Spider-Man Uniwersum

Spider-Man: Universum

Podobno jest tylko jeden Spider-Man. Tak myślał Miles Morales – zwykły chłopak z Nowego Jorku, którego ugryzł radioaktywny pająk. Teraz sam chodzi po ścianach i na dodatek odwiedziło go kilka Pajączków z innego wymiaru. To ile w końcu jest Spider-Manów?

Spider-Man Uniwersum – opis

Petera Parkera znają wszyscy, ale nadchodzi zmiana warty! Miles Morales to nastolatek, który zupełnie niespodziewanie staje się superbohaterem z misją uratowania świata. Niebezpieczne eksperymenty Kingpina doprowadzają do chwilowego połączenia multiuniwersum. Co to oznacza? Ano, że w naszym świecie pojawia się kilka wersji Spider-Mana. Jest gość, który widzi na czarno-biało i za Chiny nie potrafi rozgryźć kostki Rubika. Do akcji wkraczają piękna Spider-Gwen, zabawna Penny Parker oraz Spider-świniak z wielkim młotem i mokrymi dłońmi. Jak by tego było mało, powraca również Peter Parker w swojej nowej, lekko otyłej wersji. Wszyscy oni stają do walki z Kingpinem i jego złoczyńcami. A Miles? Świat chłopaka zmienił się bezpowrotnie. Jeszcze nie tak dawno kłócił się ze swoimi rodzicami i próbował zaadaptować się w nowej szkole. Teraz staje do boju w imię większego dobra. Czy podoła? Oczywiście! Przecież każdy ma w sobie bohatera!

Spider-Man Uniwersum –ścieżka dźwiękowa

Film dostępny w polskiej wersji dubbingowej z możliwością zmiany dźwięku na angielski. Film zawiera napisy w języku polskim.

Spider-Man Uniwersum – gdzie oglądać?

Film dostępny w serwisie VOD player.pl.