Kraina lodu

| 10zł za 48h |

Elza, Anna, Olaf i moc miłości, która roztopi każdy lód. Oto jedna z najpiękniejszych opowieści naszych czasów dla dzieci.

Kraina lodu – opis

„Rozpalę to, co się tli. Wyjdę i zatrzasnę drzwi!”, śpiewa księżniczka Elza uciekając w stronę mroźnych szczytów przed ludźmi lękającymi się jej magii. Elza nie jest jednak skazana na samotność, ponieważ ma siostrę Annę, która bardzo ją kocha. Miłość między dziewczynami jest w stanie roztopić każdy lód, nawet ten ukryty głęboko w ludzkim sercu. Anna wraz z bałwankiem Olafem i bohaterskim Kristoffem muszą uratować Elzę i sprowadzić wiosnę do Arendelle, krainy lodu, gdzie od dawna nie gościł ani jeden promyk nadziei.

Kraina lodu – obsada i twórcy.

„Kraina lodu” to jeden z największych disnejowskich hitów ostatnich lat. Obraz dostał Oscara w kategorii filmu animowanego. Nagrodzona została również słynna piosenka pod tytułem „Mam tę moc”. W oryginalnej wersji językowej głosu Annie użycza Kristen Bell („Złe mamuśki”), a Elzie – Idina Menzel specjalizująca się disnejowskich animacjach. W polskiej wersji usłyszymy Lidię Sadową i Annę Cieślak. Głosu zwariowanemu bałwankowi Olafowi użyczył natomiast znany muzyk Czesław Mozil.

Kraina lodu - gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player w polskiej i angielskiej wersji językowej. Film zawiera napisy w języku polskim.