackass”) i Tony Shalhoub („Detektyw Monk”).

Wojownicze żółwie ninja - ścieżka dźwiękowa

Film dostępny w polskiej i angielskiej wersji językowej. Film zawiera napisy w języku polskim.

Wojownicze żółwie ninja- gdzie obejrzeć?

Film dostępny w serwisie VOD player.pl.