Kong: Wyspa Czaszki

Kong: Wyspa czaszki

| 10zł za 48h |

Amerykański monster movie w reżyserii Jordana Vogt-Robertsa, w którym badacze walczą o przetrwanie na małej Wyspie Czaszki. Film nominowany do Oscara w kategorii „najlepsze efekty specjalne”.

Kong: Wyspa Czaszki - opis filmu

Naukowcy, żołnierze i poszukiwacze przygód wyruszają na tajemniczą i fascynującą wyspę na Pacyfiku. Niezwykła kraina szybko przeraża uczestników ekspedycji. Okazuje się, że człowiek nie jest w stanie podporządkować sobie dzikiej natury. Kiedy ekipa poznaje terytorium należące do legendarnego Konga, misja zaczyna przypominać dramatyczną walkę o przetrwanie.

Emocjonujące kino przedstawiające ostateczną rozgrywkę między człowiekiem a naturą. Produkcja w reżyserii Jordana Vogt-Robertsa („Królowie lata”) charakteryzuje się wartką akcją. Pokazuje również nowe spojrzenie na mit o King Kongu. W obsadzie znaleźli się m.in.: wyróżniony Złotym Globem Tom Hiddleston (miniserial „Nocny recepcjonista”), nominowany do Oscara Samuel L. Jackson („Pulp Fiction”), laureatka Nagrody Akademii Brie Larson („Pokój”), dwukrotnie nominowany do Złotego Globu John C. Reilly („Idź twardo: historia Deveya Coxa”) oraz laureat nagrody Emmy John Goodman („Barton Fink”).

Kong. Wyspa Czaski - ścieżka dźwiękowa

Film dostępny w polskiej i angielskiej wersji językowej.

Kong. Wyspa Czaski - gdzie oglądać?

Cały film dostępny jest online w serwisie VOD player.