Pitbull. Niebezpieczne kobiety

Młode policjantki dołączają do Pitbulla. "Zuza" i "Jadźka" planują stawić czoła gangsterskiemu światu. Trzecia kinowa część z serii filmów nakręconych przez Patryka Vegę.

Pitbull. Niebezpieczne kobiety - opis

Elektryzujące, zdecydowane i niebezpieczne kobiety. W 2015 roku 40% funkcjonariuszy przyjętych do policji stanowiły kobiety. Wśród nich są Zuza i Jadźka. Na drodze świeżo upieczonych policjantek los szybko stawia starszych kolegów po fachu: Gebelsa i Majamiego. Ich doświadczenie okaże się bezcenne w starciu funkcjonariuszek ze skorumpowanymi przełożonymi, takimi jak Izabela Zych ps. Somalia oraz brutalnym, przestępczym światem  mafii „paliwowej”, której macki sięgają dalej niż można sobie wyobrazić… Życie prywatne bohaterek jest równie skomplikowane. Jadźka na co dzień zmaga się z nieobliczalnym mężem – pracownikiem wywiadu skarbowego, powiązanym z mafią,  natomiast Zuza niefortunnie wikła się w romans z Remkiem ps. Cukier, socjopatycznym gangsterem, którego dziewczyna – Drabina właśnie wychodzi z więzienia…

Pitbull. Niebezpieczne kobiety - obsada i twórcy

Reżyserem kasowego filmu jest Patryk Vega ("Kobiety mafii", "Polityka"). W obsadzie może zobaczyć znanych aktorów polskiego kina m.in. Joannę Kulig ("Zimna wojna"), Magdalenę Cielecką ("Chyłka"), Alicję Bachledę - Curuś ("7 rzeczy, których nie wiecie o facetach"), Artura Żmijewskiego ("Odwróceni").

Pitbull. Niebezpieczne kobiety - gdzie oglądać?

Film jest dostępny online na platformie VOD player.pl